Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

a mai aparut o meserie in Bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
117 replies to this topic

#109
Esperatul

Esperatul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 739
  • Înscris: 19.07.2006
Daca ai CASCO nu te doare capul. Oricum eu as sacrifica 500-800 ron cat m-ar costa reparatia ca sa ii linistesc pe astia.

#110
adi_ab

adi_ab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,076
  • Înscris: 19.11.2008
Pai atunci te poti da jos din masina cu un ciocan in mana si sa le rezolvi masina , macar a ta ramane intacta

#111
Esperatul

Esperatul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 739
  • Înscris: 19.07.2006
Asta ar intra la capitolul distrugere. Ce zic eu intra la capitolul sofat stangaci.

#112
adi_ab

adi_ab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,076
  • Înscris: 19.11.2008
Pai dar ..cu stangacia ramai fara carnet ..

#113
Esperatul

Esperatul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 739
  • Înscris: 19.07.2006
Oricum ramai fara carnet, asta daca nu tratezi cu ei.

#114
adi_ab

adi_ab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,076
  • Înscris: 19.11.2008
Pai atunci este mai sigur cum zic eu ..te dai jos cu nervi si cu ceva in mana , daca tot ai de gand sa produci pagube

#115
Esperatul

Esperatul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 739
  • Înscris: 19.07.2006
Aia inseamna deja caz penal probabil. Bine, asta inseamna si ce fac ei(inselaciune) dar la noi nu-i deranjeaza nimeni.

#116
adi_ab

adi_ab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,076
  • Înscris: 19.11.2008
Cel mai bine este sa nu cazi in plasa lor

#117
dennis12225

dennis12225

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,193
  • Înscris: 15.05.2007
Ce verze sunt aia de pe siteul ala incont.ro. Articolul este aparut pe 06 februarie 2010, da, si ce aflam: "a declarat pentru incont.ro comisarul Christian Ciocan, Seful Biroului de Informare si Relatii Publice din cadrul Politiei Capitalei". Ciocan nu mai este purtator din 2010. Articolul e din ciclul "Radeti de oameni ca noi".

Asta cu lovitul este practicata de taximetristi de ani buni, probabil si marocanii o practica, ca de e greu cu munca. Cel mai bine nu va pierdeti calmul si mergeti la politie, in cazul de fata am inteles ca masina simulantului era prea botita, pentru impactul care a fost. Desigur, vorbea cineva pe aici, de simulanti care dupa o patanie din asta au intrat in coma, probabil din cauza pagubitului, e si asta o chestie.

#118
kmailand

kmailand

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 21.08.2010
Salut,

In urma cu un an am patit la Rm. Valcea o chestie dementiala. A fost un gen de ambuscada in urma careia orice persoana poate fi santajata :)

Cand am plecat de la semaforul aflat in zona Romtelecom/Calea lui Traian o cersetoare care "lucra" in dreapta masinii mele si-a intins un picior intre roti, sub pragul masinii, si am trecut peste el. Facusem doar 2-3 metri.....

Nu s-a lasat cu sange sau cu oase rupte si totusi femeia urla isteric, a gemut de moarte si au aparut 3-4 tzigani care-mi cereau socoteala fiindca am omorat-o !!
Retin doar ca pe burtile proeminente li se mulau maieurile negre cu texte aurii si aveau buricul gol :)

Mi-am sunat partenerul de afaceri de la care tocmai plecasem - un om respectabil din Valcea - si dupa cateva minute, "echipa" m-a lasat in pace si s-a retras fara nici o pretentie sau explicatie. Romii au plecat pur si simplu! Singura paguba au fost ochelarii Ray Ban originali ce s-au evaporat de pe bord.

De atunci am mare grija in jurul masinii.... Acum am reflexul sa ma asigur ca nu-i nimeni langa masina si ca usile sunt blocate !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate