Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

Rapid

* * * - - 3 votes
  • Please log in to reply
1861 replies to this topic

#55
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View Postnewrazvan, on Oct 30 2005, 20:38, said:

2)de ce dracu exista un asemenea comentator sportiv?inteleg si respect ca domnul gradinescu este suporter stelist dar in momentul in care comentezi un meci pe postul public trebuie sa fi impartial altfel te numesti gabi.gabi safta....
Las-o jos ca macane. Din cate comentarii am ascultat, numa pro rapid si pro dinamo au fost, si nu asa ascuns, ci pe fata. Nu zic sa fie pro Steaua, zic sa fie impartial (in timpul comentariului, in viata de zi cu zi nu are decat sa tina cu cine vrea). Nu stiu la ce meci te-ai uitat tu, dar la Farul - Rapid nu a fost nimeni stelist la tv

#56
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
macane in primul rand comentariul lui gradinescu,se stie ca omul este stelist chiar vrei sa iti dau citate?apropo eu nu il acuz ca este neaparat stelist ci doar pentru faptul ca nu este impartial bai muppets :naughty:

#57
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View Postnewrazvan, on Oct 30 2005, 23:12, said:

macane in primul rand comentariul lui gradinescu,se stie ca omul este stelist chiar vrei sa iti dau citate?apropo eu nu il acuz ca este neaparat stelist ci doar pentru faptul ca nu este impartial bai muppets :naughty:
Chiar te rog sa imi dai citate, nu de alta, dar am urmarit meciul in seara asta, si in afara de imbecilitatea specifica tuturor comentatorilor sportivi din Romania (- Topescu) nu am sesizat vreo tenta pro vreo echipa (Steaua, Dinamo, Rapid, Gloria, Jiul, Farul etc)
PS: Gradinescu, nu e comentatorul ala de la TVR caruia acum vreo 2 ani, suporterii stelisti, i-au facut cadou pentru dragostea pe care o poarta echipei, niste desene cu cheia direct pe vopseaua masinii?

Edited by Goofy, 30 October 2005 - 21:37.


#58
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
-m-am intilnit cu suporterii rapidisti inainte de meci si ,,erau,, toti beti!!oare?
-rapidul a castigat ultimele meciuri cu ajutorul arbitrilor!!!oare?
-pascovici si liviu mihai au fost introdusi pentru ca ei au dat golurile victoriei farului de acum doi ani!!!oare?
-nu vreau sa iti mai dau si alte exemple!!!oare?












[size=7]asta este lupta antiviolenta?oare?

#59
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View Postnewrazvan, on Oct 30 2005, 23:40, said:

-m-am intilnit cu suporterii rapidisti inainte de meci si ,,erau,, toti beti!!oare?
-rapidul a castigat ultimele meciuri cu ajutorul arbitrilor!!!oare?
-pascovici si liviu mihai au fost introdusi pentru ca ei au dat golurile victoriei farului de acum doi ani!!!oare?
-nu vreau sa iti mai dau si alte exemple!!!oare?
[size=7]asta este lupta antiviolenta?oare?
Si unde e tenta anti rapid aici, si mai ales neadevarul???

#60
BNG

BNG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 07.03.2005

View PostGoofy, on Oct 30 2005, 21:55, said:

Si unde e tenta anti rapid aici, si mai ales neadevarul???

Dar sa-i faca pe suporteri rapidisti tembeli si nu mai stiu eu cum e normal?

#61
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View PostBNG, on Oct 31 2005, 00:06, said:

Dar sa-i faca pe suporteri rapidisti tembeli si nu mai stiu eu cum e normal?
Ti se pare ca nu ar fi? Sa iti reamintesc ca Steaua, Dinamo si Rapid joaca meciurile pe teren propriu fara spectatori? Sa iti mai reamintesc si din ce cauza se intampla acest lucru?? Trist e ca din cauza acelor suporteri tembeli sufera si restul suporterilor adevarati care stiu sa isi incurajeze echipa si care vin pe stadion la meci, nu sa se bata cu galeria adversa si sa arunce cu obiecte  in jucatori si arbitru.

#62
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
O etapa perfecta pentru Rapid. Dinamo un semi-esec si Steaua o invrangere. Contrar aparentelor, Rapid mai are sanse la titlu. Campionatul e lung.

#63
BNG

BNG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 07.03.2005

View PostGoofy, on Oct 31 2005, 01:51, said:

Ti se pare ca nu ar fi? Sa iti reamintesc ca Steaua, Dinamo si Rapid joaca meciurile pe teren propriu fara spectatori? Sa iti mai reamintesc si din ce cauza se intampla acest lucru?? Trist e ca din cauza acelor suporteri tembeli sufera si restul suporterilor adevarati care stiu sa isi incurajeze echipa si care vin pe stadion la meci, nu sa se bata cu galeria adversa si sa arunce cu obiecte  in jucatori si arbitru.

Si ti s-ar parea ca doar suporterii rapidisti fac asta ?(normal, numai o parte din ei). Nu am auzit sa fi spus si de suporterii altor echipe (care nu sunt nici ei mai prejos cand vine vorba de maniera in care se comporta la meciuri, vezi suporterii stelisti la meciul cu rapid cand au rupt scaunele, si nu numai...) in modul cum a spus de suporterii rapidisti.
Apropo, se intelegea dupa modul cum vorbea ca rapidistii sunt pentru el niste oameni neinsemnati, niste prosti, niste oameni care nu ar trebui sa existe :nonobad:, probabil si-a manifestat opinia sa despre acestia fara sa-si dea seama...

#64
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View PostBNG, on Oct 31 2005, 17:40, said:

Si ti s-ar parea ca doar suporterii rapidisti fac asta ?(normal, numai o parte din ei). Nu am auzit sa fi spus si de suporterii altor echipe (care nu sunt nici ei mai prejos cand vine vorba de maniera in care se comporta la meciuri, vezi suporterii stelisti la meciul cu rapid cand au rupt scaunele, si nu numai...) in modul cum a spus de suporterii rapidisti.
Apropo, se intelegea dupa modul cum vorbea ca rapidistii sunt pentru el niste oameni neinsemnati, niste prosti, niste oameni care nu ar trebui sa existe :nonobad:, probabil si-a manifestat opinia sa despre acestia fara sa-si dea seama...
Mai citeste odata ce am scris eu, ca nu am zis doar de rapidisti.

#65
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
auzi ?chiar toti suporterii sunt tembelii?nu cumva asa zisa violenta de pe stadioanele romanesti este indusa si de domnii comentatori,de domnii conducatori de cluburi si de alti asa zis initiati in fenomen?sti ce usor pot fi manipulate masele?apropo,sa sti ca noi rapidistii ne criticam cel mai bine asa zisi fani,intra te rog pe forumul de pe fortzarapid.ro si o sa te convingi <_<

#66
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View Postnewrazvan, on Oct 31 2005, 21:43, said:

auzi ?chiar toti suporterii sunt tembelii?nu cumva asa zisa violenta de pe stadioanele romanesti este indusa si de domnii comentatori,de domnii conducatori de cluburi si de alti asa zis initiati in fenomen?sti ce usor pot fi manipulate masele?apropo,sa sti ca noi rapidistii ne criticam cel mai bine asa zisi fani,intra te rog pe forumul de pe fortzarapid.ro si o sa te convingi <_<
Mai oameni buni, mai cititi odata postul. Nu am zis doar de rapidisti, si am facut si diferentierea intre cretini/temebeli si suporterii adevarati care, din pacate, sufera din cauza primilor.
In ceea ce priveste manipularea, de aia ai cap pe umeri, ca sa gandesti (nu ma refer la tine personal, e la modul generic), daca jiji sau mai stiu eu cine, zice sa il omori pe Bodu sau sa strigi impotriva lui, gandeste, nu te lasa manipulat.

#67
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Apropo, ati vazut ce au facut suporterii Rapidului si Farului, cu cafteala si pietre si tot tacamul? Se pare ca dobitocul de Gradinescu a avut dreptate pana la urma. Ati vazut ce suporteri civilizati au avut Steaua si Dinamo etapa asta? :P
Serios vorbind acum, incotro ne indreptam daca la fiecare meci apar  astfel de batai si scandaluri? Cum te mai duci pe stadion (atunci cand nu e suspendat) sa vezi un meci, cand exista riscul sa iti iei bataie din senin?

#68
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
un meci greu ,am avut si ceva bulan dar si doi jucatori imperiali:karamian si buga

Attached Files

  • Attached File  29zz.bmp   351.62K   18 downloads


#69
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
Ouest France": "Rapid are alt calibru față de Osasuna. Această echipă joacă de plăcere. Spre final, a căutat și al treilea gol, ca să-și satisfacă faimoșii suporteri, care n-au tăcut o clipă"


"Dacă echipa română nu cedează niciodată, este și pentru că publicul său nu renunță nici o clipă să-și susțină favoriții"
"Ouest France"


Rapid e o echipă bună, solidară, al cărei punct forte e jocul colectiv. Despre atmosferă? Extraordinară. E genial să ai asemenea suporteri"
Etienne Didot
mandru ca sunt rapidist... !  :P

#70
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,693
  • Înscris: 13.10.2003
Bravo Rapid!  :peacefingers: Bravo Steaua ! :peacefingers:
Singurele echipe de club romanesti care tin capul sus in Europa (+ CFR Cluj dar la un nivel mai micut ). :D

#71
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Haha. Ce infrangere cu Gloria dupa ce conduci cu 1-0...sa se termine 2-1 si cu 2 oameni eliminati...rusinos. Razvan asta le mai nimereste si el din cand in cand dar n-are ce cauta in divizia A. Sa se duca cum a facut Dan Petrescu sa ia o echipa din Divizia B. Mai are de invatat.

#72
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
suntem tari precum un munte, peste tot noi pierdem puncte!!! :D

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate