Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Model pentru diferite acte (cereri, contracte, etc)

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
STFU

STFU

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 140
  • Înscris: 21.02.2008
Va salut.

Vreau sa contest un avertisment scris primit la serviciu si am inteles ca trebuie sa fac o cerere scrisa la tribunal. Ma puteti ajuta cu un model de cerere in aceasta privinta?

Am facut numele topicului mai general ca poate mai sunt si alte persoane care au nevoie de modele si pentru altfel de acte.

Va multumesc.

#2
klupoloistu

klupoloistu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 713
  • Înscris: 25.05.2010
http://forum.softped...hp/t113177.html

poate gasesti aici ce te intereseaza

numai bine  :peacefingers:

#3
johnpescar

johnpescar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 22.12.2009
Daca lucrezi la stat trebuie numai sa faci o cerere de contestare la director in care sa arati  ca daca cererea nu se solutioneza pozitiv doresti sa urmezi calea conteciosului administativ si sa inainteze cererea la instanta de judecata (nu mai platesti taxa de timbru).Daca se intampla aceasta o sa fii citat la domiciliu la un termen de judecata. Daca lucrezi la particular... Dar mai intai gandeste-te daca se merita tevatura.

#4
STFU

STFU

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 140
  • Înscris: 21.02.2008
Multumesc frumos. Am mai cautat si am gasit asta: http://www.e-juridic...p?pag=a&aid=287    Am adaptat-o cat de cat la ce am avut nevoie.

PS: John, crede-ma ca se merita. Am de-a face cu niste oameni de nimic si trebuie sa stau in garda pana plec din mizeria aia de firma. Mi-au dat doua avertismente scrise fara cercetare disciplinara in prealabil si care pe fond se refera la acelasi lucru.

Edited by STFU, 21 October 2010 - 12:41.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate