Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...
 Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina
 Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 

Cu masina Bucuresti - Palermo

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Drav3nul

Drav3nul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 10.08.2008
Buna ziua,

In cateva zile o sa incep o mini plimbare :)))

Bucuresti - Palermo cu masina. De ce am ales aceasta varianta? Pentru ca o sa ma opresc peste tot unde vreau si mai ales pentru ca in Sicilia voi sta 10 zile si nu vreau sa ratez zone precum Taormina, Palermo, Cefalu, Etna, etc.

A facut cineva drumul asta pana acum? Traseul va fi Bucuresti - Timisoara - Budapesta - Slovenia - Trieste - Roma - Messina - Palermo.

Orice sfat, impresie este binevenit/a

Multumesc

#2
Ari

Ari

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 26.02.2006

View PostDrav3nul, on 3rd June 2011, 16:59, said:

Buna ziua,

In cateva zile o sa incep o mini plimbare :)))

Bucuresti - Palermo cu masina. De ce am ales aceasta varianta? Pentru ca o sa ma opresc peste tot unde vreau si mai ales pentru ca in Sicilia voi sta 10 zile si nu vreau sa ratez zone precum Taormina, Palermo, Cefalu, Etna, etc.

A facut cineva drumul asta pana acum? Traseul va fi Bucuresti - Timisoara - Budapesta - Slovenia - Trieste - Roma - Messina - Palermo.

Orice sfat, impresie este binevenit/a

Multumesc

Da, eu am facut acest drum in 2009 - fara probleme deosebite. Se trece cu ferry, in conditii foarte bune. Nu am avut rezervare - am luat biletele de la o casa din port .
Nu-mi aduc aminte preturi sau alte amanunte de genul acesta dar iti raspund cu placere la intrebari.

Atentie in Sicilia - nu sunt prea multe masini nelovite dar hoti de buzunare mai rau ca in Bucuresti.

Vacanta placuta in Sicilia !

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate