Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Abonamentul ADAC. Merita?🤨

Buton alarma neidentificata Logan...

Horizon: An American Saga

Programul GPU Teak III, de la Asus
 Motor aer conditionat

Malmö, Suedia, city break, cuplat...

Caut medic chirurg

Substante de baza la pastile de r...
 Taiere meri gradina

Inginer PNA / CNS ROMATSA

"DIY" UPS 12V - Scoate cu...

Grafic in excel
 Extensie de browser care sa reduc...

Priza smart monitorizare consum e...

Unde reclam spamul electoral?

Putem avea incredere in Victor Or...
 

cine stie?

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
alin97

alin97

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 12.12.2009
de unde cumpar o drujba( motofierastrau) din Bucuresti, de firma si nu prea scumpa???
Vreau si un service daca se strica!!!!
de care, stilh, makita, etc???

#2
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,548
  • Înscris: 17.04.2006
eu

#3
alin97

alin97

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 12.12.2009
Pai spune si mie una mai buna mica

#4
rusman

rusman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,186
  • Înscris: 03.05.2009
http://forum.softped...t...723&st=4932

#5
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,548
  • Înscris: 17.04.2006
Sa vezi ca deschide un topic si acolo : "URGENT, cine stie? drujba!!!!!!?????? vreau mica ieftin lemne consum 5 la 100!!!"

#6
alin97

alin97

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 12.12.2009
rautatea oamenilor se vede in situatia Romaniei!!!!
sa ai noroc in toate dl.....................

#7
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,548
  • Înscris: 17.04.2006
Nu e vorba de rautate dar ai deschis 3 subiecte identice. Mai mult, folosind "??????" si "!!!!!" dai impresia ca strigi la noi. Poate ca e urgent dar ca sa primesti raspunsuri bune trebuie sa te faci placut prin scris.

Mult noroc si tie.

#8
nicol2009

nicol2009

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 24.01.2009
Buna,

Scuze, sunt noua pe aici si nu stiu daca postez anuntul unde trebuie dar poate ma ajutati voi.
Vreau sa cumpar o masina de facut paine si am cateva dileme: in primul rand nu pot afla din nici o carte tehnica (,) care este consumul mediu de energie electrica pentru prepararea unei paini. Evident ca vanzatorii nu au habar de asa ceva dar nici forumurile cu subiectul masini pentru prepararea painii nu prea m-au ajutat. Toti vorbesc despre cat de gustoasa este painea, despre retete, despre tipuri de faina dar nimeni nu spune nimic despre consumul de energie electrica... Aveti macar o idee vaga la cat anume s-ar putea ridica consumul? (Stiu ca este in functie de programul ales, de timp... etc, etc...dar totusi, ceva estimativ...?)
In al doilea rand, ce model imi recomandati? Am gasit si modele mai scumpe si modele mai ieftine. Toate fac acelasi lucru dar costa mai mult sau mai putin. Si mai au o particularitate: unele au o putere de 450 W, altele de 600 altele de 700 W chiar daca dimensiunea painii este tot de 900 - 1000 g. Ei bine, si atunci pe care sa cumperi? Ca nu mai cred in povestile ca produsele mai scumpe sunt neaparat si mai bune... Imi poate da cineva un sfat?
Multumesc mult !

#9
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,548
  • Înscris: 17.04.2006
Uite aici un topic despre masini de paine : CLICK. Sunt multe pagini, dar daca citesti cateva de la coada cred ca iti faci o impresie, eventual posteaza si acolo intrebarile.

#10
nicol2009

nicol2009

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 24.01.2009

View PostSef-chenko, on 28th March 2011, 18:36, said:

Uite aici un topic despre masini de paine : CLICK. Sunt multe pagini, dar daca citesti cateva de la coada cred ca iti faci o impresie, eventual posteaza si acolo intrebarile.


Multumesc mult pentru ajutor !
Toate cele bune va doresc !

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate