Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Naruto

- - - - -
  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#1
justasking

justasking

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,189
  • Înscris: 21.07.2006
hello!
M-am gandit sa fac un topic pt toti fanii naruto!
Sa incep eu...ce parere aveti despre aceste "filler episodes" cum le numesc ei? Care este scopul lor? Aveti informatii despre cat timp o sa mai induram aceste episoade?

Astazi am inteles ca o sa se difuzeze episodul 200, dar care tot filler este  :angry:

Edited by d4m4g3, 05 November 2011 - 12:55.


#2
placebo87

placebo87

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,504
  • Înscris: 13.04.2006
Unde o sa se difuzeze?  :huh:

Edited by d4m4g3, 05 November 2011 - 12:55.
fara citat


#3
azhi_dahaka

azhi_dahaka

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 10.10.2006
poi episoadele astea sunt facute asha "de umplutura"....pt ca pregatesc un salt in timp de 3 ani....shi daca nu ma insel....ultima etapa a saltului va fi episodul 205....care apare pe 19 oct...cand vor fi toti schimbati in stadiul final...

Edited by d4m4g3, 05 November 2011 - 12:55.
fara citat


#4
kunattila06

kunattila06

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.01.2007
Deja mere si pe jetix

#5
justasking

justasking

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,189
  • Înscris: 21.07.2006
cum vi se par noile episoade? cam urate personajele...insa actiunea imi place...sa vedem ce scheme a mai invatat naruto :coolspeak:

#6
boogie_ro

boogie_ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 13.02.2007
:)) e cool sa vad ca mai e cineva pe aici interesat de naruto ... cat despre moves ... le jtiu ca am citit manga :D ... cat despre jetix ... neah sunt prea lame traduse ... dak vreti sa le vedeti klumea uitative pe http://www.crunchyro...howseries?id=28 e live stram ji mere binisor :P

#7
Ino Yamanaka

Ino Yamanaka

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.03.2007
sal all! sh io sunt o mare fana Naruto!!app...mie imi plac sooper mult noile ep,astea kre au aparut aqm,astea 5,sunt sooper mijto!joia asta apar 6,7!!d'abia astept!!app...dak tot va place Naruto,inscrieti'va sh p forumul meu!!skinu e faqt d mn...sper sa va plak  :D  http://z4.invisionfr...dex.php?act=idx

#8
Weaponspervert

Weaponspervert

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 19.01.2007
M-am apucat si eu sa ma uit si am o intrebare: e vorba de tipul ala Rock Lee, ala in verde. Cum il cheama defapt? Ca eu ma uit la desene in japoneza si mi se pare ca aud ca spune Lock Ree in loc de Rock Lee. E vreo chestie de japonezi ca nu pot ei sa pronunte sau ce? Pe tot parcursul serialului am auzit asa, de la mai multe personaje, nu numai odata.

#9
dawin45

dawin45

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 850
  • Înscris: 06.01.2007
oameni buni.... stiti care e omponentul lui naruto?Desi imi place tare mult acest serial... Mai este inca una cu acelas gen...
OPONENTUL NUMBER #1: BLEACH trebuie sa-l vedeti, super tare actiunea...

#10
Curcubitaceu

Curcubitaceu

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,306
  • Înscris: 22.06.2007
L-am vazut! ^_^ Mult mai bun decat Naruto, mi-a placut mai mult! :)

#11
memento mori

memento mori

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 823
  • Înscris: 11.03.2006
Am vazut toate episoadele Naruto...m-am apucat cam acum 3 luni....si ma uitam la cate 10 pe zi...acum tre sa astept mai bine de o saptamana sa apara urmatorul episod...oricum...imi place :P

#12
crt

crt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 741
  • Înscris: 11.07.2007
Totul e bine pana la Sasuke Retrieval aarc, dupa incep fillers.... booring cu putine eceptii.

Ce un mi-a placut e ca nu au facut Kakashi Gaiden in anime, ar fi interesant sa fi aflat cum si-a primit Kakashi Sharingan-ul, cate putin despre Yondaime Hokage (interseeant ca inamicii aveau ordin sa fuga daca-l vedeau). Well, that's what manga's for.

#13
boogie_ro

boogie_ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 13.02.2007
mhm ... e misto cu episoadele ... :P am vazut si bleach si deathnote sunt fainute dar am inceput sa citesc si manga din curiozitate :P la bleach nu am apucat sa dau de manga  dar incep :D

#14
Weaponspervert

Weaponspervert

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 19.01.2007
Stie cineva cam cat o sa mai dureze serialul? Ma refer la adevartii pasionati care citind revistele sau eventual din alte surse au anticipat cat de cat firul narativ. Stiu de pe wiki ca au ajuns cu serialul la episodul 28 din Shippuden care e planificat pe la mijlocul lui septembrie. Dar nu vreau sa citesc sa nu-mi stric surpriza  :P (si eu mofturos). Ca as vrea sa ma apuc si de Shippuden dar nu vreau sa raman pe la mijloc cu povestea. Oare o mai fi mult? (de ordinul primei serii, sute de episoade?)

#15
Naruto Uzumaki

Naruto Uzumaki

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.09.2007

View Postjustasking, on Sep 12 2006, 00:27, said:

hello!

M-am gandit sa fac un topic pt toti fanii naruto!

Sa incep eu...ce parere aveti despre aceste "filler episodes" cum le numesc ei? Care este scopul lor? Aveti informatii despre cat timp o sa mai induram aceste episoade?

Astazi am inteles ca o sa se difuzeze episodul 200, dar care tot filler este  :angry:
Am o intrebare.... De pe ce program vezi u naruto? ca pe jetix da doar pana la examenul chunin :mellow: zi si kjie pls ca si mie imi place desenu asta

#16
justasking

justasking

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,189
  • Înscris: 21.07.2006
de pe net...

#17
kastor

kastor

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 17.12.2006
ai un link in post 6.

#18
adi_best

adi_best

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 11.05.2007
Shtie cineva unde gasesc subtitrarile  la naruto?nu conteaza dak sunt in romana sau in engleza :nonobad:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate