Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e
 Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 

R.C.S. & R.D.S. - TV cablu digital (SD) - Topic general. Partea I.

* * * * * 10 votes
  • This topic is locked This topic is locked
48808 replies to this topic

#937
dondhanny

dondhanny

    Master of WebTV

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,461
  • Înscris: 09.03.2007
doq si paprika :coolspeak:  ar fi chiar bune, ambele au subtitrare sau dublare in romana...

Edited by dondhanny, 05 August 2010 - 15:37.


#938
creativestar

creativestar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,382
  • Înscris: 24.10.2009
Probabil ca in urma sondajului facut de rds, au ajuns la concluzia ca abonatii isi doresc din ce in ce mai multe canale in limba maghiara insa FARA subtitrare in romana.  :habarnam: Asa ca doq si paprika nu se incadreaza. Am o intrebare si eu: de ce nu si un canal sarbesc pentru cei din vestul tarii?

#939
superdigital

superdigital

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,031
  • Înscris: 12.02.2008
MARE REALIZARE. FELICITARI RCS&RDS!!!  ::))

View Postcreativestar, on 5th August 2010, 16:30, said:

Probabil ca in urma sondajului facut de rds, au ajuns la concluzia ca abonatii isi doresc din ce in ce mai multe canale in limba maghiara insa FARA subtitrare in romana.  :habarnam: Asa ca doq si paprika nu se incadreaza. Am o intrebare si eu: de ce nu si un canal sarbesc pentru cei din vestul tarii?
DACA SEFUL ERA SARB NU UNGUR,AVEAM PACHET SARBESC\

#940
dondhanny

dondhanny

    Master of WebTV

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,461
  • Înscris: 09.03.2007
Foarte corect ce ai zis superdigital.

#941
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View Postdondhanny, on 5th August 2010, 16:37, said:

Foarte corect ce ai zis superdigital.
:)

#942
Lucky69

Lucky69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 19.12.2009
in baia-mare unii ar vrea canale unguresti dar nu se poate pt ca asta e politica firmei (sunt 14% maghiari) iar altii  spun ca sunt prea multe
daca va uitati pe situl RCS&RDS la pachetul maghiar o sa vedeti ca baia-mare lipseste si sunt orase trecute care nu au atata populatie in total cat are baia-mare etnici maghiari (15000)

#943
Shieu

Shieu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 24.06.2009
4 Story TV - Mult zgomot pentru nimic

#944
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View PostShieu, on 5th August 2010, 17:53, said:

4 Story TV - Mult zgomot pentru nimic

:console: Cine a făcut "zgomot"?

#945
Shieu

Shieu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 24.06.2009

View Postsuperdigital, on 5th August 2010, 15:35, said:

MARE REALIZARE. FELICITARI RCS&RDS!!!  ::))


Eu n-as zice (pur e o parere personala) sunteti entuziasmati ca in sfarsit  RDS-ul a mai introdus
un canal nou pe cablu, da nu va puneti problema ce canal , eu personal nu m-as uita nici macar 5 minute
pentru ca in primul rand nu cunosc limba (desi mi-as dori) , in al doilea rand nu gasesc nimic interesant la acest program..
In loc sa bage macar Investigation Discovery , Fashion sau TVR-urile (3 si Info) mai ne toarna pe gat inca un program
maghiar si ce-i mai grav ca asta se vede in TOATA TARA deci si in Iasi, si in Bucuresti sau alte zone unde locuiesc cei mai putini unguri..
Cumva vor astia sa faca vre-un Digi Satelit 2?? ca toate inutilitatiile (parerea mea) dp satelit le avem si pe cablu!!!
Maine poimaine ne vom trezi cu Valcea TV sau Minimax Ungaria ca programele de calitate pot sa mai astepte..
Sunt complet dezamagit , ca pe situl lor la pachetul maghiar (http://www.rcs-rds.r...achetul-maghiar)
orasul Brasov nu este trecut dar tot il avem , si nu ma intereseaza ce zic altii de pe aici dar situl lor minte cu nerusinare.. si in privinta canalelor
de exemplu PRO TV nu exista la ei , etc.

Edited by Shieu, 05 August 2010 - 19:12.


#946
mike2044

mike2044

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,549
  • Înscris: 27.02.2010

View PostShieu, on 5th August 2010, 20:01, said:

Eu n-as zice (pur e o parere personala) sunteti entuziasmati ca in sfarsit  RDS-ul a mai introdus
un canal nou pe cablu, da nu va puneti problema ce canal , eu personal nu m-as uita nici macar 5 minute
pentru ca in primul rand nu cunosc limba (desi mi-as dori) , in al doelea rand nu gasesc nimic interesant la acest program..
In loc sa bage macar Investigation Discovery , Fashion sau TVR-urile (3 si Info) mai ne toarna pe gat inca un program
maghiar si ce-i mai grav ca asta se vede in TOATA TARA deci si in Iasi, si in Bucuresti sau alte zone unde locuiesc cei mai putini unguri..
Cumva vor astia sa faca vre-un Digi Satelit 2?? ca toate inutilitatiile (parerea mea) dp satelit le avem si pe cablu!!!
Maine poimaine ne vom trezi cu Valcea TV sau Minimax Ungaria ca programele de calitate pot sa mai astepte..
Sunt complet dezamagit , ca pe situl lor la pachetul maghiar (http://www.rcs-rds.r...achetul-maghiar)
orasul Brasov nu este trecut dar tot il avem , si nu ma intereseaza ce zic altii de pe aici dar situl lor minte cu nerusinare.. si in privinta canalelor
de exemplu PRO TV nu exista la ei , etc.

niste nenorociti!!!
...incep sa numar zilele pana la expirarea contractului cand voi pastra doar internetul!!!

#947
bulearca

bulearca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 06.08.2006
Shieu,nu cunosti nici limba romana:''....in al DOELEA rand....''  :nonobad:

#948
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View PostShieu, on 5th August 2010, 20:01, said:

Eu n-as zice (pur e o parere personala) sunteti entuziasmati ca in sfarsit  RDS-ul a mai introdus
un canal nou pe cablu, da nu va puneti problema ce canal , eu personal nu m-as uita nici macar 5 minute
pentru ca in primul rand nu cunosc limba (desi mi-as dori) , in al doelea rand nu gasesc nimic interesant la acest program..
In loc sa bage macar Investigation Discovery , Fashion sau TVR-urile (3 si Info) mai ne toarna pe gat inca un program
maghiar si ce-i mai grav ca asta se vede in TOATA TARA deci si in Iasi, si in Bucuresti sau alte zone unde locuiesc cei mai putini unguri..
Cumva vor astia sa faca vre-un Digi Satelit 2?? ca toate inutilitatiile (parerea mea) dp satelit le avem si pe cablu!!!
Maine poimaine ne vom trezi cu Valcea TV sau Minimax Ungaria ca programele de calitate pot sa mai astepte..
Sunt complet dezamagit , ca pe situl lor la pachetul maghiar (http://www.rcs-rds.r...achetul-maghiar)
orasul Brasov nu este trecut dar tot il avem , si nu ma intereseaza ce zic altii de pe aici dar situl lor minte cu nerusinare.. si in privinta canalelor
de exemplu PRO TV nu exista la ei , etc.

Eu nu sunt entuziasmat... :huh: Le aștept pe cele adevărate... :rolleyes:  :naughty:

#949
mihaiovidiu82

mihaiovidiu82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,173
  • Înscris: 14.01.2010
cel putin odata cu introducerea 4 story tv a disparut si ultimul canal "blank" din grila, france 3. acum sunt disponibile toate posturile din grila, adica fix 100, daca ai toate pachetele.

#950
Shieu

Shieu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 24.06.2009

View Postmihaiovidiu82, on 5th August 2010, 19:28, said:

cel putin odata cu introducerea 4 story tv a disparut si ultimul canal "blank" din grila, france 3.


Lasa , ne consoleaza acum 4 Story TV si Bebe TV  :naughty:

Vor gasi ei si un inlocuitor 'perfect' pentru Canale 5 , sau nu ;)

Edited by Shieu, 05 August 2010 - 19:34.


#951
djbogdi

djbogdi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 701
  • Înscris: 08.06.2009
4 Story Tv un canal bun.................

#952
szjozsef

szjozsef

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 517
  • Înscris: 22.11.2004

View PostShieu, on 5th August 2010, 20:01, said:

de exemplu PRO TV nu exista la ei , etc.

Daca te referi la Pro TV HD, vezi ca au actualizat situl si apar ambele canale HD  mediapro
http://www.rcs-rds.r...igi-tv/cablu-hd

#953
superdigital

superdigital

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,031
  • Înscris: 12.02.2008

View PostShieu, on 5th August 2010, 20:01, said:

Eu n-as zice (pur e o parere personala) sunteti entuziasmati ca in sfarsit  RDS-ul a mai introdus
un canal nou pe cablu, da nu va puneti problema ce canal , eu personal nu m-as uita nici macar 5 minute
pentru ca in primul rand nu cunosc limba (desi mi-as dori) , in al doilea rand nu gasesc nimic interesant la acest program..
In loc sa bage macar Investigation Discovery , Fashion sau TVR-urile (3 si Info) mai ne toarna pe gat inca un program
maghiar si ce-i mai grav ca asta se vede in TOATA TARA deci si in Iasi, si in Bucuresti sau alte zone unde locuiesc cei mai putini unguri..
Cumva vor astia sa faca vre-un Digi Satelit 2?? ca toate inutilitatiile (parerea mea) dp satelit le avem si pe cablu!!!
Maine poimaine ne vom trezi cu Valcea TV sau Minimax Ungaria ca programele de calitate pot sa mai astepte..
Sunt complet dezamagit , ca pe situl lor la pachetul maghiar (http://www.rcs-rds.r...achetul-maghiar)
orasul Brasov nu este trecut dar tot il avem , si nu ma intereseaza ce zic altii de pe aici dar situl lor minte cu nerusinare.. si in privinta canalelor
de exemplu PRO TV nu exista la ei , etc.
BRAVO RCS&RDS! era un bravo la misto

#954
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View Postsuperdigital, on 5th August 2010, 21:20, said:

BRAVO RCS&RDS! era un bravo la misto


Păi, ce ai mai vrea să se introducă...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate