Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!
 Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...
 Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...
 Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Ce abonamente aveți?

Cat ar costa acest poster, se poa...
 

Sfat conturi bancare

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
corleone86

corleone86

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.09.2008
Salut , am o problema foarte grava si as dori  un ajutor ....Sunt plecat de peste 10 ani din tara , am ajuns  recent , toti banii pe care i-am strans i-am depus in 3 conturi in tara , conturi facute impreuna cu fratele meu si l-am imputernicit si pe el la ele ( eu ii trimiteam banii lui in tara si el ii depunea ) . Mi se pare ceva ciudat la el de cand am venit ...cu toate ca il ajut foarte mult financiar am o banuiala ca a umblat si la conturi avand si el posibilitatea de extragere . Nu mai stiu cati bani am trimis decat aproximativ oricum este vorba de o suma destul de mare pentru mine . Anul trecut el a mutat o parte din bani care erau in euro la alta banca si i-a schimbat in lei motivand ca acea banca era neserioasa si ca este dobanda mai mare in lei , acum eu nu stiu bine valoarea leului , cati bani au fost schimbat, cu cat si cat s-a pierdut la curs si la tranzactii . Am fost la una din banci am cerut un extras de cont si mi s-a spus ca este valabil doar pentru ultimele 30 zile ....nu cred ca ar fi o solutie extrasul de cont . Va rog mult daca ma poate ajuta cineva sa aflu daca am fost inselat .

#2
Sorin84k

Sorin84k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,682
  • Înscris: 17.02.2008
Soliciti extras de cont pe maximul permis.
Ar trebui sa fie pe cativa ani si le spui ca le platesti serviciul.

#3
cvag3

cvag3

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 410
  • Înscris: 20.05.2009
Soliciti extrase de cont de la toate conturile.
Faci o comparatie intre depuneri si retrageri.
La momentul schimbului valutar exista o paritate, cursul din ziua respectiva. E simplu sa verifici ca s-au scos x euro si s-a transformat in y lei depusi in alta banca.

#4
clausio

clausio

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,031
  • Înscris: 09.05.2006
Eu prin serviciul internet banking pot accesa tranzactiile facute si in urma cu 2 ani (BT) . Intereseaza-te de serviciul internet banking al bancii/bancilor si vezi ce facilitati iti ofera. De fapt cred ca asta trebuia sa faci inca de la inceput pentru a avea un control a depunerilor si retragerilor.

#5
corleone86

corleone86

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.09.2008
Va multumesc mult pentru ajutor , s-a rezolvat  am aflat tot ce doream .

#6
muteki

muteki

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,679
  • Înscris: 14.12.2010
Deci? Te ardea frac'tu  sau nu? Nu ne lasa cu ochii in soare.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate