Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...
 Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...
 Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta
 Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke
 

Un pic de ajutor

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Hourglass

Hourglass

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 29.01.2009
acum arpx 2 luni am avut un moment mai intim cu o prietena.. in care am ajuns la petting. ea e virgina. problema mea cred ca este in doua feluri.. dar o sa ma explic mai pe indelete, pentru ca e delicata

a fost la mine, neam incalzit una alta si la un moment dat am avut o incercare de a o masturba, nu a durat mai mult de 1 minut pentru ca simtit oarecum inconfortabil si am renuntat. inainte sa ajung la asta mam spalat pe maini special pentru asta, dar parca pe undeva tot aveam senzatia (ca nu imi amintesc) ca as fi trecut cumva cu mana prin pantaloni sami aranjez... asa. fiind excitat ma sperie gandul ca prin ceva miscare nu stiu cum as fi luat pe mana sau pe deget lichidul acela care iese la excitatie. toate acestea chiar daca am continuat sa ne mai incalzim putin inainte de actul propriu zis. ea este o tipa foarte dereglata hormonal, imi povestea ca se intampla sai vina menstruatia o data la 3 luni, dar de la incidentul acesta ia venit de fiecare data, dar cu mici dereglari de cateva zile. asta este paranoia mea, ca am impresia ca am facut o prostie si sa intamplat ceva. ea nu ma crede deloc, a fost la ginecolog oricum pentru ca credea ca are ceva chist, asta fiind dupa 1 luna (dupa o luna, nu doua) si ceva... si mi-a spus ca ginecologul ia zis ca nare nimic (ia facut ecograf sau stiu eu ce), doar ca e dereglata hormonal.

ei bine in ciuda atator chestii, deja incep sami ridic mari semne de intrebare legate de persoana mea. pentru ca incerc sa gandesc rational si nu pot sami controlez sentimentul de teama fata de faptul ca as putea fi tata. asta ar fi devastator pentru mine. gandesc rational o vreme... sunt ok si apoi iar ma loveste problema asta si ma racaie.

adevarul e ca mias dori daca se poate niste sfaturi pe atat legate de problema initiala, pe atat legate si de starea mea psihica. mie si jena cand ma gandesc ca altii ar rade la gandurile astea care le am, eu in general fiind o persoana foarte sigura pe mine si stabila. dar mie chiar si in momentul asta mi-e cumva teama de ceva legat de asta. la inceput am spus ca ma linistesc in timp ce realizez ca de fapt ar fi absurd sa o las insarcinata (ea fiind virgina) doar masandu-i putin interiorul labiilor. apoi am spus ca ma calmez cand ii vine menstruatia prima data dupa faza asta. dupa asta am spus ca ma calmez dupa ce vine de la ginecolog. am stat linistit o vreme, apoi iar a inceput sa ma racaie. am spus ca ma calmez dupa ce-i vine mestruatia urmatoarea luna. ia venit si urmatoarea luna si tot nu sunt ok.  am aflat ca ia venit si a 3-a oara de la incident, cu cateva zile bune inainte decat ar fi trebuit normal si tot ma simt cel mai ghinionist barbat de pe planeta lol.

chiar as aprecia niste sfaturi in legatura cu asta... si niste pareri lipsite de ironii.

Edited by adadoi, 27 March 2010 - 14:53.
romaneste se poate?


#2
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,417
  • Înscris: 15.12.2009
Parerea mea este ca daca doctorul a zis ca nu este nici-o problema, atunci nu ai de ce sa te ingrijozeri. Incearca sa intelegi ca nu s-a intamplat nimic; trebuie sa te calmezi dpdv psihic.

#3
Hourglass

Hourglass

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 29.01.2009

 Ann0nyym0us, on 26th March 2010, 21:00, said:

Parerea mea este ca daca doctorul a zis ca nu este nici-o problema, atunci nu ai de ce sa te ingrijozeri. Incearca sa intelegi ca nu s-a intamplat nimic; trebuie sa te calmezi dpdv psihic.

Asta incerc sa-mi explic si eu mie insumi, dar cred ca ar trebui sa fac eu mai repede o goana pana la un cabinet de psihologie. nu prea mi-ar place sa fac asta, dar ma rog. as vrea sa stiu daca s-a mai confruntat cineva cu o problema in genul asta si ce a facut. inteleg ca e foarte delicata, in general lucrurile astea legate de "patologic", sa zic asa :), sunt foarte delicate...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate