Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aragaz cu plita pe gaz si cuptor ...

Cablu FFC

Poco F6/F6 Pro

Scurgere catre hazna
 De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA

Intalnire cu un tip de pe tinder ...

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...
 salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...
 Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto
 

HOPS...Anglia ferma agricultura

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
ionutz25

ionutz25

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 22.01.2011
cine mg la ferma houlbrooke de langa ledbury anuntati-ma si pe mine ca sa imi iau bilet cu voi sa nu merg singur :P

#2
alexandru_viorel

alexandru_viorel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,938
  • Înscris: 16.07.2010
http://forum.softped...howtopic=489119

#3
ionutz25

ionutz25

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 22.01.2011
chiar nu mg nimeni la houlbrooke?

#4
Chedburn

Chedburn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 737
  • Înscris: 21.01.2009
http://forum.softped...howtopic=746248
De ce deschizi atatea topice?

#5
marian78ro

marian78ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 08.09.2009

View Postionutz25, on 1st February 2011, 13:04, said:

chiar nu mg nimeni la houlbrooke?

Pai crezi ca noi avem valoarea ta?  :naughty:
Eu zic ca cel mai bine sa intrebi la firma, pentru ca ei ar putea sa iti dea un raspuns.  Imposibil sa nu mai ai un numar de telefon de cand ai fost chemat la interviu sau cand te-au sunat pentru acte, ceva.. poate te ajuta ei daca vezi ca dupa ce deschizi in fiecare zi cate un topic nu primesti nici un raspuns. Ai incercat?

Edited by marian78ro, 01 February 2011 - 13:20.


#6
WONDERGIRL2007

WONDERGIRL2007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 03.06.2011
Buna! Cunosc cateva persoane care au fost (sau sunt) plecate la munca in Anglia la ferme prin HOPS. Am ales HOPS pt ca la Concordia e vreo 300 euro comisionul, la HOPS e 150 si lumea care a plecat cu ei e multumita! Am inteles ca dificultatea muncii prestate, banii castigati, conditiile de cazare etc. difera si depinde cum ai norocul sa nimeresti... Prietenii mei sunt plecati la o ferma de capsuni, acesta este al 2 an, la capsuni am inteles ca e cel mai greu, eu as vrea la rosii / mere sau orice altceva, unde sa nu trebuiasca sa stai aplecat... O prietena nu se prea descurca la cules si a trimis-o cateva zile la sortat fructe... Am citit pe net de diferite ferme care sunt recomandate de cei care au fost acolo! intrebarea mea este: atunci cand completezi acele formulare de inscriere, aici in tara, iti poti alege ferma la care doresti sa mergi sau te repartizeaza ei?! sau macar poti scrie cateva preferinte?! daca merg cu iubitul meu, cuplurile am inteles ca au camera separata iar in cealalta parte a caravanei sunt 4 persoane (fete sau baieti, depinde), asa e? dusurile sunt pt fiecare caravana de 6 persoane sau pt mai multe caravane? Daca esti student stiu ca ai ceva reduceri la acele taxe, eu am facut 1 an de facultate apoi am intrerupt, dosarul e la facultate, pot relua oricand cursurile. se considera ca sunt studenta sau nu?! Va multumesc anticipat pt raspunsuri!  :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate