Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...
 Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...
 Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...
 Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...
 

S-a aflat secretul: Autoritatile Romane sunt Reptilieni !

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
728 replies to this topic

#721
pozitiv

pozitiv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 23.01.2010

 money_geld, on 11th August 2011, 14:39, said:

Pozitiv e singurul reptilian de pe topic. Demonii sunt o inventie a reptilienilor pentru a ne distrage atentia.
In curand userul pozitiv va fi istorie caci Rezistenta ii va distruge pe reptilieni.

BAI TALENTE, vezi ca asta e subiectul topicului:

S-a aflat secretul: Autoritatile Romane sunt Reptilieni !

NU persoana mea.


 blacktiti89, on 11th August 2011, 14:49, said:

Pe internet circula multe informatii si idei,adesea contradictorii,iar alteori sunt doar pareri si interpretari personale.Este bine oare sa credem tot ce scrie pe internet?

NU esti obligat sa intri zilnic aici, daca nu poti discuta la subiectul topicului.


S-a aflat secretul: Autoritatile Romane sunt Reptilieni !

YUUUUUUUUU HAAAAAAAA ! ! !


#722
blacktiti89

blacktiti89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 25.05.2009
Asa e,nu sunt!Dar vad incapatanarea cu care sustii niste idei,vad ca esti manipulat de unele idei,ceea ce nu e deloc ok!Nu vezi ca a fost mutat subiectul la fun?Nu vezi ca majoritatea userilor nu iti impartasesc ideile,si te cam ironizeaza?Asta chiar nu iti da de gandit?De ce te bazezi pe ideile altora?Te-am sfatuit sa vorbesti cu rudele sau prietenii tai,nu ca am vrut sa insinuez ceva,ci pur si simplu deoarece ei te cunosc si te pot sfatui mai bine ce sa faci.Doar lor le pasa de tine cu adevarat!

#723
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,266
  • Înscris: 24.01.2008

 pozitiv, on 11th August 2011, 03:47, said:

Vezi bine ca te-au mirosit pacientii topicului ca esti hibrid reconditionat, de reptilianca. In curand nu mai prostesti pe nimeni.
Adica topicul acesta este un spital ?
De care ?   Probabil ca de nebuni...


Salut, Napoleon, ce mai faci ?
Cum, nu ma recunosti ? Sunt eu, Arthur Wellesley, ne-am cunoscut la Waterloo...     :deviltongue:



 blacktiti89, on 11th August 2011, 10:18, said:

Am vrut sa caut pe forum-uri povesti adevarate cu ei,si sa-ti dau link,dar ce-am citit acolo m-a facut sa merg la propriu dupa Biblie si sa citesc din ea,doar asa m-am linistit!Nici n-ar trebui sa mai scriem despre ei,si nici sa ne gandim la deastea!
Adica te-ai ascuns dupa Biblie ?   :lol:

Sa intelegem ca te-au speriat povestile cu demoni de pe net ?    :scared:



 pozitiv, on 11th August 2011, 11:04, said:

BAI TALENTE, vezi ca asta e subiectul topicului:

S-a aflat secretul: Autoritatile Romane sunt Reptilieni !

NU persoana mea.

 pozitiv, on 11th August 2011, 11:59, said:

BAI TALENTE, vezi ca asta e subiectul topicului:

S-a aflat secretul: Autoritatile Romane sunt Reptilieni !

NU persoana mea.

 pozitiv, on 11th August 2011, 14:14, said:

BAI TALENTE, vezi ca asta e subiectul topicului:

S-a aflat secretul: Autoritatile Romane sunt Reptilieni !

NU persoana mea.

 pozitiv, on 11th August 2011, 14:55, said:

BAI TALENTE, vezi ca asta e subiectul topicului:

S-a aflat secretul: Autoritatile Romane sunt Reptilieni !

NU persoana mea.
Vezi ca ti s-a zgariat CD-ul !

Serios, cu ceva nou chiar nu poti sa vii ?

Desi e la "Fun", topicul incepe sa devina plictisitor...   :(

Edited by barboso, 11 August 2011 - 14:16.


#724
pozitiv

pozitiv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 23.01.2010

 blacktiti89, on 11th August 2011, 15:07, said:

Asa e,nu sunt!Dar vad incapatanarea cu care sustii niste idei,vad ca esti manipulat de unele idei,ceea ce nu e deloc ok!Nu vezi ca a fost mutat subiectul la fun?Nu vezi ca majoritatea userilor nu iti impartasesc ideile,si te cam ironizeaza?Asta chiar nu iti da de gandit?De ce te bazezi pe ideile altora?Te-am sfatuit sa vorbesti cu rudele sau prietenii tai,nu ca am vrut sa insinuez ceva,ci pur si simplu deoarece ei te cunosc si te pot sfatui mai bine ce sa faci.Doar lor le pasa de tine cu adevarat!

PRIETENE LASA TU PERSOANA MEA in pace si vorbeste la subiectul topicului.

In caz ca nu ai inteles, uite care este subiectul topicului:

S-a aflat secretul: Autoritatile Romane sunt Reptilieni !

Sunt si alte locuri unde se discuta cam acelasi lucru:

http://stefantalpala.../#comment-12102

http://lucratorul-in...wtopic.php?t=76


INCLUSIV AICI PE SOFTPEDIA s-a discutat, se discuta, si se va mai discuta de reptilieni. Principala problema a rasei noastre.

Iar daca nu iti convine subiectul topicului ... nu mai intra la acest topic !
________________________________________________________________________________
_____________________________

S-a aflat secretul: Autoritatile Romane sunt Reptilieni !

YUUUUUUUUU HAAAAAAAA ! ! !




 barboso, on 11th August 2011, 15:14, said:

Serios, cu ceva nou chiar nu poti sa vii ?

Desi e la "Fun", topicul incepe sa devina plictisitor...   :(

La fel de serios:

Nu vezi ca asta e subiectul topicului:

S-a aflat secretul: Autoritatile Romane sunt Reptilieni !

NU persoana mea.


#725
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,266
  • Înscris: 24.01.2008
Omule, este un topic deschis de tine, asa ca tu ar trebui sa intretii atmosfera.

Stiu ca nu la "Fun" l-ai deschis, ci a fost mutat aici, dar aici se potriveste cel mai bine.


Si tot n-ai explicat care-i treaba ci "pacientii topicului"...
Ti-am mai pus si alte intrebari, pe ultimele pagini, dar n-ai raspuns la nici una.

Ai invatat si tu vreo trei replici, si le tot repeti ca un disc stricat...

Chiar nu vreau sa te jignesc, dar, cand tu arati ca ai doar vreo doua sau trei idei, a caror singura "calitate" este ca-s fixe, cum vrei sa te ia lumea in serios ?


:devilred: :vampire:

Edited by barboso, 11 August 2011 - 14:38.


#726
pozitiv

pozitiv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 23.01.2010

 barboso, on 11th August 2011, 15:33, said:

Omule, este un topic deschis de tine, asa ca tu ar trebui sa intretii atmosfera.

Stiu ca nu la "Fun" l-ai deschis, ci a fost mutat aici, dar aici se potriveste cel mai bine.


Si tot n-ai explicat care-i treaba ci "pacientii topicului"...
Ti-am mai pus si alte intrebari, pe ultimele pagini, dar n-ai raspuns la nici una.

Ai invatat si tu vreo trei replici, si le tot repeti ca un disc stricat...

Vezi ca se mai discuta si prin alta parte acelasi subiect:

http://stefantalpala.../#comment-12102

http://lucratorul-in...wtopic.php?t=76

Si pe bloguri pe la diversi ... si aici pe softpedia mai sunt topicuri cu subiectul asta ... etc.

Succes prin alta parte !

#727
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,266
  • Înscris: 24.01.2008
Cred ca si-au bagat reptilienii coada, ca nu se mai discuta nimic unde-ai spus tu:
Attached File  Untitled.jpg   199.43K   26 downloads

#728
blacktiti89

blacktiti89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 25.05.2009
ok,atunci,sa scriu despre subiect:In primul rand,din ce am citit,autorul a scris cartile respective pentru bani,iar unii mai rai chiar sustin ca nici el nu crede ce a scris,si ca s-a inspirat dintr-un serial SF.Apoi,de ce sunt lasate sa circule anumite dovezi liber?Daca,si nu exclud definitiv posibilitatea,am fost contactati de extraterestrii,nu cred ca le-ar fi fost greu sa vina in vazul tuturor,cu tehnologie superioara si sa ne extermine.De ce nu ne-au anihilat sau inrobit pana acum?Cel mai probabil este fie ca ideea contactului extraterestru este falsa,fie este vorba de niste extraterestri pasnici,putini la numar,care traiesc in baze ultrasecrete departe de restul lumii.Fie sunt refugiati,fie vizitatori sau veniti in programe de exchange(poate sunt si oameni care stau momentan pe planeta lor de origine,studiindu-le civilizatia)...poate sunt oameni cu functii inalte care au extraterestri in agenda de messenger!:)...Oricum,resping ideile conspirationiste,deoarece exagereaza mult si nu au dovezi,iar uneori scenariile lor sunt grotesc de ilogice.Cam asta cred si,sa concluzionez:poate este un sambure de adevar,dar acei reptilieni malefici,exterminatori,mancatori de oameni,sunt,aproape sigur,rodul unei imaginatii prea bogate!!

#729
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,701
  • Înscris: 26.11.2001
Pozitiv, azi am primit de la tine 10 reporturi.
Ceea ce vrei tu e un blog, nu un forum, pt ca pe forum se discuta, pe blog dictezi tu.

Tu nu vrei sa fi contrazis, dar ceea ce e mai grav e faptul ca delirul iti creste in intensitate.

Iata mesajul primit in report:

Quote

Domnule da banati-l odata pe psihopatu asta nenorocit ! Intra de trei ori pe zi si-mi ataca mie persoana. Asta a ajuns "viata" lui. Stergeti-i toate porcariile pe care le-a scris la topic ca sa-l distruga si sa-mi atace mie persoana.

VOI moderatorii sunteti vinovati, ca ati mutat unde nu trebuie topicul asta. La discutii cafepedia unde l-am pus eu era bine, discutam civilizat probabil la ora asta. FARA PSIHOPATI care isi traiesc viata la zona "fun", manjind cu noroi tot ce pot. Nici nu au inteligenta sa faca altceva.

Si nu e orice topic, este un topic foarte important pentru oameni.

Live long & prosper!


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate