Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Mansardare casa P+1 Buzau oferta

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
titi2009

titi2009

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 05.02.2009
As dori sa mansardez casa P+1.De la o firma cunoscuta cunoscuta in domeniu am primit urmatoarea oferta:                                                                                              suprafata construita-46.5mp ,mansarda=46.5mpx329E/mp=15299euro,demolare sarpanta cu acoperis existente=80mpx15E/mp=1200euro,scara acces mansarda(planseu,decupare scara existenta,executare acces)=2325euro,cheltuieli transport Buzau=3%,cazare muncitori=300euro,TOTAL LUCRARE=19689euro(inclusiv TVA).Pret/mp=423euro la cheie,incluzand proiectarecare cuprinde:Proiectul pentru Autorizatia de Constructie,documentatie pentru elaborarea avizelor si Certificatului de Urbanism,Proiect pentru instalatii termice,electrice si sanitare faza PAC. Am rugamintea sa-mi spuneti cum vi se pare pretul si eventual pe PM si alte firme care fac asemenea lucrari.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate