Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Buton alarma neidentificata Logan...

Horizon: An American Saga

Programul GPU Teak III, de la Asus

Motor aer conditionat
 Malmö, Suedia, city break, cuplat...

Caut medic chirurg

Substante de baza la pastile de r...

Taiere meri gradina
 Inginer PNA / CNS ROMATSA

"DIY" UPS 12V - Scoate cu...

Grafic in excel

Extensie de browser care sa reduc...
 Priza smart monitorizare consum e...

Unde reclam spamul electoral?

Putem avea incredere in Victor Or...

Inel de logodna
 

WebNetInfo.ro Pareri

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
xzt

xzt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 03.02.2009
MADE in ROmania : webnetinfo.ro !
Pe 7.01.2011 doresc sa transfer doua domenii .eu la webnetinfo.ro ! Fac o comanda si primesc o factura 679/07.01.2011 pe suma de 25,54 RON ! O platesc !
Dupa 3 zile ma contacteaza si imi spun ca nu am scris codul EPP si nu pot transfera domeniile !
Imi sugereaza sa mai fac o comanda si sa trec codurile ! Mai fac o comanda si primesc factura 713/14.01.2011 tot pe suma de 25,54 !
Dupa alte 4 zile SOC ! Pretul pentru TRANSFER DOMENIU este de 9.5 EURO / domeniu, iar eu am platit pentru INREGISTRARE domeniu :)) (si un copil de 2 ani stie ca nu poti sa mai inregistrezi un domeniu care este deja inregistrat ! ).
Ma uit pe factura : "Transfer domenii - *****-*******.eu - 1 an/ani - Management DNS - EmailForwarding - Protec?ie WHOIS       12.77 RON
                            Transfer domenii - *****-*******.eu - 1 an/ani - Management DNS - EmailForwarding - Protec?ie WHOIS        12.77 RON
                                                                                                                                                                               TOTAL    25.54 RON"
Acum ma anunta ca IMI dau bani inapoi , dar dupa 30 de zile !

Trageti voi concluziile despre "CALITATE - FIABILITATE- PROFESIONALISM" !

#2
Eek01

Eek01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 318
  • Înscris: 06.05.2010
cand va ziceam sa nu lucrati cu astia... aparusera pupincuristii care pentru 1 cont de gazduire si 1 domeniu ii ridicau in slavi pe toate forumurile...

ca sa fiu on topic: anpc.gov.ro

#3
xzt

xzt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 03.02.2009

 Eek01, on 19th January 2011, 16:08, said:

cand va ziceam sa nu lucrati cu astia... aparusera pupincuristii care pentru 1 cont de gazduire si 1 domeniu ii ridicau in slavi pe toate forumurile...

ca sa fiu on topic: anpc.gov.ro

Ai mare dreptate ! Am mai gasit si alte reclamatii despre aceasta "firma" pe alte siteuri . Sper ca si ceilalti care au fost inselati au facut plangere la anpc.gov.ro !
Eu o sa formulez o plangere azi la anpc arad, caci de arad apartine aceasta "persoana fizica autorizata" !

#4
xzt

xzt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 03.02.2009
Haideti ca revin cu informatii de ultima ora !
Eu pana acum nu am mai intalnit astfel de oameni pe internet, cu toate ca fac tranzactii si colaborez cu peste 50 de firme si persoane fizice autorizate (pe internet). Voi ? Sper ca nu !

Vineri primesc un mail de la "cel" de la webnetinfo.ro, prin care ma anunta ca ma da in judecata pentru ca i-am sticat imaginea prin ceea ce am postat eu pe acest forum ! :)) Relatarea unor fapte adevarare inseamna ca strici imaginea unei persoane (mai nou)! Adica eu cu banii luati, nici un serviciu oferit in schimbul banilor, dar nu am voie sa relatez ceea ce mi s-a intamplat, pentru ca stric imaginea unei "persoane fizice autorizate" ! :)) Imaginea cred ca si-a stricat-o singur, dar este prea mic sa inteleaga lucrul acesta !  Va dati seama tupeul pana unde poate sa ajunga ? Maine poimaine toti o sa-si faca o firma pe net, o sa va ia banii, si o sa va dea si in judecata pentru ca ati spus si la altii ceea ce vi s-a intamplat :))

Caut pe net pareri despre webnetinfo.ro si mai gasesc o groaza de pareri negative despre el ! Acum m-am invatat minte! Inainte de a comanda ceva caut pareri despre acel site, firma, persoana fizica autorizata, cu toate ca multe sunt serioase !

Inainte de a depune o plangere la ANPC Arad trebuie sa incerc sa rezolv "amiabil" acest conflict (Conform celor de la ANPC) ! I-am trimis un mail sambata prin care doresc sa rezolv amiabil acest conflict, dar inca nu am primit nici un raspuns ! Deci eu am incercat sa rezolv amiabil acest conflict, nu s-a putut !

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate