Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...
 Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...
 Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...

Recomandare serviciu / firma recu...
 La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!
 

Meci Romania - Franta

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1
MrAskMe

MrAskMe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 24.08.2011
Salut ! Am fost si eu aseara (e deja 00:52) la Romania - Franta... super meci, super vedere etc. Ceea ce as vrea este difuzarea meciului (sa vad meciul televizat) adica sa vad de exemplu cum s-a difuzat pe TVR1 ca sa vad diferentele, sa aud galeria, sa vad daca s-au filmat valurile etc. Imi poate da si mie cineva un link ajutator prin pm sau aici, va rog?

P.S.: Scuzati-ma daca am postat in aria gresita. Mutati, va rog.

#2
registermagister

registermagister

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 227
  • Înscris: 04.08.2011
ai postat gresit si o sa fii banat. marsh la somn ca din cauza ta nu ne-am calificat...

#3
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,437
  • Înscris: 04.08.2010
Daca ai Dolce Sport, meciul este astazi (miercuri) de la ora 22:30 si joi de la 21:30 la Dolce Sport 2. Pe TVR nu va fi.

Edited by Cipry7, 07 September 2011 - 00:01.


#4
Batranelul22

Batranelul22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 28.07.2011

 registermagister, on 7th September 2011, 00:57, said:

ai postat gresit si o sa fii banat. marsh la somn ca din cauza ta nu ne-am calificat...
=))
@initiator: Vrei sa ne arati ca ai fost la meci si noi nu, ha?  :D  Hoţomane!  <_<
De ce ai vrea sa vezi un meci la care ai fost, la tv? N-are sens! Iti zic eu, sunet
prost, comentatorii slabi si valurile au fost putine si s-au spart rapid. :D

Edited by Batranelul22, 07 September 2011 - 00:02.


#5
MrAskMe

MrAskMe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 24.08.2011

 Batranelul22, on 7th September 2011, 01:01, said:

=))
@initiator: Vrei sa ne arati ca ai fost la meci si noi nu, ha?  :D  Hoţomane!  <_<
De ce ai vrea sa vezi un meci la care ai fost, la tv? N-are sens! Iti zic eu, sunet
prost, comentatorii slabi si valurile au fost putine si s-au spart rapid. :D
Daca vorbesti de valuri, inseamna ca nu ai fost la meci sau te-ai uitat la televizor.

#6
w3room

w3room

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,085
  • Înscris: 22.09.2010
Nu stiu daca il mai televizeaza cineva si nici nu ma intereseaza, dar daca tot suntem pe subiectul asta.... ma ce pana mea era terenu ala ? Adica, nu s-a mocirlit cam repede ? :confuzzled:

Edited by w3room, 07 September 2011 - 00:27.


#7
Batranelul22

Batranelul22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 28.07.2011

 MrAskMe, on 7th September 2011, 01:10, said:

Daca vorbesti de valuri, inseamna ca nu ai fost la meci sau te-ai uitat la televizor.
Pai tocmai ce ti-am spus. Eu la televizor n-am vazut mare branza. Oricum de apreciat gestul.  :thumbup:

#8
StarSteel

StarSteel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,306
  • Înscris: 06.10.2006
Pe mine de la meciul asta ma intereseaza doar cum e vizibilitatea de la inelul 3 ?

Edited by starsteel, 07 September 2011 - 00:32.


#9
dgamma

dgamma

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,989
  • Înscris: 02.09.2011
Super meci??? - ahahaha Ai mai vazut vreodata alt meci??

#10
MrAskMe

MrAskMe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 24.08.2011

 w3room, on 7th September 2011, 01:27, said:

Nu stiu daca il mai televizeaza cineva si nici nu ma intereseaza, dar daca tot suntem pe subiectul asta.... ma ce pana mea era terenu ala ? Adica, nu s-a mocirlit cam repede ? :confuzzled:
Tatarusanu era criminal :)) "Repara" terenu`. Si la pauza au venit unii sa il "repare".

 Batranelul22, on 7th September 2011, 01:28, said:

Pai tocmai ce ti-am spus. Eu la televizor n-am vazut mare branza. Oricum de apreciat gestul.  :thumbup:
Frumoasa coregrafia.. sper sa aduc niste filmari..

 starsteel, on 7th September 2011, 01:30, said:

Pe mine de la meciul asta ma intereseaza doar cum e vizibilitatea de la inelul 3 ?
Eram la peluza a doua, randul 2.

 dgamma, on 7th September 2011, 01:36, said:

Super meci??? - ahahaha Ai mai vazut vreodata alt meci??
Ce sa-ti cer... sunt microbist, normal.. dar sa vezi meci pe National Arena si sa auzi galeria acolo e altceva.

#11
dgamma

dgamma

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,989
  • Înscris: 02.09.2011
Atunci pentru tine si daca joaca insulele fiji cu solomon e super meci ca se aude turma bine pe "Natzional Arena"
Trebuia sa spui super atmosfera, nu super meci, ca meciul a fost de cacat.

Edited by dgamma, 07 September 2011 - 01:40.


#12
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006
Starea terenului dupa un singur meci nu arata decat furtul masiv care s-a facut pentru construirea s*it arena. Eu n-as mai juca pe terenul ala, cine stie ce piese ieftine au luat pentru cele 4 tabele de marcaj, la o adiere de vant iese final destination 6 pe micile ecrane.
Parca e facut in stil anl, numa acolo vedeai cele mai ieftine finisaje si materiale.

#13
svejk

svejk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 16.06.2007
Un meci de tot rahatul
Atat de prost incat nici "albastrii" nu au aratat aproape nimic.
Rezultatul a fost mai bun decat ma asteptam, desi oricum nu ne foloseste la nimic.
Barbugiul si-a realizat obiectivul, pana la urmatoarea campanie de calificare, poate sa suga linistit tzatza lui Nea mirceasandu si chiar si tzatza lui miticadragomir.
De gazon nu zic nimic, fiindca a vazut toata lumea ce penibil arata National Arena ( daca-i zicem Arena Nationala ne sta in gat si nu mai suntem trendy !!).

Dar sa aduci la un meci din asta, un analfabet penibil ca Mitoseru si sa-l pui sa raga la public si sa-i musturluiasca si sa-i invete cand si cum sa se ridice, ce sa strige si alte alea, in cel mai penibil stil manelistic, mi se pare o gafa de care numai un penal ca mirceasandu, dragomir, Porcea sau Behehecali pot fi in stare.
La asa conducatori asa fotbal , asa animatori.
Si toata adunare aia de lume, executa ca proasta, exercitiile de miscare ( pe uscat, asa ca repetitie ) pe care le dicta Marele Artist :.......MIHAI MITOSERU !!!! cum nu stiti cine e ? vai ce lipsa de cultura !

#14
oaspetele

oaspetele

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,945
  • Înscris: 31.03.2003

 MrAskMe, on 7th September 2011, 00:53, said:

Salut ! Am fost si eu aseara (e deja 00:52) la Romania - Franta... super meci, super vedere etc. Ceea ce as vrea este difuzarea meciului (sa vad meciul televizat) adica sa vad de exemplu cum s-a difuzat pe TVR1 ca sa vad diferentele, sa aud galeria, sa vad daca s-au filmat valurile etc. Imi poate da si mie cineva un link ajutator prin pm sau aici, va rog?

P.S.: Scuzati-ma daca am postat in aria gresita. Mutati, va rog.
poi la ce ti-ai mai pus avatarul ala ??

#15
Carrman

Carrman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,107
  • Înscris: 06.08.2010
care a fost scorul? ne-am calificat la mondiale?  :confuzzled:

#16
inius

inius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,960
  • Înscris: 02.02.2011
Pana acum, Romania lui Pitzi arata surprinzator de bine. Mult peste echipa lui Il Muce. Calificarea s-a pierdut in primele meciuri.

Nasol e ca ducem lipsa in continuare de mijlocasi la constructie. Timp de 30 de ani linia de mijloc a fost punctul forte al nationalei noastre. De-a lungul timpului au trecut pe acolo Lucescu, Dobrin, Balaci, Boloni, T. Stoica, Hagi, Rotariu, D. Munteanu si multi alti jucatori de exceptie.  Acum, nimic! NI-MIC! Nu mai avem nici un jucator in stare sa ia mingea, sa faca un dribling si sa dea o pasa reusita. Comentatorii erau extaziati de Costin Lazar, dar ma scuzati, in urma cu 15-20 de ani Costin Lazar nici macar rezerva nu ar fi fost. Ori, degeaba ai portar bun, echipa organizata bine in aparare, atacanti care "misca", daca nu ai o linie de mijloc valoroasa care sa creeze ocazii. Daca nu facem rost intr-un an de zile de niste mijlocasi de valoare, nu am nici o indoiala ca vom rata si calificarea pentru 2014.

#17
Mr. Incredible

Mr. Incredible

    It's showtime!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,641
  • Înscris: 07.10.2005
La meciul de aseara cel mai mult mi-a placut terenul, ziceai ca sapa transee baietii.  :lol:

#18
Batranelul22

Batranelul22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 28.07.2011

 Carrman, on 7th September 2011, 08:27, said:

care a fost scorul? ne-am calificat la mondiale?  :confuzzled:
0-0 si a castigat arbitrul. :peacefingers:  Nu ne-am calificat, era frumos daca ne calificam.  :naughty:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate