Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China
 Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED
 Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...
 Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...
 

Fifa 06

- - - - -
  • Please log in to reply
212 replies to this topic

#55
ratuleam

ratuleam

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 28.07.2004
Am si eu niste probleme am instalat jocul dar cand trebuie sa aleg echipa se tot schimba singura si nu pot sa activez butonul advance imi tot dispare indicatorul de la mouse iar de la joystick nici o reactie. A mai patit cineva ca mine? Heeelp

Edited by ratuleam, 28 September 2005 - 15:20.


#56
ionutvd

ionutvd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 14.07.2005

Vladinho, on Sep 28 2005, 14:44, said:

Nationala cum e?
fetze pt mutu chivu?

<{POST_SNAPBACK}>

Am vazut doar cateva fete. Chivu seaman, in rest nu prea. Pe mutu nu am reusit sa-l vad. Jocul incepe cu un meci contra celei mai bune echipe din toate timpurile, in care e si hagi titular  :)

#57
Vladinho

Vladinho

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 19.07.2005
Jocul e super
Am inceput cariera cu Roma ....la inceput in meciul cu echipa lumi Hagi chiar seamana umpic la fatza.E super jocul!

#58
Vladinho

Vladinho

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 19.07.2005
Jocul e super
Am inceput cariera cu Roma ....la inceput in meciul cu echipa lumi Hagi chiar seamana umpic la fatza.E super jocul!

#59
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
acum il iau si eu

#60
bgdftw

bgdftw

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 798
  • Înscris: 21.06.2004

ratuleam, on Sep 28 2005, 15:19, said:

Am si eu niste probleme am instalat jocul dar cand trebuie sa aleg echipa se tot schimba singura si nu pot sa activez butonul advance imi tot dispare indicatorul de la mouse iar de la joystick nici o reactie. A mai patit cineva ca mine? Heeelp

<{POST_SNAPBACK}>


scoate-ti joysticul din calculator, de la el e. asa am patit si eu la nhl 2006.

#61
bgdftw

bgdftw

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 798
  • Înscris: 21.06.2004
:death:  Jocul apare la firmele specializate de calculatoare dupa data oficiala a lansarii 4 octombrie 2005. Ce spuneti voi nu cred ca isi are rostul.

#62
bgdftw

bgdftw

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 798
  • Înscris: 21.06.2004
Offtopic: o sa aibe de sters moderatorii.
Ontopic: sunt total dezamagit de randamentul jocului prin direct ip. am incercat cu un prieten cu internet de la aceeasi firma, deci nu poate fi vb despre conexiune, si merge ingrozitor. tin sa precizez ca la amandoi merge perfect cu toate setarile la maxim.

#63
FCBARCELONA

FCBARCELONA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 24.04.2005
in sfarsit am facut si eu rost de el....revin cu impresii :naughty:

#64
_Sleipner_

_Sleipner_

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 29.09.2005
Am o problema !!!Nu pot descarca demo-ul de la fifa 2006 de pe softpedia...Imi tot cere un Username si o  :puke: Parola...Ce e de facut??? Ajutati-ma!!! :confuzzled:

#65
bgdftw

bgdftw

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 798
  • Înscris: 21.06.2004
intradevar nu sunt echipe romanesti, iar multi jucatori nu sunt la echipele de club actuale. desigur acest lucru cred ca se va schimba, am vazut in premiera ca ea pune la dispozitie un site de unde se pot lua transferuri actualizate.

offtopic: chiar ca nu au mai dat de mult moderatorii pe aici.

#66
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001
aaa... ban, ban si ia uite... inca un ban. :death:  :D

#67
FCBARCELONA

FCBARCELONA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 24.04.2005
am jucat cateva meciuri pe network si am observat ca portarul degajeaza ,,in reluare'' ca sa zic asa...in rest am observat ca portarul apara in 2 timpi,mingea curge mai realist,la loviturile libere e un nou mod de executare(cam aiurea...),poti sa dai goluri spectaculoase,si AI-ul se comporta mai bine decat in precedentele versiuni,nu-mi place mingea...
Minusuri:
-portarul degajeaza putin in reluare(pe network am observat asta,pe direct ip nu am jucat)
-nu-mi place mingea
-mod de executare al loviturilor libere ,,aiurea''
-cornere ca la fifa 99  :angry:
Plusuri:
-portarul apara in 2 timpi ceea ce nu se putea in 2005
-mingea curge mai bine...
-poti sa faci scheme noi fata de 2005
-grafica are usoare imbunatatiri
-in sfarsit exista un site de unde poti actualiza transferurile
-elemente de RPG(la career iti alegi sponsor... bani pe tichet si alte prostioare)

#68
Silviu.

Silviu.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 28.11.2001

Quote

Am o problema !!!Nu pot descarca demo-ul de la fifa 2006 de pe softpedia...Imi tot cere un Username si o  Parola...Ce e de facut??? Ajutati-ma!!!

nu puteai pentru ca serverul era full. download-ul merge bine merci. mai incearca

#69
_Sleipner_

_Sleipner_

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 29.09.2005
ms mult  :cursing:  :deadtongue: fubar...da mi se intampla asta cam tot timpul...cand incerc sa downloadez

#70
ionutvd

ionutvd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 14.07.2005

FCBARCELONA, on Sep 30 2005, 15:06, said:

am jucat cateva meciuri pe network si am observat ca portarul degajeaza ,,in reluare'' ca sa zic asa...in rest am observat ca portarul apara in 2 timpi,mingea curge mai realist,la loviturile libere e un nou mod de executare(cam aiurea...),poti sa dai goluri spectaculoase,si AI-ul se comporta mai bine decat in precedentele versiuni,nu-mi place mingea...
Minusuri:
-portarul degajeaza putin in reluare(pe network am observat asta,pe direct ip nu am jucat)
-nu-mi place mingea
-mod de executare al loviturilor libere ,,aiurea''
-cornere ca la fifa 99  :angry:
Plusuri:
-portarul apara in 2 timpi ceea ce nu se putea in 2005
-mingea curge mai bine...
-poti sa faci scheme noi fata de 2005
-grafica are usoare imbunatatiri
-in sfarsit exista un site de unde poti actualiza transferurile
-elemente de RPG(la career iti alegi sponsor... bani pe tichet si alte prostioare)

<{POST_SNAPBACK}>

Cum se executa loviturile libere? Ca eu nu m-am prins! De obicei dau pasa si la urma trag.
Pune si tu site-ul de unde poti sa actualizezi transferurile.

#71
BehindDark

BehindDark

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 01.10.2005
de ce miau fost sterse posturile ? cu ce am gresit ? vroiam doar sa stiu de ce imi da eroare si nu pot juca fifa2006 :(

#72
bontzy

bontzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 01.02.2004
Pe cate cd-uri e jocul?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate