Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Cat timp a durat pana v.ati mutat impreuna?

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostBob493, on 25 septembrie 2016 - 20:33, said:

E vorba de Sotz?

Dap. :P

#56
Letitia-UK

Letitia-UK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,593
  • Înscris: 14.04.2016

View PostMembruAnonim, on 25 septembrie 2016 - 14:56, said:

Well, am flirtat vreo doi ani, amandoi fiind implicati in relatii, asa ca atunci cand ne am dat seama ca e ceva mai mult decat flirt, ne am si mutat impreuna. Deci as putea spune ca ... din prima zi. Dupa ce ne am si futut. Posted Image

Am tot auzit si eu asemenea povesti si nu le-am crezut.

Cu fostul a durat 2 ani pana macar sa ia in considerare ideea sa ne mutam impreuna. Avea el dubii ca as putea vedea viata asa cum o vede el si ca m-as conforma la prioritatile lui, si dubiile au fost intemeiate: nu am putut.

Cand l-am cunoscut pe actualul am simtit instant nevoia sa fim impreuna in fiecare zi. In prima luna a vorbit deja el de mutat impreuna.
Amandoi obisnuiam sa fim mult mai precauti in trecut. El are copii care locuiesc tot a doua saptamana cu el, alternativ cu mama. Deci nu bagi in casa pe oricine, asa, usor.
Contractul meu de inchiriere e destul de aiurea acum ca ma obliga sa platesc chiria pana gaseste agentia alt chirias, si daca aia nu au chef sa-si bata capul oricum sunt blocata in apartamentul inchiriat inainte sa-l cunosc pe el. :lol:

Oricum, daca lipsesc o noapte de langa el (din motive de munca) e jale a doua, ca ma ia "tare" de la usa, de cand ii intru in casa. :lol:

#57
nu_sunt_ozzy

nu_sunt_ozzy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,367
  • Înscris: 15.02.2007
Dimineata, mi-a zis sa-mi aduc lucrurile :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate