Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

World Of Tanks

* * * * - 29 votes
  • Please log in to reply
52531 replies to this topic

#40213
pokems

pokems

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 991
  • Înscris: 18.12.2005
pt prelungire trebuie sa fie cineva in cerc la cucerire

#40214
86C415

86C415

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,467
  • Înscris: 22.05.2018
Cum sa n'o iubesti?

Attached File  shot_651.jpg   1.19MB   36 downloads

#40215
RaySefo

RaySefo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,171
  • Înscris: 17.06.2010
WTF?!

Attached Files



#40216
angelz

angelz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,844
  • Înscris: 01.12.2003
A mai trecut un FL , s-a mai facut un ban.Cat timp joc cu tancurile de bani pe care am si echipaje bune , fac treaba relativ usor.Cand dau cu tancurile pe care vreau sa le cresc , incepe distractia , mai ales ca pe cele principale (mt udes si charioteer ) nu am nici macar veioza la echipaje.

Udes-ul MT de T8 nu-mi place deloc si intra he-urile in el in draci.M-au terorizat ebr-urile.Charioteer-ul este mai rau , am luat si one shot de la arty americana, iar de damage din skill-uri nici nu mai vorbesc.Cu IS-M imi place sa joc in FL , dar e prea lent si pierzi mult timp cu el.Distractia  e cu arty ruseasca , mai ales ca i-am pus ultimul tun.Problema e ca are doar 16 proiectile si e foarte lenta.Trebuie sa-ti faci un plan de bataie si reincarare cu ea.



@86C415  E usor sa ajungi cu arty maior sau general (d-aia sunt si atatia cu arty , am in medie peste 4 minute timp de asteptare), nici macar nu e nevoie de skill , cu cea franceza este cel mai simplu.Pui pe ea scout , carpet bombing si artilery strike , te pozitionezi  ca sa poti sa tragi in doua zone de captura si te dai mai in spate sa nu te spoteze careva cu un skill.


   Ma distreaza CS-ul de la WOT .Daca ai o problema si faci ticket iti raspund in cateva zile , dar daca faci un ticket ca are unul un nume de cacat , se rezolva in 20 de minute.

#40217
pokems

pokems

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 991
  • Înscris: 18.12.2005
pt activarea misiunilor de saptamana asta trebuie sa activati unul dintre coduri. Dau acelasi lucru, dar difera tancurile si cerintele.

https://worldoftanks...assino-special/

MONTEAXIS  sau  MONTEALLIES

Edited by pokems, 20 May 2019 - 13:37.


#40218
cata1970

cata1970

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 585
  • Înscris: 21.12.2007
In random,victoriile sunt ceva rar (mai ales in ultima perioada) Numai azi,din 5 jocuri,o singura victorie.
   Acum nu stiu, cum in ritmul asta WR scade vertiginos ,indiferent de prestatia individuala ,ce criteriu mai ramane pentru a  face echipe cat de cat echilibrate?
Am jucat in ultima luna mai mult  cu td/ht premium (mai ales de tier 8) astfel ca la credite tot am iesit pe plus dar la tier mare cu tancuri standard,chiar si cu cont premium este foarte greu(pe cont normal, chiar imposibil) sa rezisti, ca resurse...Ma rog,asta e strategia WG ...

Edited by cata1970, 20 May 2019 - 16:51.


#40219
angelz

angelz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,844
  • Înscris: 01.12.2003
Concurs de dat cu gold in ranked.Sa vad cu cat raman din 21kk.

#40220
chevyx77

chevyx77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 626
  • Înscris: 06.12.2011

View Postcata1970, on 20 mai 2019 - 16:48, said:

In random,victoriile sunt ceva rar (mai ales in ultima perioada) Numai azi,din 5 jocuri,o singura victorie.
   Acum nu stiu, cum in ritmul asta WR scade vertiginos ,indiferent de prestatia individuala ,ce criteriu mai ramane pentru a  face echipe cat de cat echilibrate?
Am jucat in ultima luna mai mult  cu td/ht premium (mai ales de tier 8) astfel ca la credite tot am iesit pe plus dar la tier mare cu tancuri standard,chiar si cu cont premium este foarte greu(pe cont normal, chiar imposibil) sa rezisti, ca resurse...Ma rog,asta e strategia WG ...
In random merge varza de multicel timp. Ai senzatia uneori ca esti singurul om iar restul sunt doar boti!

Aseara, pe Prokhorovka, un idiot cu mouse a scris pe chat ca el merge cu spatele si a mers pana in centru langa linia de tren, cu spatele. Statea ca boul cu fata la baza noastra!  In ritmul asta, ma f... pe el de joc curand!

#40221
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,526
  • Înscris: 03.10.2013
a luat careva pachetul delta de la prime?

#40222
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,526
  • Înscris: 03.10.2013
https://thedailyboun...VgLQLuz_WHWp1s8

scuze , e consola:)

Edited by collina1976, 21 May 2019 - 08:04.


#40223
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,526
  • Înscris: 03.10.2013
https://www.mmowg.ne...M6t2KDPN65WAlLs

#40224
angelz

angelz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,844
  • Înscris: 01.12.2003
Nu se lauda nimeni cu ranked?Greu sa avansezi in raked cand principala problema este sa castigi.Nu inteleg de ce au pus event-ul imediat dupa FL.

#40225
daquinot

daquinot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 09.07.2013

View Postangelz, on 21 mai 2019 - 12:52, said:

Nu se lauda nimeni cu ranked?Greu sa avansezi in raked cand principala problema este sa castigi.Nu inteleg de ce au pus event-ul imediat dupa FL.

Am jucat 3 meciuri si am zis ca nu merita.....multi joaca pasiv, gold peste tot....nu merita stresul

#40226
ccf_cristi

ccf_cristi

    Asa si?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,497
  • Înscris: 13.10.2010
Au facut adunarea si au considerat ca jucatorii eu strans prea multe credite in FL Posted Image
Sfaraie tabla pe tancuri mai ceva ca micii pe gratare.Posted Image
Am ajuns la 4, am coborat inapoi la 1...Posted Image Pierdut 300.000 credite.
Mai bag diseara o fisa, daca nu fac nimic, renunt si la asta cum am renuntat la FL.

PS. Aceeasi  cretinitate cu acordarea XP-ului din punctul meu de vedere.
Eu LT, celalalt HT. Eu 1 tanc distrus, ~1.000dmg si ~2.000 spot dmg, el pana in 500 dmg, ~2.000 spot dmg, 0 tancuri distruse ia mai mult XP ca mine(intre 50-60)...
Eu LT, nu am miscat mai nimic meciul ala, pierdut bineinteles. Am dat intre1.500-2.000dmg, sub o mie assist si am iesit primul din echipa. Tin minte ca a fost unul cu peste 4.000dmg si a iesit al treilea.
Nu am stat sa studiez fiecare raport...mai mult ca sigur in fiecare era cate o aberatie.

In modul asta de lupta, au limitat numarul artileriilor la 2/echipa?

OBJ279 nu e chiar atat de speriat.

#40227
angelz

angelz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,844
  • Înscris: 01.12.2003
Grupul meu a abandonat ranked.O idee ar fi sa joci peste 2-3 zile , cand raman mai multi jucatori slabi si poti sa avansezi mai usor.

Mai mult de doua artilerii nu am vazut , dar e groaznic si cu doua.Am avut in mai multe meciuri peste 8 lovituri de arty incasate.Unii sunt disperati rau.
Am incercat sa citesc modul de calcul pentru experienta , am renuntat.Ramane sa fac acelasi rahat ca in ultimul ranked.Joc cu HT (S Conq) si ma bag la gramada.

#40228
toto1977

toto1977

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 15.08.2006
Asa de curiozitate, cati dintre voi dati 10 euro pe twitch prime, doar ca sa aveti cateva jocuri free si pachete pentru wot sau alte jocuri?

#40229
86C415

86C415

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,467
  • Înscris: 22.05.2018
Nu e nevoie de 10 euro. 3 sau in cel mai rau 6 euro pentru Video Prime sunt suficienti.

#40230
Seteh

Seteh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,846
  • Înscris: 21.02.2009
Pai la unul dintre pachetele astea de la Twitch eu nu am dat nici un ban. A mai descris procedura cineva aici, totul e sa nu mai fi facut vreodata schema asta.
Iti faci cont de Prime ( eu aveam de Amazon) si te loghezi si la Twitch. Ai nu stiu cate zile de test. Iei pachetul si renunti la contul de Prime. Mai greu cu renuntatul, trebuie sa cauti bine pe net ca trebuie sa bifezi in vreo 3 locuri ca sa renunti ca sa fii sigur ca nu iti iau aia 3 euro.
Dar merge doar odata din pacate. Pachetul nu consider ca merita 3 euro, cel putin ala de l-am luat eu nu merita. Nu stiu ce e acum...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

2 user(s) are reading this topic

1 members, 0 guests, 1 anonymous users

cubi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate