Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...
 Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina
 Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 

Stranieri

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#1
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Ca sa se oftice (ca alta treaba n-are) sepguy (sper ca am retinut bine) mai fac un topic.
Aici putem discuta despre romanii plecati in europa. Daca mai traiesc, daca dau goluri, daca iau goluri...etc

Ma enerveaza Capello ca il joaca pe Mutu mijlocas stanga. Ati vazut ce randament da la nationala in spatele atacantilor....cred ca n-o sa aiba viata buna la Juve.

Danciulescu numai de bine in China.
A adus victoria echipei Shandong Luneng, cu scorul de 3-2, in deplasare, cu Qingdao Zhongneng, in etapa a 23-a a campionatului chinez. Danciulescu a inscris in min. 75 cel de-al 7-lea gol al sau in campionat, la scorul de 2-2. Beijing Hyundai, echipa lui Dan Alexa, a invins cu 2-0 pe Chongqing Qiche.

#2
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,694
  • Înscris: 13.10.2003

ReKo, on Sep 27 2005, 12:39, said:

Ca sa se oftice (ca alta treaba n-are) sepguy (sper ca am retinut bine) mai fac un topic.
Aici putem discuta despre romanii plecati in europa. Daca mai traiesc, daca dau goluri, daca iau goluri...etc

Ma enerveaza Capello ca il joaca pe Mutu mijlocas stanga. Ati vazut ce randament da la nationala in spatele atacantilor....cred ca n-o sa aiba viata buna la Juve.

Danciulescu numai de bine in China.
A adus victoria echipei Shandong Luneng, cu scorul de 3-2, in deplasare, cu Qingdao Zhongneng, in etapa a 23-a a campionatului chinez. Danciulescu a inscris in min. 75 cel de-al 7-lea gol al sau in campionat, la scorul de 2-2. Beijing Hyundai, echipa lui Dan Alexa, a invins cu 2-0 pe Chongqing Qiche.

<{POST_SNAPBACK}>


Putem vorbi si de antrenori ? Ca Iordanescu atat de hulit aici ( inclusiv de mine ) ia nenorocit pe cei de la Shandong Luneng cu un 7-2 spectaculos in  ?
In rest , daca vreti sa vorbim serios , conteaza echipele mari din fotbalul european , nu Getafe ( unde Contra e titular ) sau Piacenza ( div. B italiana unde joaca B.Patrascu ) . Iar in fotbalul mare nu joaca decat Chivu si Mutu ( partial ) . restul...rezerve , neinclusi in lot sau joaca la formatii cu valoare inferioara celor romanesti doar pe mai multi bani ( da, inferioara , daca va uitati anul asta de la 01.01.2005 la rezultatele echipelor romanesti in Europa stam destul de bine ! ) .

#3
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004

radumiki, on Sep 27 2005, 17:43, said:

Putem vorbi si de antrenori ? Ca Iordanescu atat de hulit aici ( inclusiv de mine ) ia nenorocit pe cei de la Shandong Luneng cu un 7-2 spectaculos in  ?

<{POST_SNAPBACK}>


normal...
Iordanescu e de moda veche. Numai face fata nici macar acolo...

Galca mai intra la Getaje ? N-am mai auzit nimic de el...
Imi pare rau pentru Cocis care joaca la Sheriff Tiraspol titular indiscutabil dar are un salariu de 65.000. Care pentru valoarea lui este extrem de mic. In romania sunt jucatori care iau 100.000 desi nu merita...

#4
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

radumiki, on Sep 27 2005, 18:43, said:

In rest , daca vreti sa vorbim serios , conteaza echipele mari din fotbalul european , nu Getafe ( unde Contra e titular )

<{POST_SNAPBACK}>

Ce zici tu de Getafe? Ia uite aici clasamentul din Spania.

#5
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004

Goofy, on Sep 27 2005, 18:05, said:

Ce zici tu de Getafe? Ia uite aici clasamentul din Spania.

<{POST_SNAPBACK}>


Da, e pe 2. Parerea mea e ca acum Getafe e in Spania cum este CFR Cluj in Romania. Sper ca in acest mod sa-si revina si Contra la forma din 2001 cand a fost votat in echipa lumii.

#6
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
eu il stiu pe iordanescu de cand antrena rapidul, am vazut singura echipa, care se callca pe picioare la mijlocul terenului juca cu numai putin de 6 mijlocasi!!!!  :death: il trimisese pe margaritescu la brasov si la adus pe marele ispas ,chiar a mai auzit cineva de asta? in alta ordine de idei rezultatele lui in lumea araba ma lasa rece acolo se duc numai jucatori si antrenori terminati si cine stie cum se castiga meciurile acolo la cat de cu nasul pe sus sunt arabii astia .or face comert cu petrol si camile :D  beduine da-mi meciul ca iti dau 50camile si 1000 barili de petrol!!!

#7
sepguy

sepguy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,703
  • Înscris: 27.12.2002

ReKo, on Sep 27 2005, 13:39, said:

Ca sa se oftice (ca alta treaba n-are) sepguy (sper ca am retinut bine) mai fac un topic.
Daca tii neaparat iti pot demonstra ca stiu de 10 ori mai mult fotbal ca tine. Cand eram maniac cu championship/premiership manager si ma uitam in disperare la meciuri tu probabil invatai tabla inmultirii!
Oricum, bafta in continuare la postat topicuri despre gigi becali si keep watching stirile sportive protv...sunt the best  :peacefingers:

#8
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004

sepguy, on Sep 27 2005, 20:57, said:

Daca tii neaparat iti pot demonstra ca stiu de 10 ori mai mult fotbal ca tine. Cand eram maniac cu championship/premiership manager si ma uitam in disperare la meciuri tu probabil invatai tabla inmultirii!
Oricum, bafta in continuare la postat topicuri despre gigi becali si keep watching stirile sportive protv...sunt the best  :peacefingers:

<{POST_SNAPBACK}>


Foarte bine. Bravo tie.

On topic
Se pare ca Danciulescu o sa revina la Dinamo si o sa plece Niculescu. Sper ca nu i-a scazut mult din valoare in china...

#9
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,694
  • Înscris: 13.10.2003

ReKo, on Sep 27 2005, 21:29, said:

Foarte bine. Bravo tie.

On topic
Se pare ca Danciulescu o sa revina la Dinamo si o sa plece Niculescu. Sper ca nu i-a scazut mult din valoare in china...

<{POST_SNAPBACK}>


Niculescu pleaca in China , Corea de Sud sau in Rusia ? Oricum , sa plece , va fi mai usor pentru Steaua sa ia campionatul si se va putea concentra mai mult in UEFA la primavara ...

#10
cez

cez

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 11.09.2004
Exista cuvantul stranier in dictionar ? Ce inseamna ?

#11
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002
Mutu primul gol in aceasta editie de CL pt Juventus. Sa speram la mai multe.

#12
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004

cez, on Sep 28 2005, 10:14, said:

Exista cuvantul stranier in dictionar ? Ce inseamna ?

<{POST_SNAPBACK}>


da, exista
este folosit mai mult in termeni fotbalistici

Cat despre Mutu...bravo lui. Cum spunea si el " e un nou inceput ". Am vazut golul la rezumat, frumos gol.

Edited by ReKo, 28 September 2005 - 17:47.


#13
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005

ReKo, on Sep 28 2005, 18:47, said:

da, exista
este folosit mai mult in termeni fotbalistici

<{POST_SNAPBACK}>


in fotbal se mai foloseste si henț, ofsaid, aut s.a.m.d  :death:

#14
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004

shobi, on Sep 28 2005, 21:43, said:

in fotbal se mai foloseste si henț, ofsaid, aut s.a.m.d  :death:

<{POST_SNAPBACK}>


asa...si ?

stie cineva unde a fost trimis Barcauan ?

#15
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002
Undeva in Rusia la o echipa de mijlocul clasamentului. Krylya Sovetov Samara se numeste.

#16
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Astazi la TVSPORT de la ora 19:00 ii puteti vedea pe Aliuta si Florea la Metalurh Donetsk.

Metalurh Donetsk -    PAOK FC

Meci pentru intrarea in Grupele Cupei Uefa.

#17
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
dupa tepele date de familia becali prin spania si turcia asta a mai ramas rusia(pt cat timp oare?)si china ca destinati pt fotbalistii romani,in curand parca aud ca vom exporta fotbalisti prin vanuatu sau belize ^_^

#18
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
a fost si rusia cu tamas...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate