Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Buton alarma neidentificata Logan...

Horizon: An American Saga

Programul GPU Teak III, de la Asus

Motor aer conditionat
 Malmö, Suedia, city break, cuplat...

Caut medic chirurg

Substante de baza la pastile de r...

Taiere meri gradina
 Inginer PNA / CNS ROMATSA

"DIY" UPS 12V - Scoate cu...

Grafic in excel

Extensie de browser care sa reduc...
 Priza smart monitorizare consum e...

Unde reclam spamul electoral?

Putem avea incredere in Victor Or...

Inel de logodna
 

Editura Hamangiu

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
lokbobjunior

lokbobjunior

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 12.07.2008
Am facut pe 24.08.2010 o comanda la Editura Hamangiu pentru o carte compusa din 2 volume a doua zi am sunat la Editura si mi sa spus ca comanda este gata sa fie expediata trece saptamana si comanda nu vine trece si a doua si vinerea trecuta dau iar telefon si mi se spune cum ca,cartea e pe masa si asteapta sa fie impachetata,asta fiind Vineri,nici pana astazi comanda nu a ajuns.Stau si ma intreb nu puteau scrie pe site nu avem cartea in stoc sau sa imi zica la telefon.Ca alta explicatie nu gasesc,decat sa ma faca sa astept ca un bou.
A-ti mai avut de a face cu aceasta editura ?

Edited by lokbobjunior, 07 September 2010 - 20:33.


#2
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,720
  • Înscris: 26.11.2001
Editurile din Romania au aparut ca ciupercile dupa ploaie si tot asa au si sucombat.
Eu am bombardat cu mailuri Millenium Press pt cele 3 carti PRE-Dune, dar nu raspunde nimeni.
Se feresc sa dea nr de telefon.

Noroc ca am rezolvat prb cu cartile cu putin hunting prin librarii uitate.

#3
korsar

korsar

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,348
  • Înscris: 26.07.2007
tactica e veche si clara... daca ti=ar spune ca nu au cartea, ai apela la altii... deci e normal sa incerce sa te abureasca, sa nu apelezi la concurenta. toate firmele de rahat asa procedeaza.

#4
lokbobjunior

lokbobjunior

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 12.07.2008
Ce credeti ca am facut ?  :D Am trimis un mail la asa-zisa editura prin care anulez comanda din 24.08.2010,consider ca am asteptat destul!Sper ca nu se pun maine sa ma sune ca disperati ca am examen.
Si apropo am comandat cartile din alta parte.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate