Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

11.11.2011

- - - - -
  • Please log in to reply
99 replies to this topic

#91
CapitanuPICARD

CapitanuPICARD

    I love SRI & DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,426
  • Înscris: 10.01.2005

View Postcatalin29, on 3rd September 2011, 16:21, said:

Citeam pe undeva pe net ca nr 11 e de naspa. A se vedea 11 septembrie 2001, 11 martie la japonezi, s.a. Ce parere aveti, ce s-ar putea intampla pe 11.11.2011(11.11.11). Nu de alta dar sa putem rade dupa acest moment.

ba, ramane cum am stabilit! pe partea economica!
adu-ti si familia!

LE: ba nu, scuze, adu-ti familia abia peste doua ore!

Edited by CapitanuPICARD, 11 November 2011 - 22:00.


#92
CapitanuPICARD

CapitanuPICARD

    I love SRI & DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,426
  • Înscris: 10.01.2005
Deci, bolnavule care esti tu bolnav, poti veni cu tot neamul!
Pana in 12.12.2012 am tot timpul sa va iau la.... de cateva ori pe fiecare!!
Razboi contra Iranului?... Cata imbecilitate in stare pura...

#93
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,537
  • Înscris: 30.10.2003
E 12.11.11!!
Multumim Chuck Norris!   :kisstogether:

#94
malmoth

malmoth

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,850
  • Înscris: 11.10.2006
In conditiile economice de fata, sfarsitul lumii nu poate avea loc, implica niste costuri prea mari pentru a ni-l putea permite acum.
Si daca va fi, n-o sa vina pe filiera clasica ci mult mai subtil - crize economice, sociale si politice care vor atrage dupa ele alte necazuri. Natura nu se grabeste insa omul poate calca pe bec. De, lucru manual...

#95
blacktiti89

blacktiti89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 25.05.2009

View PostBaghe, on 10th November 2011, 17:35, said:

Maine topicul asta va fi uitat si cei dornici de apocalipsa se vor muta pe topicul cu 2012.  :photo:

@blacktiti89 - tie iti recomand calduros topicul "coincidenta"
Mai,coincidenta sau nu,ziua aia a fost una foarte buna pentru mine!Nu chiar cea mai buna din viata,dar in TOP 3 sigur s-ar califica!:)

#96
NASTYPRIMUL

NASTYPRIMUL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 20.09.2008
Inchideti-l, sa se poata posta o alta data. altfel se inhiba baietii.... :coolspeak:

Edited by NASTYPRIMUL, 13 November 2011 - 23:11.


#97
criztu

criztu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,298
  • Înscris: 03.09.2002
Io am citit pe un site de stiinte ezoterice ca pe 11.11.2011 o sa se auda o bubuitura asurzitoare urmata la cateva secunde de o lumina orbitoare ce va distruge orice cladire cu raze gama devastatoare cu o tehnologie necunoscuta de oamenii de stiinta.
Va exploda centrala de fuziune nucleara de la Fukushima si Nagasaki, si absolut toate comunicatiile radio prin satelit se vor prabusi pe pamant, rezultand un crater imens in zona unde se afla NASA, explozie dirijata de catre fortze oculte, posibil reptilienii si peshtilienii care in Biblie sunt descrisi drept demonii Satanei impotriva careia vor lupta cei patru calareti aducatori ai apocalipsei.

In primul rand toate femeile vor fi rapite pt a fi folosite in ritualuri misterioase de imperechere cu o rasa de alieni care arata exact ca oamenii dar nu sunt oameni, ci veniti de pe Marte, si care s-au adapostit in nave spatiale imense cu care au fugit de cataclismul care i-a nimicit si pe ei tot pe o data asemanatoare, acum 11 mii de ani. Ei sunt autorii piramidelor si au fost considerati zei de catre oamenii de pe planeta noastra, care sunt rezultatul incrucisarii cu ADN-ul acestor zei misteriosi.

eu personal sunt sceptic, si nu stiu ce sa cred din ce am citit, daca se va intampla sau nu, ramane sa vedem.

Edited by criztu, 17 December 2011 - 20:00.


#98
asasinuxp

asasinuxp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,387
  • Înscris: 23.08.2010

View Postcriztu, on 17th December 2011, 19:56, said:

Γγγγγγγγγγγγγγ?!Bai,vezi ca ai aterizat mai in viitor decat ti-ai propus,azi e 17.12.2011,a trecut acel sfarsit al lumii.Daca stiti vreo alta data,spuneti-mi si mie,sa pot sa-mi iau floricele si sa ma uit la spectacol,ca astea care au fost pana acum au fost plictisitoare,am cheltuit banii degeaba pe floricele.Dar poate varianta n va fi mai buna.

#99
criztu

criztu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,298
  • Înscris: 03.09.2002

View Postasasinuxp, on 17th December 2011, 20:06, said:

Daca stiti vreo alta data,spuneti-mi si mie
Paijpe-a paijepea doua mii paijpe!

#100
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007
A trecut.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate