Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA

Intalnire cu un tip de pe tinder ...

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...
 salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...
 Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto
 Opel Astra K

Romania - tara formelor fara fond?

Probleme sistem audio mașina

Radio care se incinge
 

Hoteluri cu tobogane in Kusadasi

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
ralusebas

ralusebas

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 21.12.2007
Va rog sa imi dati cateva idei. Ma intereseaza ceva cat de cat accesibil (=Aqua Fantasy e scump).
M-am uitat la Batihan, Ephesia (se scria pe aici ca se poate frecventa EBC).. Mai exista alte variante? Sa ma opresc la Batihan? E cel mai ok ca pret..

#2
edy-toyota

edy-toyota

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 22.03.2009

View Postralusebas, on 28th March 2011, 16:26, said:

Va rog sa imi dati cateva idei. Ma intereseaza ceva cat de cat accesibil (=Aqua Fantasy e scump).
M-am uitat la Batihan, Ephesia (se scria pe aici ca se poate frecventa EBC).. Mai exista alte variante? Sa ma opresc la Batihan? E cel mai ok ca pret..
salut
incearca onyria claros (fost cdc)...are ceva tobogane si resortul e ok daca nu te sperie urcatul si coboritul dealului :coolspeak:

#3
soreno29

soreno29

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 12.05.2008
omul a zis kusadasi ...nu dracu n praznic...ozdere nu e chiar kusadasi.... :thumbdown:

#4
qatalyn

qatalyn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 03.01.2008

View Postralusebas, on 28th March 2011, 15:26, said:

Va rog sa imi dati cateva idei. Ma intereseaza ceva cat de cat accesibil (=Aqua Fantasy e scump).
M-am uitat la Batihan, Ephesia (se scria pe aici ca se poate frecventa EBC).. Mai exista alte variante? Sa ma opresc la Batihan? E cel mai ok ca pret..
Kustur Club - foarte bun . Excelent raport preț/calitate , mai ales dacă nu pui botul la ofertele agențiilor romanești . Pentru că sunt cam cu 30-40% mai mari decât la alții, în cazul Kusturului și nu numai .
Adakule - bun , dar m-a costat si foarte putin anul trecut . Dacă dădeam mai mult poate nu eram foarte mulțumit .

#5
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
mai bine iei palm wings din didim

#6
edy-toyota

edy-toyota

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 22.03.2009

View Postsoreno29, on 29th March 2011, 16:27, said:

omul a zis kusadasi ...nu dracu n praznic...ozdere nu e chiar kusadasi.... :thumbdown:
citeste mai bine....nu scrie nimic de kusadasi :deadtongue:
iar ozdere e la 30km de kusadasi...dar resortul onyria claros merita toti banii

Edited by edy-toyota, 30 March 2011 - 08:01.


#7
ralusebas

ralusebas

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 21.12.2007
Va multumesc tuturor pentru raspunsuri.
Kustur Club nu stiu de ce dar nu ma atrage deloc. Palm Wings arata ok,.. cat de departe e de kusadasi? Nu vreau sa repet experienta cu hotel in camp.. sunt buni turcii la servicii dar, totusi, o plimbare seara in civilizatie nu strica.
Batihan sa inteleg ca e  :thumbdown: ?
Iar Ephesia nu mai e la moda? ... Parea varianta ideala pentru Kusadasi, bani/servicii + aqua park.

#8
ralusebas

ralusebas

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 21.12.2007

View Postmurat1966, on 24th April 2011, 11:46, said:

exista un hotel Long Beach Aqua Center, la 8 km distanta de Kusadasi, cu proprie plaja, http://www.longbeachaquacenter.com/
eu lucrez la o agentie locala aici in kusadasi (Ladies beach = plaja de femeie) cauta preturi la alte agentiile si anunta ma sa iau eu un pret pt tine de aici
eu pot sa iau de la aproape toate hoteluri din kusadasi un pret (fff) bun, mai ales pt coceteteani ai mei  :OK:
numele lu agentie unde lucrez va dau pe pm - daca vrea cineva
Salut, imi poti da un pm cu oferta pentru Long Beach Aqua Center? Si cateva informatii.. siteul e doar in limba turca si nu inteleg nimic :) Toboganele arata super.
Cu AquaFantasy colaborezi?

#9
murat1966

murat1966

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 08.08.2008

View Postralusebas, on 13th May 2011, 23:19, said:

Salut, imi poti da un pm cu oferta pentru Long Beach Aqua Center? Si cateva informatii.. siteul e doar in limba turca si nu inteleg nimic :) Toboganele arata super.
Cu AquaFantasy colaborezi?

ralusebas
ai PM

#10
dyxy20

dyxy20

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 18.02.2011
Pine bay are topogane si arata bine,eu acolo voi merge...sper sa vin multumita:)

#11
Coquettee

Coquettee

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.06.2011

View Postmurat1966, on 24th April 2011, 11:46, said:

exista un hotel Long Beach Aqua Center, la 8 km distanta de Kusadasi, cu proprie plaja, http://www.longbeachaquacenter.com/
eu lucrez la o agentie locala aici in kusadasi (Ladies beach = plaja de femeie) cauta preturi la alte agentiile si anunta ma sa iau eu un pret pt tine de aici
eu pot sa iau de la aproape toate hoteluri din kusadasi un pret (fff) bun, mai ales pt coceteteani ai mei  :OK:
numele lu agentie unde lucrez va dau pe pm - daca vrea cineva


Am tot incercat sa gasesc o agentie care sa imi arate niste preturi la hotelul mentionat de tine! Nu am reusit sa gasesc nimic! Imi poti da mai multe detalii,te rog? Sau macar numele unei agentii unde as putea sa vad niste preturi?

Despre Grand Blue Sky ce parere ai? Mancarea este buna acolo?

#12
iacosty

iacosty

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 22.11.2010

View Postralusebas, on 28th March 2011, 16:26, said:

Va rog sa imi dati cateva idei. Ma intereseaza ceva cat de cat accesibil (=Aqua Fantasy e scump).
M-am uitat la Batihan, Ephesia (se scria pe aici ca se poate frecventa EBC).. Mai exista alte variante? Sa ma opresc la Batihan? E cel mai ok ca pret..

Ai idee care sunt tarifele la Aqua Fantasy?
multumesc!

#13
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postiacosty, on 11th June 2011, 16:58, said:

Ai idee care sunt tarifele la Aqua Fantasy?
multumesc!

pe saitul oricarei agentii vei gasi preturi pt hotel aquafantasy din kusadasi, trebuie numai sa cauti

#14
iacosty

iacosty

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 22.11.2010

View Postrottweiler2007, on 12th June 2011, 11:57, said:

pe saitul oricarei agentii vei gasi preturi pt hotel aquafantasy din kusadasi, trebuie numai sa cauti

merci dar ma intereseaza tariful ptr. parcul acvatic ...nu ptr. hotel!
poti sa ma ajuti?

#15
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postiacosty, on 14th June 2011, 18:25, said:

merci dar ma intereseaza tariful ptr. parcul acvatic ...nu ptr. hotel!
poti sa ma ajuti?
pai daca vrei doar parc mai bine intri la adaland ca e mai misto si costa fo 28 euro de caciula

#16
iacosty

iacosty

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 22.11.2010

View Postrottweiler2007, on 14th June 2011, 18:33, said:

pai daca vrei doar parc mai bine intri la adaland ca e mai misto si costa fo 28 euro de caciula

merci o sa iau in calcul si aceasta varianta...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate