Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum curat gletul de pe perete

Muzica trance

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger
 Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...
 Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa
 Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?
 

Necujam, insula Solta

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
cristi.a

cristi.a

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 16.01.2007
Am facut o rezervare pe booking: Necujam, insula Solta.

Daca a fost cine in zona, as fi recunoscator cu cateva sfaturi.

Plecare din Timisoara: ma bate gandul sa o iau direct - Serbia, Bosnia, Croatia - Split, bac - insula Solta, Necujam.

Google map nu face traseul cum il vreau eu, ma duce prin Ungaria, sau Serbia - Croatia, ocolind Bosnia. Michelin Map face.
De ce...nu am idee. La fel si GPS-ul meu (harti IGO 2011) ma ocoleste. Ma rog, pe GPS, dand un zoom pe harta am observat ca au probleme la "incalecarea" granitelor si poate ca din acest motiv ma duce aiurea. Ca distanta e diferenta destul de mare....

Rugaminte:
- pasaport sau CI;
- sa ocolesc prin Serbia - Croatia, sau merita drumul prin Bosnia?
- stie cineva de Necujam - Solta?

Va multumesc!

#2
colombo2003

colombo2003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,312
  • Înscris: 16.07.2008
Anul trecut: Romania - Serbia - Croatia - Insula Rab. Doar cu CI (aveam insa, pentru orice eventualitate si pasaport). Evident valabila. Plus toate actele masinii (talon, Carte Verde (cu valabilitate pentru tarile respective), Casco extins) si Asigiurare de calatorie (sanatate & co).

Drum bun si concediu placut!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate