Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

Conditii de infiintare agentie de turism in Andaluzia

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
piersicarul

piersicarul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 08.06.2011
Salutare tuturor!

La anul ( 1 oct 2012) eu si prietena mea am hotarat sa ne mutam in Spania ( oscilam intre Malaga si Sevilia). Cum de ceva timp am ales calea antreprenoriatului in Romania (evnimente corporate, teambuilding, turism, promovare online..) ne dorim ca si in Spania sa facem acelasi lucru, iar prima intentie este deschiderea unei agentii de turism. Pentru ca vrem sa pregatim tot ce se poate din Romania, am inceput cercetarea
Mi-ar fi de mare ajutor informatii despre:
- conditii de infiintare a agentiei ( daca e mai bine sa deschidem o agentie noua sau sa facem o filiala a celei romanesti, sau sa luam o franciza locala). Vrem sa organizam atat programe proprii, dar sa vindem si pachetele altor agentii.
- conditii generale de infiintare a unei firme ( accent pe impuneri/limitari legislative)
- "tips-uri" legate de acest domeniu, sau de cel economic spaniol

Multumesc anticipat pentru ajutor :)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate