Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!
 Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!

Obiecte vechi și inutile car...
 Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m
 Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...
 

Pierdut Pisica

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
andrianakali

andrianakali

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 26.01.2009
A iesit pe geam si nu`l mai gasesc. S-a pierdut in bularga la caminul IASITEX ( in IASI ) pe strada Bularga nr 14. Cine il vede sau il gaseste rog sa dea un telefon: 0751915555, 0332424014, 0332405696, 0742859271. Raspunde la numele Kitty, Golan, Animal, Sobolan si la MA :) asa l-am obisnuit. Sunt ingrijorata ... l-am tinut numai in casa 2 ani si ceva ... l-am scos la curte de doua ori si l-am lasat pe acolo pe langa casa, dar nu a plecat nicaieri :( acum nu stiu de ce a iesit si nu mai e de gasit

Va Multumesc

[ http://img21.imageshack.us/img21/6750/unledpu.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://img193.imageshack.us/img193/3756/unled2wg.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by andrianakali, 09 July 2011 - 21:58.


#2
andrianakali

andrianakali

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 26.01.2009
Stau la parter si am lasat un scaun in fata geamului si am pus mancarea lui preferata pe scaun, langa scaun si pe pervaz. Sper ca la noapte sa isi faca aparitia! :(

#3
andrianakali

andrianakali

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 26.01.2009
Am mai atasat o poza cu pisica :(
[ http://i51.tinypic.com/2nbsspe.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by andrianakali, 10 July 2011 - 00:32.


#4
Nemesis-

Nemesis-

    Zeitsă

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,253
  • Înscris: 23.05.2011
e cam slabuta
sigur n-a fugit de foame? :)

#5
andrianakali

andrianakali

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 26.01.2009

View PostNemesis-, on 10th July 2011, 16:50, said:

e cam slabuta
sigur n-a fugit de foame? :)

Lasa-ma frate cu raspunsuri d-astea bomba ... are 5 kg cum sa fuga de foame ai mancat carbit? Si rog sa raspunda doar cei care pot zice ceva cat de cat util ... nu ca nea caisa de mai sus. ms

#6
andrianakali

andrianakali

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 26.01.2009
Pana astazi nu imi puteam imagina ca exista oameni atat de rai, chiar stupizi ... idioti, nu mai stiu cum sa le zic. Am lipit afise pe la scarile de la blocul unde stau (stau acolo de aprox. 2 ani) si la intrarile din bloc au fost date jos toate afisele ... cu toate ca erau puse in locuri unde au mai fost lipite si alte anunturi ... si nu deranja nici la ochi si nici pe nimeni. Nu cred ca am sa inteleg astfel de oameni care iti vor raul ... vor sa nu gasesti ceea ce cauti, de parca am pus afisele alea pe fata lor. Doamne Fereste, ce oameni ...

#7
Deria_Leena26

Deria_Leena26

    WYSIWYG

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,650
  • Înscris: 11.05.2006

View Postandrianakali, on 11th July 2011, 01:09, said:

Pana astazi nu imi puteam imagina ca exista oameni atat de rai, chiar stupizi ... idioti, nu mai stiu cum sa le zic. Am lipit afise pe la scarile de la blocul unde stau (stau acolo de aprox. 2 ani) si la intrarile din bloc au fost date jos toate afisele ... cu toate ca erau puse in locuri unde au mai fost lipite si alte anunturi ... si nu deranja nici la ochi si nici pe nimeni. Nu cred ca am sa inteleg astfel de oameni care iti vor raul ... vor sa nu gasesti ceea ce cauti, de parca am pus afisele alea pe fata lor. Doamne Fereste, ce oameni ...

Se poate si mai rau! :D

Mie azi mi-a spus o vecina ca pune batzul pe mine, sa termin odata cu pisicile alea... :D

Daca al tau s-a dus dupa vreo pisicuta?

#8
andrianakali

andrianakali

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 26.01.2009

View PostDeria_Leena26, on 11th July 2011, 15:47, said:

Se poate si mai rau! :D

Mie azi mi-a spus o vecina ca pune batzul pe mine, sa termin odata cu pisicile alea... :D

Daca al tau s-a dus dupa vreo pisicuta?

Sper ... sa se fi dus dupa o partida doua trei si sa revina dupa ce-si termina treaba ... . Am lipit alte anunturi peste afisele vechi. Am adaugat o recompensa substantiala in bani sau un PC ca sunt destui pe acolo care nu au posibilitati! Sper ca cineva sa-l gaseasca in caz ca nu vine el singur. Nu as vrea sa-l gaseasca un om rautacios ...

#9
andrianakali

andrianakali

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 26.01.2009
Am auzit o duma tare azi pe aici prin cartier, pe una vorbind (eu eram la geam) "daca ii duc pisica fara 1500 de euro nu i-o dau" Oare sunt oameni in halul asta de FLAMANZI ???

#10
andrianakali

andrianakali

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 26.01.2009
L-AM GASIT, TEAFAR SI NEVATAMAT :D:D:D

#11
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,495
  • Înscris: 15.09.2010

View Postandrianakali, on 7th October 2011, 15:02, said:

L-AM GASIT, TEAFAR SI NEVATAMAT :D:D:D
Spune si amanunte. Cum l-ai gasit? Unde?

#12
cojocaru-diana

cojocaru-diana

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 500
  • Înscris: 17.05.2009

View Postandrianakali, on 7th October 2011, 15:02, said:

L-AM GASIT, TEAFAR SI NEVATAMAT :D:D:D


Dupa atata timp? 3 luni? Castreaza-l ca sa nu mai plece dupa mandre!!!Si felicitari!!

#13
andrianakali

andrianakali

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 26.01.2009

View Postcojocaru-diana, on 7th October 2011, 17:32, said:

Dupa atata timp? 3 luni? Castreaza-l ca sa nu mai plece dupa mandre!!!Si felicitari!!

Il duc la castrat, si la un control amanuntit, dar intre timp am gasit o pisica (femela) si am luat-o in casa, acum ii am pe amandoi in casa :). Ieri s-au mai scuipat, femela e mai mica, are cateva luni, vad ca incet incet se accepta, adica Kitty (monatul pierdut si regasit) o agreeaza pe asta mica, nu se duce dupa ea, nu isi cauta "anturaj" cu ea dar asta mica nu-i da pace deloc :)). Sper ca intr-un final sa se inteleaga, deocamdata fac la aceeasi litiera si chiar mananca din aceleasi castronase :D

#14
rds

rds

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 06.01.2007
Nu vreau sa te supar... dar sper ca pisica pe care ai luat-o in casa sa nu fie a cuiva, care plange, cum a fost si tu in situatia asta...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate