Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

loc de munca intretinere camping Franta

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
conrad1

conrad1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 06.02.2007
Se cauta o persoana cu PFA sau cu firma care sa lucreze la intretinerea unui camping in St.Jean de Luz pe coasta atlanticului linga frontiera cu Spania.
Aplicantul trebuie sa aiba toate taxele platite , sa aiba cunostinte de gradinarit ,si sa vorbeasca franceza la un nivel satisfacator pentru a intelege cerintele postului si ceea ce trebuie facut prin camping.

#2
dorin_bdm

dorin_bdm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 10.09.2007
Salut,

Poti oferi mai multe detalii? Am firma inregistrata in Romania.

#3
conrad1

conrad1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 06.02.2007

 dorin_bdm, on 20th February 2011, 14:29, said:

Salut,

Poti oferi mai multe detalii? Am firma inregistrata in Romania.
Pot oferi dar chiar nu stiu ce vrei sa afli ,daca e in legatura cu banii,aia negociezi direct cu patronul eu nu am nici un amestec,o sa-ti trimit pe privat mailul meu ca sa imi trimiti un cv (daca se poate in franceza),ce pot sa spun e ca momentan esti singurul din cei interesati care are firma .

#4
alinciurca

alinciurca

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 23.03.2011

 conrad1, on 16th February 2011, 21:58, said:

Se cauta o persoana cu PFA sau cu firma care sa lucreze la intretinerea unui camping in St.Jean de Luz pe coasta atlanticului linga frontiera cu Spania.
Aplicantul trebuie sa aiba toate taxele platite , sa aiba cunostinte de gradinarit ,si sa vorbeasca franceza la un nivel satisfacator pentru a intelege cerintele postului si ceea ce trebuie facut prin camping.


Buna ziua,
Ma intereseaza si pe mine mai multe detalii legate de aceasta oferta mai ales ca sunt in cautarea unei oportunitati de munca in Franta.
Merci beaucoup.

#5
conrad1

conrad1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 06.02.2007

 alinciurca, on 29th March 2011, 15:01, said:

Buna ziua,
Ma intereseaza si pe mine mai multe detalii legate de aceasta oferta mai ales ca sunt in cautarea unei oportunitati de munca in Franta.
Merci beaucoup.
Anuntul nu mai e valabil au gasit un francez acum trei saptamini dar cum am vazut ca nu era nimeni curios nu prea mam mai uitat pe forum.
Mult noroc iti doresc cu cartea de sejur deorece cel putin pentru prefecturile franceze sintem cam in aceasi oala cu cei din Africa daca nu mai jos decit ei(multumita copilului de emigrant sarkozy).

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate