Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Sony-Ericsson Xperia Play

- - - - -
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#37
bbogdanmircea

bbogdanmircea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,254
  • Înscris: 14.02.2007
Am vazut second hand pe la 750 ron.
Oare se merita?

#38
CosminAlecs

CosminAlecs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 737
  • Înscris: 14.01.2011
Salut.Doresc sa cumpar un sony ericsson xperia play.Ce stiti de el?Jocurile cum merg?Din cate am inteleg,este destul de greu.Cu jocurile cum sta?Acele jocuri speciale pt el sunt disponibile doar contra cost?Sunt si metode de a le "procura" gratuit?
Ce jocuri poate rula?Pot baga pe el si jocuri de psp/ps 2 sau decat cele dezvoltate de ei special pt telefonul asta?
Bateria tine?

Edited by CosminAlecs, 01 August 2012 - 23:23.


#39
marrakech1989

marrakech1989

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.08.2012
salutare! am si eu o problema! am achizitionat de curand un se xperia play, si am probleme cu setarile de internet, si anume la vodafone... ma poate ajuta cineva?! multumesc anticipat!

#40
CosminAlecs

CosminAlecs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 737
  • Înscris: 14.01.2011
Salut.Pentru posesorii de xperia play care doresc sa-si bage un custom rom nu-i sfatuiesc.Am incercat vreo 5 custom romuri si tot la cel stock am ajuns,i-am bagat ce-i drept alt kernel dar am lasat rom-ul stock (2.3.4),cel beta 4.0 mie personal nu prea mi-a placut,parca mergea mai greu ca cel 2.3.4

#41
pahomi

pahomi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 23.02.2010
Nu ma pricep la smartphones dar cred ca voi cumpara acest telefon pentru partea de gaming. Stie careva daca se poate instala un emulator cum ar fi ZNES pentru a juca jocuri gen Mario, Contra, etc pe el? (jocurile super nintendo ale copilariei)

#42
pahomi

pahomi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 23.02.2010
Exista emulatoare pe net pentru asa ceva, m-am lamurit. Doresc insa sa imi iau si un card si o baterie separata pentru telefon. Ma puteti ajuta sa aleg ce trebuie? Baterie am gasit aici.Se potriveste? Vad ca scrie ca e pt Xperia play dar numarul modelului nu stiu de unde sa il iau. Bateria asta e de 2600mAH, considerabil mai mult decat baterie standard de 1500mAH.

La specificatiile telefonului scrie ca suporta carduri SDHC pana la 32GB insa mai nou au aparut carduri SDHC de 64GB. Credeti ca nu ar merge daca iau un card de 64GB la el?

#43
cocoju93

cocoju93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 14.08.2008
Buna seara!!!

   Cer ajutor pentru resoftarea unui sony xperia r800i.Nu e al meu,mi-l aduce cineva maine si trebuie sa ma documentez.Precizez ca nu am mai avut sony pana acum,nu sunt fan.Am resoftat samsunguri,s1,s2,s3.Problema mea e urmatoarea:Am gasit programul de reflashuit flashtool-0.9.0.0-windows,dar nu gasesc nici un firmware pentru telefon.ma ajuta cineva cu cateva informatii despre reflashuire,si un link de unde sa descarc un firmeware.

#44
deiuma

deiuma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,715
  • Înscris: 25.01.2011
Sony stock software for Xperia play

#45
pateu_98

pateu_98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,967
  • Înscris: 12.11.2012
Stie cineva daca merge J2ME Loader pa Android Gingerbread? Ca ma gandeam sa iau un Sony Ericsson Xperia PLAY SH da pa olx si sa instalez J2ME Loader sa pot instala jocuri mai vechi

Daca stie cineva astept raspuns aicea!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate