Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 

Allview E1 Tickle

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
pielmuspaul86

pielmuspaul86

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 16.11.2007
Doresc mai mule info despre acest model Allview

#2
AdiTwism

AdiTwism

    Poți trimite mesaj privat.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,131
  • Înscris: 01.04.2008
Site oficial

In magazin

Recenzie Video Mobilissimo!

Inca un video

#3
pielmuspaul86

pielmuspaul86

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 16.11.2007

View PostAdiTwism, on 30th May 2010, 19:55, said:

mc :)

#4
Florinbv

Florinbv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,800
  • Înscris: 28.05.2006
Ala de pe mobilissimo spune ca petarda aia de tel ar avea symbian... eu ma intreb daca el care face recenzii la telefoane a vazut vreodata cum arata symbian.

#5
pielmuspaul86

pielmuspaul86

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 16.11.2007
Da,dar la un raport calitate pret  ?

http://www.allview.r...ne dual sim.php

Attached Files

  • Attached File  tik.JPG   24.75K   14 downloads


#6
AdiTwism

AdiTwism

    Poți trimite mesaj privat.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,131
  • Înscris: 01.04.2008
Ai spus raport calitate/pret?  :confuzzled:
Nu e firma cunoscuta, probabil nu o sa gasesti teme si aplicatii destule, e chinezarie, cum ar spune multi. Depinde daca tii la Dual SIM sau nu. Cam toate telefoanele Dual SIM sunt bune doar la... Dual SIM! Altceva nu stiu sa faca. Unde e internetul de mare viteza la acest telefon? Unde e camera foto performanta? (la ei, camera de 1.3 MP cu flash e "element principal"  :thumbup: , cand gasesti camere de 5 ori mai bune, adica de 5 MP, cu lentile de firma, autofocus si chiar dublu flash la acelasi pret).
Asadar, te intereseaza caracteristica Dual SIM? Atunci nu poti sa ai pretentii. Cum sa dai 500 RON pe un telefon Dual SIM care nu mai face nimic altceva bine? Astia te atrag prin "carcasa gratuita". Asta nu face telefonul mai performant! Apeleaza la mici artificii sa atraga clientii dar nu se pot compara cu producatori cunoscuti cu performante net superioare la acelasi pret!
Si daca nu te intereseaza caracteristica Dual SIM nu pot sa cred ca te-ai oprit la acest model. E o "petarda" facuta sa arate performanta dar sa fie sub orice critica.
Sau poate nu ai studiat piata si nu stii ce se poate lua in banii aceia.....

#7
Florinbv

Florinbv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,800
  • Înscris: 28.05.2006
La 500 de lei gasesti Nokia E63 la mana a doua insa nou si sigilat. Sunt multi care l-au luat la best deal de la orange cu fidelizare si le vand. Crede-ma ca E63 pe langa gluma asta e telefon.

#8
pielmuspaul86

pielmuspaul86

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 16.11.2007

View PostAdiTwism, on 31st May 2010, 11:50, said:

Ai spus raport calitate/pret?  :confuzzled:
Nu e firma cunoscuta, probabil nu o sa gasesti teme si aplicatii destule, e chinezarie, cum ar spune multi. Depinde daca tii la Dual SIM sau nu. Cam toate telefoanele Dual SIM sunt bune doar la... Dual SIM! Altceva nu stiu sa faca. Unde e internetul de mare viteza la acest telefon? Unde e camera foto performanta? (la ei, camera de 1.3 MP cu flash e "element principal"  :thumbup: , cand gasesti camere de 5 ori mai bune, adica de 5 MP, cu lentile de firma, autofocus si chiar dublu flash la acelasi pret).
Asadar, te intereseaza caracteristica Dual SIM? Atunci nu poti sa ai pretentii. Cum sa dai 500 RON pe un telefon Dual SIM care nu mai face nimic altceva bine? Astia te atrag prin "carcasa gratuita". Asta nu face telefonul mai performant! Apeleaza la mici artificii sa atraga clientii dar nu se pot compara cu producatori cunoscuti cu performante net superioare la acelasi pret!
Si daca nu te intereseaza caracteristica Dual SIM nu pot sa cred ca te-ai oprit la acest model. E o "petarda" facuta sa arate performanta dar sa fie sub orice critica.
Sau poate nu ai studiat piata si nu stii ce se poate lua in banii aceia.....
...ideea e ca nu vreau sa port doua telefoane,am inteles ca pe langa ca au 2 cartele e varza ....din ce am mai citit pareri pe net ....
ms mult pt. referinte

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate