Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme sistem audio mașina

Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...
 Plata cu cardul si bacsisul

Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...
 Renovare balcon

installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...
 Sursa stereo -> amplif mono

Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...
 

tanar

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
pytikul

pytikul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 01.03.2011
Buna sunt un tanar de 22 de ani si as dori sa plec in Anglia.........am vazut oferta firmei Maraly din Cluj......am si un unchi in Anglia care lucreaza in constructii si mi-a spus ca este mai sigur printr-o firma de genu....sincer nu stiu ce sa fac.............. :confuzzled: :confuzzled: :confuzzled

#2
iulik17d

iulik17d

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,626
  • Înscris: 25.04.2009
vorbeste cu unchiul sa-ti gaseasca de munca si apoi te duci.

#3
SuperMelon

SuperMelon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,458
  • Înscris: 23.06.2009
Da, cel mai corect asa e, ca nu stii cat de seriosi sunt aia cu firma.
Tine minte un lucru: daca iti cer vreun avans, nu te baga.

#4
clarity

clarity

    Tovaras

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,822
  • Înscris: 02.09.2009
Incearca pe amble. Si prin firma, si si prin unchiul tau. Vezi ca economia aici nu tare sta bin, somajul e ridicat si constructiile nu prea merg. Oricum, succes.

Si cum a mai spus cineva sus, sa nu dai bani la firma.

#5
pytikul

pytikul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 01.03.2011

View Postclarity, on 2nd March 2011, 17:12, said:

Incearca pe amble. Si prin firma, si si prin unchiul tau. Vezi ca economia aici nu tare sta bin, somajul e ridicat si constructiile nu prea merg. Oricum, succes.

Si cum a mai spus cineva sus, sa nu dai bani la firma.
aha inteleg eu am vorbit cu unchiul meu si mi-a spus ca mai bine ma duc prin firma pentru ca nici el nu mai are siguranta zilei de maine.....trebuia sa primeasca 200 de case au primit doar 90........alea le termina in 2 luni  :confuzzled: si i-am aratat ofertele de la maraly si euroconsult a doua are comisioane mai mici.....din pacate oricum ma duc am salar mai mare decat aici in tara......el mi-a spus sa nu ma risc sa ma duc acolo sa imi caut de lucru pentru ca multi au ajuns inapoi acasa si plus datorii......

View PostSuperMelon, on 1st March 2011, 19:25, said:

Da, cel mai corect asa e, ca nu stii cat de seriosi sunt aia cu firma.
Tine minte un lucru: daca iti cer vreun avans, nu te baga.
Costuri



http://maraly.ro/ing...e_persoane.html si atasez si un fisier de la euro consult Bucuresti

Attached Files



Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate