Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 

Star Wars Tech (2007 USA, doc)

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Cyber-sapiens

Cyber-sapiens

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,912
  • Înscris: 04.10.2007
Nu am reusit sa urmaresc ieri ori astazi acest film documentar interesant, de aceea sper ca unii dintre voi care l-ati urmarit, poate aveti si o subtitrare pe undeva si poate o postati aici, ori mi-o puteti trimite pe PM. Va multumesc anticipat.

Sper ca subtitrarile nu incalca regulamentul, despre trailere stiu sigur ca sunt legale.

PS: Am auzit in treacat in acest documentar ceva ce nu se gaseste decat in marile institute de cercetare si este momentan secret, anumite detalii cu privire la proprietatile plasmei reci vis-a-vis de absorbtia ori reflexia unor raze X, etc si acestea prezentate de catre un fizician in cadrul documentarului, era vorba despre scuturile de plasma ale navelor si statiilor din Star Wars, cum G. Lucas s-a interesat despre posibilitatea acestor tehnologii consultand fizicieni de renume.

Asadar o subtitrare please !  :worthy:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate