Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poiana lui Ioc Khan CPI

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta

Here goes nothing
 BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?
 Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...
 Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...
 

Animale lovite

- - - - -
  • Please log in to reply
127 replies to this topic

#127
Al3csutzul

Al3csutzul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,833
  • Înscris: 19.07.2006

View Postel_bandito, on 28th November 2010, 18:23, said:

Eu am lovit pana acum un pui de gaina. Din nefericire nu l-am putut evita pt ca aveam 80/h si in spate mai aveam o masina care vroia sa ma depaseasca. L-am lovit la cap cu bara din fata ( care a ramas intacta ). Mi-a parut rau pentru ca omu' s-a chinuit mult sa-l creasca insa ce vina am eu daca taranii isi tin puii pe strada si nu in curte.

omul s-a chinuit foarte mult sa-l creasca si tu l-ai calcat de l-ai omorat :))!

Edited by Al3csutzul, 28 November 2010 - 22:11.


#128
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,913
  • Înscris: 25.01.2007
am un prieten care din cauza ca a evitat un caine, a intrat in sant.
iubesc animalele, dar uneori nu ai ce sa faci.
dimineata pe drumul botosani-suceava vezi si cate 10 animale moarte. ies noaptea la plimbare si sar ca naucele la masini in fata. si asa drumul ala e ca vai de el, au loc accidente non-stop, mai tre sa te feresti si de surprize de astea.
io am calcat numai un caine. au trecut vre-o 10 cand mai aveam vre-o doua sute de metri pana la grupul lor. unul singur a ramas. s-a gandit sa treaca cand mai aveam vre-o 10 metri. era o ditamai javra dar Dacia fiind inalta a trecut pe dedesubt. oricum ce hodorogeala s-a auzit... l-am vazut in retrovizoare ca s-a ridicat, impletucit tare mai mergea dar poate a supravietuit.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate