Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

One hit wonders

- - - - -
  • Please log in to reply
214 replies to this topic

#73
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003
Voltaj - Asta-i viata  (chiar daca e un cover, a prins bine la public);

#74
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006
Într-adevăr, a fost un mega-hit atunci. Dar diferența între Voltaj și conceptul "one hit wonder" e ca de la cer la pământ!

#75
Intel

Intel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,988
  • Înscris: 28.11.2001

View Postproxxxy, on Sep 16 2006, 16:57, said:

Voltaj - Asta-i viata  (chiar daca e un cover, a prins bine la public);
Cred ca n-ai inteles conceptul de "one hit wonders"
Mai citeste o data primul post din thread ;)

#76
krossfire

krossfire

    Lord of the Bunnies

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,346
  • Înscris: 21.04.2006

View PostunGreu, on Sep 10 2006, 14:17, said:

U-Nite - Cine-i vinovat   [a fost si Jojo in trupa asta]

Aveau un album de cover-uri compact (prezentat la un punct la ProTv), iar Jojo a fost si logodita cu un individ din trupa.

#77
Rob Zombie

Rob Zombie

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 03.04.2006
Formatiile astea macar au ramas in obscuritate si nu ma scot din sarite, dar cu 3SE & Friends ce se intampla?... God, I hate that music! Sa nici nu vb de Accent (sau cum se autointituleaza respectivii artisti)...

Edited by Rob Zombie, 08 October 2006 - 08:23.


#78
AS XX

AS XX

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.10.2006
Cred ca stii foarte putin despre formatia AS XX  si despre TIPA din  formatie.Daca vorbesti doar de cateva melodii bune inseamna ca nu ai reusit sa asculti cele 6 albume pe care le au.Nu uita formatia inca mai exista.Si ...........tipa:))) :coolspeak:

#79
AS XX

AS XX

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.10.2006
Mistocarule,a murit intru-un accident de masina.Veneau de la un spectacol si daca chiar vrei sa stii trenul care a intrat in ei l-a lovit pe Ciprian in cap.Multumit? :cursing:

Cristina a facut doar un cd de manele.Atat.Si ce ........canta rau?:)Eu zic ca nu................ :D

#80
lemon_demon

lemon_demon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 26.06.2006
florentin - de s-ar stinge soarele  :lol:

#81
el_maximo

el_maximo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 28.08.2006
Akcent cu 'Ultima vara' (parca asa se numea melodia)
Dar nu e vorba despre Akcentul pe care-l stie toata lumea azi, ci despre Akcentul din vremea cand era unul din ei si o fata.

Era ceva cu "e vara din tine...e vara din noi" :P Stiu ca ma prapadeam de ras cand il auzeam pe ala in ce fel se stramba sa zica versurile astea  :lol:

#82
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,880
  • Înscris: 28.11.2006
Mai erau si Sing Sing BB, formata dun Cristina Rus (mai exista Blondy???  :naughty: ) si un tip pe care nu stiu cum il cheama. Pe mine ma distra cum pronunta tipa "Inima mia bate..." :death: (no offence pt ardeleni  :peacefingers: )

#83
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006
Sing Sing BB nu cred că intră la „one hit wonders”. Au avut un oarecare succes pe vremea aia, cu mai multe piese. Și erau 2 tipi, nu unul singur. Cei 2 au început ca formație de rap în '99 și au avut un album scos în această formulă. Eventual poți considera acea formulă un „one hit wonder”, dacă mergi pe ideea lui el_maximo (cu piesa „Povestea lui Shorty”).

#84
laurentiu24

laurentiu24

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 01.01.2007
BUNA ZIUA AM SI EU O RUGAMINTE LA VOI
AS VREA MELODIA LUI SEAN PAUL CEVA CU BLA BLA BLA SAU MAI BINE SPUS BALBAITURI DE UNDE O POT LUA

#85
wiseguy76

wiseguy76

    just don't

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,219
  • Înscris: 24.05.2006
UMBRE- era o trupa din Iasi, de hip-hop, au avut si clip
BORDO- 2 coarde care au pozat in Playboy

#86
Terrorwave

Terrorwave

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 27.11.2004
Apropo de Akcent si videoclipul "Ti-am promis", ma tot mistuie intrebarea "in ce gara a fost filmat videoclipul". tind sa cred ca e vorba de gara din Sibiu, dar daca ma uit din alt unghi pare sa fie cea din Ramnicu Sarat. stie cineva concret?  :D

aici e videoclipul

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/0Ggmjq3dQY4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#87
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006

View PostTerrorwave, on Mar 18 2007, 02:01, said:

Apropo de Akcent si videoclipul "Ti-am promis", ma tot mistuie intrebarea "in ce gara a fost filmat videoclipul". tind sa cred ca e vorba de gara din Sibiu, dar daca ma uit din alt unghi pare sa fie cea din Ramnicu Sarat. stie cineva concret?  :D

aici e videoclipul

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/0Ggmjq3dQY4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Nu e nici gara din Sibiu, nici cea din Râmnicu Sărat. Îți pot spune cu certitudine că e o gară din București și sunt 80-90% sigur că e vorba de Gara Obor.

#88
Vineri

Vineri

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,306
  • Înscris: 16.03.2007

View Postlaurentiu24, on Jan 1 2007, 15:40, said:

BUNA ZIUA AM SI EU O RUGAMINTE LA VOI
AS VREA MELODIA LUI SEAN PAUL CEVA CU BLA BLA BLA SAU MAI BINE SPUS BALBAITURI DE UNDE O POT LUA
cunosc foarte bine melodia da nu este nici de cum vorba de sean paul ci este tudor gheorghe care nu stiu cum se numeste melodia

#89
milky way

milky way

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 30.06.2007
dar nu ati scris nimic de body& soul...:P super femei!:D foarte la moda mel in timpurile ei

#90
press

press

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 20.07.2007
Exotic :)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate