Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum curat gletul de pe perete

Muzica trance

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger
 Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...
 Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa
 Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?
 

Ce sa achizitionez ?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
58 replies to this topic

#55
tyx

tyx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 14.10.2008

View Postbrainium, on 21st March 2011, 23:40, said:

vai de capul si de zilele mele :|

Ti-am explicat 5 oameni pana acum... Nu ti se pare logic sa fie mai rapid un HDD cu 7200 RPM? :lol:

Si daca te uiti mai bine, vei vedea ca laptopul recomandat de mine are hd5730 care e mai performanta decat 5650...

  :death:

se vede ca nu prea ai umblat pe laptopuri...
VAI DE ELE :|
mi se pare logic , sa-mi raspunzi la intrebare , nu sa te vaiti atat ca postezi aici , nu te-a rugat nimeni ( sincer ) . EU intreb de 2 zile , daca se vad diferente in jocuri , iar tu imi spui ca daca instalez si downloadez , nu-mi merge browserul bine ... . Lasa nene pe altii care vor sa ajute cu adevarat , nu posta doar de dragu de a avea mesaje . De... ce sa fac si eu , sunt un novice in laptopuri , noroc cu tine . multzam . Da-i pace  :worthy: :worthy:

Edited by tyx, 22 March 2011 - 00:35.


#56
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Da mai, ai FPS mai multe, la kil sa te lauzi intre prieteni! :D

#57
brainium

brainium

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,832
  • Înscris: 25.07.2010

View Posttyx, on 22nd March 2011, 00:26, said:

VAI DE ELE :|
mi se pare logic , sa-mi raspunzi la intrebare , nu sa te vaiti atat ca postezi aici , nu te-a rugat nimeni ( sincer ) . EU intreb de 2 zile , daca se vad diferente in jocuri , iar tu imi spui ca daca instalez si downloadez , nu-mi merge browserul bine ... . Lasa nene pe altii care vor sa ajute cu adevarat , nu posta doar de dragu de a avea mesaje . De... ce sa fac si eu , sunt un novice in laptopuri , noroc cu tine . multzam . Da-i pace  :worthy: :worthy:


si cati ti-au rapsuns la ea? Ia uita-te bine. Sau pe langa faptul ca esti chior esti si batut in in cap? pfff....

Gata...am plecat de aici ca iese urat  :peacefingers:

Edited by brainium, 22 March 2011 - 14:02.


#58
tyx

tyx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 14.10.2008

View Postbrainium, on 22nd March 2011, 14:00, said:

si cati ti-au rapsuns la ea? Ia uita-te bine. Sau pe langa faptul ca esti chior esti si batut in in cap? pfff....

Gata...am plecat de aici ca iese urat  :peacefingers:

esti tare ma nene , vad ca stii sa vorbesti ... , n-are rost ...

#59
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Cum discutiile au deviat, se inchide, momentan. Daca initiatorul mai are ceva de spus, sa ma anunte.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate