Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Problema asssin creed

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1
tomtom88

tomtom88

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 19.08.2010
Salutare,am si eu o problema cu assasin creed(primul),jocul a mers f bine ,se misca bine nu am avut probleme cu el,dar acum la o misiune,cea in care trebuie sa mergi in jerusalem(pt cei care l-au jucat),pana acolo toate bune si frumoase ,dar cand sa intru in oras iese din joc direct,nu se blocheaza nu nimic doar pur si simplu iese din joc si atat fara sa se blocheze,ceva ideei?


Multumesc anticipat.

Este vorba de assasin creed,dar am tastat gresit.

multam

Este vorba de assasin creed,dar am tastat gresit.

multam

#2
TdK-Vlad

TdK-Vlad

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 327
  • Înscris: 24.04.2010
Jocul este original?

#3
tomtom88

tomtom88

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 19.08.2010
nop nu e original,e tras de pe......stii tu

#4
Gh3r0m

Gh3r0m

    Le Potato Master

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,981
  • Înscris: 14.04.2008

 tomtom88, on 25th October 2010, 15:00, said:

Salutare,am si eu o problema cu assasin creed(primul),jocul a mers f bine ,se misca bine nu am avut probleme cu el,dar acum la o misiune,cea in care trebuie sa mergi in jerusalem(pt cei care l-au jucat),pana acolo toate bune si frumoase ,dar cand sa intru in oras iese din joc direct,nu se blocheaza nu nimic doar pur si simplu iese din joc si atat fara sa se blocheze,ceva ideei?


Multumesc anticipat.

Este vorba de assasin creed,dar am tastat gresit.


Defapt se numeste assassin's creed si problema ta e de la crack.Nu,nimeni de aici n-o sa-ti dea un crack bun,cumpara-l sau descurca-te singur.

Edited by Gh3r0m, 25 October 2010 - 14:09.


#5
TdK-Vlad

TdK-Vlad

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 327
  • Înscris: 24.04.2010
Softpedia nu incurajeaza pirateria.

#6
tomtom88

tomtom88

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 19.08.2010
Pai nu am venit sa cersesc vreu crack,intrebam doar de unde e problema,acum ca am aflat intrebare ar fi daca inlocuiesc crack-ul cu altul se mai pastreaza salvarile,sau ....si nu ma condamna,ca nu sunt singurul care nu cumpara toate jocurile suntem mii,si poate nu imi permit sa dau atatia bani pe un joc ca tine,si la cate sunt eu furat in romania zilei de azi imi permit si eu sa "fur"un joc,dar se gasesc destui inteligenti ca tine sama certe ca nu am joc original,oricum mersi de ajutor

#7
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,867
  • Înscris: 06.01.2008

 tomtom88, on 25th October 2010, 14:07, said:

nop nu e original,e tras de pe......stii tu
Nu stiu cum ai avut curajul sa recunosti ca nu e original. Cred ca te asteapta sf. BAN.
L.E.: deja cred ca esti nesimtit. Ti se atrage atentia ca n-avem voie sa incurajam pirateria, si tu te iei de respectivul user, ca de, toti pirateaza in Romania.
Daca nu ti-ai lua tigari o saptamana ai putea economisi bani sa-ti cumperi jocul din UK la un pret de nimic+ transportul 1.5$ (de pe thehut.com, de exemplu).

Edited by Hider141, 25 October 2010 - 14:47.


#8
tomtom88

tomtom88

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 19.08.2010
De ce nu as recunoaste,hai sa fim seriosi toate jocurile tale probabil sunt originale,zici ca ma da afara din tara,am intrebat ceva de o problema omu ma intreaba daca e original,eu ce vroiai sa zic ca e,altfel nu rez problema,si tu cum ai tupeul sa ma faci nesimtit,nesimtit esti tu eu sunt corect si recunosc,si nici eu nu incurajez pirateria,doar sunt constient ca exista la un nivel mare.

#9
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,862
  • Înscris: 06.10.2003
Sa nu mai lungim povestea. Softpedia NU incurajeaza pirateria!
Cumpara jocul original. Bugul in Ierusalim e de la versiunea piratata.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate