Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...
 La mulți ani @Ion_Bumbu!

Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...
 Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...
 Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Ce abonamente aveți?
 

Ali Bey Premier

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Zavoianu

Zavoianu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 587
  • Înscris: 06.10.2008
A fost cineva vara asta? Impresii, poze?Recomandari

#2
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
e frumos hotelul, dar e scumpeanu, e in kemer-tekirova si nu cred ca se vor imbulzi romanii in el, prevad ca anul viitor ei vor da navala la club konakli beach

Edited by rottweiler2007, 15 December 2010 - 20:02.


#3
Zavoianu

Zavoianu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 587
  • Înscris: 06.10.2008
am intrebat de el ca la  ultimul show am vazut ca cei de la ~Polin  le a facut aqua park ul, si Polin e una din cele mai bune firme din lume in materie de echipamente pentru aquaparkuri...

oricum la anu mi au crescut copii si ma gandesc sa i duc cu masina in turcia, si am de gand 7 zile in antalya cu burta la soare intr un complex bun(rixos premium e unul din hoteluri dar nu zic nu si la alte optiuni numai sa nu fie de buget ) si inca 3-4 zile bodrum cu 1-2 zile istanbul(am fost de prea multe ori ca sa stau mai mult)

dar pana la vara in iunie cand vreau eu o sa curga mult text pe forum

#4
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 Zavoianu, on 17th December 2010, 22:29, said:

am intrebat de el ca la  ultimul show am vazut ca cei de la ~Polin  le a facut aqua park ul, si Polin e una din cele mai bune firme din lume in materie de echipamente pentru aquaparkuri...

oricum la anu mi au crescut copii si ma gandesc sa i duc cu masina in turcia, si am de gand 7 zile in antalya cu burta la soare intr un complex bun(rixos premium e unul din hoteluri dar nu zic nu si la alte optiuni numai sa nu fie de buget ) si inca 3-4 zile bodrum cu 1-2 zile istanbul(am fost de prea multe ori ca sa stau mai mult)

dar pana la vara in iunie cand vreau eu o sa curga mult text pe forum
nu se stie inca daca rixos va mai iesi pe sistem olinclusiv, sa ai si un plan B

#5
chrismo

chrismo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 15.02.2009

 rottweiler2007, on 15th December 2010, 20:02, said:

e frumos hotelul, dar e scumpeanu, e in kemer-tekirova si nu cred ca se vor imbulzi romanii in el, prevad ca anul viitor ei vor da navala la club konakli beach
Bun, e scump, dar vegetatie are? Pt.ca, de obicei, hotelurile noi nu prea au vegetatie. Iar eu sunt bolnava dupa vegetatie abundenta. Mai ales langa piscine. So? Sa aleg Ali Bey Premier (l-as prefera pt.peisajul din zona Kemer) sau sa aleg Calista, Xanadu ori Gloria Serenity?

#6
fotojunior

fotojunior

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 02.05.2006
ceva preturi pentru vara 2011 au aparut?

#7
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005

 chrismo, on 19th December 2010, 03:47, said:

Bun, e scump, dar vegetatie are? Pt.ca, de obicei, hotelurile noi nu prea au vegetatie. Iar eu sunt bolnava dupa vegetatie abundenta. Mai ales langa piscine. So? Sa aleg Ali Bey Premier (l-as prefera pt.peisajul din zona Kemer) sau sa aleg Calista, Xanadu ori Gloria Serenity?


Alege Gloria Serenity!Am intalnit in Antalya  numeroase persoane care an de an revin doar in lantul Gloria.(mai putin Gloria Verde)

#8
danielai

danielai

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 27.06.2007
si pe mine ma tenteaza acest hotel, daca aveti detalii sunt interesata. Imi place mai mult in zona Kemer decat in zona Belek. Se simte ca e nou deschis, adica zone la care inca se lucreaza etc? Calitatea serviciilor e ok? Spectacole?
Intre Gural Tekirova si Calista Belek la acelasi pret e diferenta mare la servicii, camere, piscine etc?

Edited by danielai, 25 January 2011 - 16:36.


#9
ginette

ginette

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 20.04.2010
Buna ziua!Ma poate sfatui cineva care a vazut sau chiar si-a petrecut vacanta la AMARA DOLCE VITA si GURAL PREMIER,pe care sa il aleg pentru vara 2012?(ma intereseaza animatia,spectacole,serviciile banuiesc ca sunt cam la fel)Cu multumiri!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate