Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?
 La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!

Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis
 Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire
 Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...
 

Extragere bani Paypal

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
sirbuteodor

sirbuteodor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 29.11.2008
salut. ce fel de card trebuie sa am pentru a putea extrage bani de pe paypal? ce fel de cont paypal trebuie sa am?

#2
Dobybest

Dobybest

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,260
  • Înscris: 28.08.2007
Un cont normal , dar daca vrei sa extragi mai multi banii iti trebuie cont premium deoarece pe contul normal esti limitat la o suma de bani pe care o poti extrage zilnic !

#3
hihahi

hihahi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 01.03.2009

 sirbuteodor, on 13th May 2010, 14:10, said:

salut. ce fel de card trebuie sa am pentru a putea extrage bani de pe paypal? ce fel de cont paypal trebuie sa am?
Ai nevoie de un cont normal pe paypal. Pe contul normal pe paypal poti extrage maxim 200$ pe zi. Apoi ai nevoie de un card cu sigla VISA sau MASTERCARD pe care il adaugi in cont acolo pe undeva (la add card, sau ceva de genu), si ei o sa iti trimita un cod de 4 cifre. acel cod il iei de la banca la care ai cardul. II suni sau mergi la banca si le spui sa iti dea codul care l-au trimis cei de la paypal pentru tine. Apoi introduci acel cod in paypal unde ti-l cere, si gata. Apropo, pentru a-ti primi cardul in paypal trebuie sa ai acolo 3 euro. Sper ca ti-am fost de ajutor.

#4
sirbuteodor

sirbuteodor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 29.11.2008
pai chestia este ca nu accepta sa extrag bani cu master card, imi arata doar visa ( ca am card mastercard inregistrat si verificat la ei ); si am mai citit undeva ca nu accepta toate cardurile visa , de asta vroiam sa intreb aici ...

Edited by sirbuteodor, 13 May 2010 - 16:00.


#5
hihahi

hihahi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 01.03.2009

 sirbuteodor, on 13th May 2010, 16:57, said:

pai chestia este ca nu accepta sa extrag bani cu master card, imi arata doar visa ( ca am card mastercard inregistrat si verificat la ei ); si am mai citit undeva ca nu accepta toate cardurile visa , de asta vroiam sa intreb aici ...
eu saptamana trecuta am adaugat un mastercard facut la brd. deci merge ;)

#6
sirbuteodor

sirbuteodor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 29.11.2008
de adaugat merge , dar de extras nu ( incearca sa dai windraw funds si vezi daca poti sa selecterzi cardul tau mastercard )

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate