Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

RC Rock Crawling

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
daemonus

daemonus

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,702
  • Înscris: 06.05.2008
Cine pasionat de asa ceva ?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/9hNYV9IBpGE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Imi apartine crawlerul prezentat, este un sasiu non-standard....daca mai sunt doritori, mai pot pune filmulete si de la competitiile pe unde am fost cu el.

#2
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004
Interesanta treaba, dar coloana sonora e ca nuca'n perete, incearca ceva mai putin agitat.

Dar cu topicul jurnal de modificare al masinii ce facem ?

#3
daemonus

daemonus

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,702
  • Înscris: 06.05.2008
Nu am inteles intrebarea referitoare la topic.
In ceea ce priveste coloana sonora...adrenalina...dont like trash metal ??? :)

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/WsBD28NT8oc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by daemonus, 26 May 2011 - 22:49.


#4
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004
M-am lasat de metale, prea multa galagie pentru nimic, intrebam de topic, ai avut un jurnal unde povesteai de modificarile aduse masinutei, dar dupa un timp a ramas pustiu.

Coloana sonora este mai ok in al doilea link, exact cum trebuie, nici prea galagios dar nici prea anemic.

M-a ocup si cu editari video si am momente cand pierd ore doar ca sa gasesc coloana potrivita cu materialul afisat + setarile necesare.

#5
daemonus

daemonus

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,702
  • Înscris: 06.05.2008
Ce se vede in aceste imagini nu mai are nici o legatura cu acel vechi thread....alt concept, alt model, alt producator. Este gama pro.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate