Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Problema gastro

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
opop

opop

    bolnav cronic :(

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,570
  • Înscris: 06.01.2007
Am inceput sa am dureri in partea superioara a stomacului si la intestine, in timp au devenit tot mai intense si mai dureroase , simt ca ceva strange foarte tare am si greturi din cauza asta. Nu apare in momente specifice dar in ultimu timp apare tot mai des dupa ce mananc (felu 1/cina) si din cauza asta am probleme grave cu greutatea.
Precizez ca am fost diagnosticat cu boala crohn si gastrita (am fost internat in spital), dupa multe perfuzii/medicamente am inceput sa ma simt mult mai bine, aveam o foame ca niciodata, si acum dupa 3 luni am din nou probleme.Ca tratament iau mesalazina.

Am o mare retinere sa-i spun medicului, nu mai vreau sa vad vreodata spitalul din interior. Totusi ce as putea face ? s-ar putea sa am si alte afectiuni ?

#2
opop

opop

    bolnav cronic :(

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,570
  • Înscris: 06.01.2007
nu sunt 3 zile, sunt saptamani, de la dureri mici si rare care nu ma deranjau am ajuns la dureri mari, aproape insuportabile si dese
repet, nu e permanent, ma doare 5-10-20 min apoi ma lasa 1 ora apoi iar..

Edited by opop, 17 April 2011 - 12:01.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate