Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vas wc care nu inchide

De ce este greu pentru microintre...

Intrebari despre carucior electric

Tester pH-ul apei
 Achizitionarea unui subwoofer auto

Aparat foto zoom mare

Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!
 La multi ani @xmanyacs77!

Tableta office

Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...
 Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...
 

Orange web care

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
razyell_3x

razyell_3x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 14.04.2007
Nu am gasit un titlu mai sugestiv dar trecand peste asta direct la subiect am o dilema, sper ca cineva ma poate lamuri.

De vreao zece minute mi-am facut un cont pe web care-ul astora pentru un prepay si printre altele am dorit sa trasfer din credit spre un alt numar, toate bune si frumoase dar din neatentie, prostie spunetii cum vreti nu am ales ramura "transfer credit" ce pe aceea de "reincarca" am efectuat pasii, am introdus suma, nr de tel, am asteptat verificarea numarului, am primit mesajul ca nr x va fi rencarcat cu suma y. Acum dilema, nr nu a fost incarcat si in mod normal o astfel de reincarcare online efectuata de pe un cont prepay trebuia platita tot online (dintr-un cont bancar whathever) nu mi s-au cerut astfel de date dar nici incarcarea nu s-a efectuat. Acum ce sa cred? fiind vorba de prepay nu poate fi vorba de a platii suma pe factura (neexistand la prepay)?! . A fost o eroare in procesarea incarcarii si pot sa transfer creditul asa cum ar fi trebuit sa o fac de la inceput sau cum voi fi taxat pentru incarcarea respectiva neefectuata?

Edited by razyell_3x, 04 April 2010 - 22:11.


#2
obuzul

obuzul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 604
  • Înscris: 10.06.2009
1. nu vei fi taxat ca n-au cum sa te taxeze

2. reia procesul de la capat, de data asta cu mai multa atentie.

#3
Rangerul

Rangerul

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,921
  • Înscris: 25.01.2006
http://forum.softped...amp;hl=web care

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate