Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 

Suport ghidon pentru telefon

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
drag_osh

drag_osh

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 15.01.2007
Buna tuturor,

As dori sa stiu ce pareri aveti despre acest suport de ghidon pt telefon.
As dori sa fixez pe el un nokia e72 pentru a vizualiza mai usor ruta pe sports tracker ori alte aplicatii.
Am tot cautat(pe site-uri din Romania) dar altceva nu am gasit. Daca aveti si alte recomandari , cu mare placere.

Va multumesc anticipat.

Attached Files



#2
Lost_Prophet

Lost_Prophet

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 18.10.2009
Este compatibil si cu alte telefoane sau exista ceva universal? M-ar interesa ceva pentru un Nokia N81. Scuze ca ma bag peste topicul tau. :)

Edit: am gasit asta: http://www.nokia.ro/...cle-charger-kit - e si cu incarcator.

Edited by Lost_Prophet, 08 May 2011 - 14:26.


#3
drag_osh

drag_osh

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 15.01.2007

View PostLost_Prophet, on 8th May 2011, 15:23, said:

Este compatibil si cu alte telefoane sau exista ceva universal? M-ar interesa ceva pentru un Nokia N81. Scuze ca ma bag peste topicul tau. :)


Nicio problema.
L-am gasit pe un site de vanzari online(ca sa nu fac reclama, incepe cu O) si spune ca :" Se potriveste la orice telefon, fiind reglabil".
Pe mine m-ar interesa cat de rezistent/fiabil este.

#4
Volvo

Volvo

    BANAT

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,855
  • Înscris: 23.01.2008
Am improvizat eu asa ceva dintr-un suport de parbriz. Era fix,rezistent, intra telefonul perfect si nu cadea(pe drum ca in palma). Era sa pierd de cateva ori telefonul pe drum. L-am ancorat cu niste zgarciuri dar pana la urma am renuntat la el. Nu avem drumuri pentru asa ceva. La prima groapa mai serioasa pe care nu o vezi ai destule sanse sa ii spui pa telefonului.

#5
drag_osh

drag_osh

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 15.01.2007

View Postdrag_osh, on 8th May 2011, 15:28, said:

Nicio problema.
L-am gasit pe un site de vanzari online(ca sa nu fac reclama, incepe cu O) si spune ca :" Se potriveste la orice telefon, fiind reglabil".
Pe mine m-ar interesa cat de rezistent/fiabil este.


Acel suport cu incarcare telefon, de la Nokia, l-am vazut si eu dar nu stiu nici cat costa , nici daca se gaseste la noi.
Dar pe mine nu prea intereseaza acel suport cu incarcator deorece  o data incarcat telefonul full ma tine fara probleme o zi.

Incarcator de masina am si eu(tot de la nokia ) dar ar trebui sa improvizez ceva pt a-l prinde de ghidon , sa fie si sigur , sa nu-mi cada si amortizeze socurile etc.
De aceea as dori ceva special.

Ar mai fi Tocul Nokia CP-532.
Pare interesant dar nu stiu daca il gasesc prin orasul meu . Are capac transparent. Si cat ar costa?

Attached Files



#6
drag_osh

drag_osh

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 15.01.2007
Pana la urma am gasit si mi-am cumparat un Toc Nokia CP-532 la 115 lei. Se aseaza de minune, e  foarte practic la drum si protejeaza foarte bine telefonul.

Edited by drag_osh, 23 May 2011 - 22:52.


#7
valentynmoise

valentynmoise

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 09.08.2008
mergi in piata ,cumperi o husa de telefon si o prinzi de cadru cu 2 coliere din plastic.De un an de zile merg cu el asa si nu are nimic.

Attached Files



#8
ktulu22

ktulu22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 21.04.2007
Ca sa nu mai deschid un topic, caut si eu un suport pentru un telefon LG Optimus C660 Pro. Mai folosesc GPS pentru trasee lungi (cam 60 de km). Stie careva de unde as putea lua? Sau sa imi spuna modelul sa il caut.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate