Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

Dirt 3

- - - - -
  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#55
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,720
  • Înscris: 21.08.2008
Rezolvat, partea proasta e ca se instaleaza pe discul C.

#56
10nut

10nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,482
  • Înscris: 11.10.2006
Problema este, ca tu ai instalat Steam in C, pe cand puteai sa-l instalezi in alta partitie, oricum, nu-i nimic. Dai click dreapta pe jocul instalat si alegi "Creare copie de siguranta a jocului", si iti va crea o imagine unde vrei tu sa o salvezi, ca pentru o eventuala reinstalare, tu sa  nu mai descarci de la zero jocul.

#57
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,720
  • Înscris: 21.08.2008
N-am stiut, de regula programele le pun in C iar restul in D. Acum nu mai am ce face, codul odata pus nu mai este acceptat, adio...

#58
10nut

10nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,482
  • Înscris: 11.10.2006
Dezinstalezi Steam, si il instalezi inca o data, de data asta in D, si cu imagine de recuperare facuta cum ti-am zis mai sus, il instalezi. Nu e asa de greu. Si, de fapt n-are nici o legatura cu codul.

#59
bogdy2008

bogdy2008

    Moarte pentru hamsteri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,910
  • Înscris: 29.07.2008
Era mai bun al doilea. Mai ales pentru faza cand te bagai intr-o balta si iti mânjea tot parbrizul. Acum ramane destul de curat, nici nu era nevoie de stergatoare.
Am si o problema: mi se stinge dintr-odata ecranul! "no signal imput", asta e mesajul care apare pe monitor. De la ce? Cum rezolv? Imi merge fara probleme, nu se sacadeaza...

#60
skullone

skullone

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 21.06.2011
Il joc aproape in fiecare zii si pot sa spun ca este incredibil de frumos.
Merge forte bine pe volan,ce pot sa spun felicitari Codemasters(sau ma rog celor care l-au facut).
:D  :D  :thumbup:

#61
DaemonXtreme

DaemonXtreme

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 26.06.2011
Este chiar tare jocul.
Daca nu ai un volan numai este asa tare jocul..devine greu de controlat.Daca ai atunci este super realist :thumbup:

#62
skullone

skullone

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 21.06.2011
Nu este chiar asa de usor cu volanul,uneori chiar a reusit sa ma enerveze...
La gymkhana mi-a cam dat dureri de cap.

#63
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,756
  • Înscris: 23.05.2013
Numai cand i-am vazut meniul si m-a luat durerea de cap. Nu-l iau si nu joc asa ceva. Noroc ca intai l-am vazut la cineva. :)

Edited by d4m4g3, 29 June 2011 - 23:38.


#64
shadowhunter84

shadowhunter84

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 122
  • Înscris: 18.10.2008
L-am luat si eu in sfarsit.Lansarea lui a cam trecut pe langa mine mai ales ca nu am avut net vreo 2 luni si nici prin magazine nu prea  m-am plimbat.In sfarsit am inceput sa nu mai regret disparitia seriei vechi Colin MCRae. DiRT 3 le rezolva pe toate ,fara grafica stralucitoare si control nasol ca in DiRT si fara meniul ala nasol cu rulota din DiRT 2.De asemenea jocul e mai bine optimizat si ruleaza pe aceeasi cerinte ca Dirt 2

#65
n00bzZ

n00bzZ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 03.09.2010
Controlul este de tot rahatul fratica , n`am rezistat 2 curse. Singurul lucru care mi s`a parut misto a fost muzica, in rest .... :(

Edited by n00bzZ, 17 July 2011 - 00:08.


#66
Gh3r0m

Gh3r0m

    Le Potato Master

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,981
  • Înscris: 14.04.2008
Daca lasi activate assist'urile si un copil de 12 ani poate sa tina masina in cursa.Da,controlu e de tot rahatu daca ai un gamepad de 15 ron.

Edited by Gh3r0m, 17 July 2011 - 00:49.


#67
10nut

10nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,482
  • Înscris: 11.10.2006
Se controleaza foarte bine masina(masinile mai bine zis) chiar si fara assist-uri, din tastatura.

Edited by 10nut, 17 July 2011 - 02:28.


#68
darky321

darky321

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 102
  • Înscris: 16.04.2011
Eu am reusit sa il joc la un prieten ... si nu prea am avut probleme cu controlul ... ( fara assist-uri am jucat .. ) mai ma duceam de-a rostogolul cateodata :))) dar in rest nimic.

#69
emyboy

emyboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,666
  • Înscris: 15.01.2011
controlul poate parea greoi la inceput, dar dupa cateva curse si 2 pumni in volan o sa te inveti cu el si o sa ti se para usor. Cat despre grafica nu e un joc foarte pretentios si nu iti trebuie cine stie ce  quad core ca sa il joci pe ultra. eu l-am jucat cu rezolutia 1048-1024 cu totul pe high si ultra unde mergea cu AA x16 pe un amd athlon II 250 x2 oc la 4ghz si o gt430 1gb 128 bit oc 20% .mergea super cu 20-25 fps

#70
Catalin2308

Catalin2308

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 06.03.2006
Salut , sa imi spuna si mie cineva , va rog , cand joc la multiplayer cum erzolv eroarea de la teknogodshelper intitulata " variable must be of type object" Multumesc

Edited by Catalin2308, 17 August 2011 - 21:49.


#71
rogue80

rogue80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 496
  • Înscris: 01.09.2008
Terminat si eu Dirt 3 nu am jucat nici unul pana acum ... controlul din tastatura se rezolva daca se da la minim sensibilitatea steering-ului. Ca si joc e bunicel ca si simulator cam praf ... tot colin mcrae 2 ramane baza ... vad ca au dat-o rau in balarii ... nu conteaza suprafata treci de la zgura la asfalt si invers ca in varza, mergi pe zapada cu 150 la ora uneori si pe ghiata si mai si opresti masina in 50 de metri, pe zapada la viteze mari parca te dai cu schiurile, sunt raliuri care treci prin toatae anotimpurile in fiecare cursa, ajungi pe orice suprafata una doua la peste 100km/h si multe altele. Mi-a placut in schimb cariera ,mersul noaptea si in general cum au conceput jocul.

#72
DjNeo86

DjNeo86

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 31.08.2007
stie cineva daca se poate juca in mod multiplayer intre xbox360 si pc?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate