Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...
 Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Subscriptii
 Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )
 Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune

Roka Residence Doamna Ghica
 

Nokia E73

- - - - -
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#19
Volvo

Volvo

    BANAT

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,855
  • Înscris: 23.01.2008
spare-me a avut dreptate cand a spus ca telefonul se numeste e73, iuliutz confirmand asta prin linkul postat, asa ca inceteaza daveflp

#20
Just_Cavalli

Just_Cavalli

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,540
  • Înscris: 17.11.2009

View Postdaveflp, on 24th March 2010, 20:49, said:

Nu vi se pare ca seamana cu cel prezentat mai sus, ca mie da!
Parca mi-ai citit gandurile , chiar acuma vroiam sa spun ca se poate sa fie un nou model din seria "C" de la Nokia.

Sincer nu prea vad rostul topicului...creezi un topic dintr-o poza si fara nici o informatie reala sau oficiala.

Daca asta o sa fie Nokia E73 atunci o sa castig la loto duminca. :lol:

Edited by Just_Cavalli, 24 March 2010 - 21:00.


#21
krystyano9

krystyano9

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 327
  • Înscris: 27.11.2007
aceste poze au mai  aparut si  acum o luna sub numele de Nokia C6 deci sunt foarte multe probabilitati, oricum nu cred ca e de la NOKIA si este un fake ordinar pentru ca toate telefoanele E-seies de la E51 incoace au cele 4 taste:Contacts, Messaging, Home si Agenda sin plus designul chiar este execrabil si sunt mai multe detalii precum: Din 2006 Nokia nu a mai folosit doar un led la flash poate decat la telefoanele low-end la fel si detaliile despre camera "3 Megapixel", Inginerii Nokia sigur ar fi pus o camera de 3.2 pentru ca un singur model are camera doar de 3Mpx  si in plus cea mai mare diferenta se vede la OS, in loc de Contacts scrie Phonebook2, in loc de Messages scrie Messaging, BrowserNG in loc de WEB, iar functia Download ar trebui inlocuita cu Store si in plus materialele par de calitate slaba, plasticul ala negru lucios impreunat cu aluminiul ala chiar nu da bine deci clar e un FAKE

#22
Steauaboy95s

Steauaboy95s

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,162
  • Înscris: 01.10.2009
Mai vedem....in linkul postat de iuliutz T-Mobile se "lauda" ca ar scoate Nokia E73 cu contractul lor, si da poza aia :)
Correct me if i'm wrong? :D

#23
daveflp

daveflp

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 04.08.2008
Daca T-Mobile s-ar lauda cu asa ceva, s-ar lauda pe site-ul lor nu pe nuşce blog.
ubergizmo.com e un gadget blog, la fel ca si alte sute si zeci si x.
Si eu pot sa imi fac un site ca acesta, si sa bag o stire cum ca nokia a da faliment.
E oficiala treaba, nu, nu e. E suport clar si serios pentru ce zic? Nu, nu e.

Edited by daveflp, 24 March 2010 - 21:23.


#24
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
amice, eu nu dau ora exacta a telefoanelor.

cand apare un info nou, cineva il prezinta.
acesta POATE FI e73, in orice caz este un 'leaked version' care seamana al dracu' de mult.
pricepi ?

nu e blogul oficial al nokia ci un rahat de topic pe care discutam despre e73 pana apare unul ca tine care strica tot...

te certi cu mine de parc-as fi eu actionar la nokia si te mint pe tine ca e e73.

bravo tie...esti un bengos



View PostJust_Cavalli, on 24th March 2010, 20:58, said:

Parca mi-ai citit gandurile , chiar acuma vroiam sa spun ca se poate sa fie un nou model din seria "C" de la Nokia.

Sincer nu prea vad rostul topicului...creezi un topic dintr-o poza si fara nici o informatie reala sau oficiala.

Daca asta o sa fie Nokia E73 atunci o sa castig la loto duminca. :lol:


da' nu tre' sa vezi tu rostul topicului, nu stiu cum sa-ti explic.

da, e un topic dintr-o poza...ca asa apare pe google.

asa a fost si la duster, si la e72, etc...
si nu costa bani un topic nou ;)

dac-am vorbi despre un produs la informatia "oficiala"...:lol: jenant

#25
blackT

blackT

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 287
  • Înscris: 27.05.2006
N-are cum..e oribil

#26
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
http://forum.softped...t...t=0&start=0

ia intrati voi aici si spuneti-mi daca poza din SEPTEMBRIE 2008 seamana cu E72 ?

nu aia din 14 IULIE 2009 ;)

dar pe vremurile alea nu erau atatia bagatori in seama...deranjati ca "exista" un topic care nu le cere de mancare

View PostblackT, on 24th March 2010, 21:26, said:

N-are cum..e oribil


asta e altceva (si sunt de acord :) )

#27
Just_Cavalli

Just_Cavalli

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,540
  • Înscris: 17.11.2009
Cred ca vrei sa spui 14 iunie...

Edited by Just_Cavalli, 24 March 2010 - 21:31.


#28
Al3csutzul

Al3csutzul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,833
  • Înscris: 19.07.2006
da ce urat e ! cu butonul ala din mijloc are aspect de talcioc si de telefon...antic iar in spate..:))iau pus fereastra termopan la camera=))

#29
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

View PostJust_Cavalli, on 24th March 2010, 21:31, said:

Cred ca vrei sa spui 14 iunie...


n-are nicio importanta daca e iunie sau iulie.

singura e importanta e sa hraneasca trolli pusi pe scandal.

ia sa dam noi niste reporturi...

#30
daveflp

daveflp

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 04.08.2008
''Amice'': 1. Nu iti sunt amic! Te rog nu ma mai lua la bascaleala ca nu ai habar cine sunt eu, si in calitate de moderator, ar trebui sa dai exemplu membrilor prin vorbirea ta.

2. (Pentru a sustine parerea lui Just_Cavalli despre topicul asta.)

Informatii noi is si alea despre nokia C6, sa ii fac si lui un topic ? Hai ca... poate ne hotaram care telefon sta in dreptul pozelor alea.
Nu ma deranjeaza faptul ca ai deschis acest thread, ma deranjeaza ca nu recunosti ca postezi informatii inutile si fara nici un fel de suport clar si verosimil, si continui sa ne privesti de sus, cu dispret si batjocora pe cei care te dezaprobam!

Acum m-am facut inteles ?

Edited by daveflp, 24 March 2010 - 21:50.


#31
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
nu...
n-ai facut altceva decat sa aberezi.

scopul unui topic despre un telefon nu e sa prezinte lansarea sa verosimila pentru ca nu suntem un site oficial.

e o discutie pur si simplu. ca tu preferi sa dezaprobi, e parerea ta, dar te rog sa te referi al telefon, nu la mine

doi la mana, cine te impiedica sa faci un topic despre C6 ?! eu ?!
fa, ca nu e pe bani.

e o simpla discutie, asta nu pricepi tu.

nu sunt informatii inutile ci sunt discutii, pe un "forum de discutii"...asta e problema.

daca vrei informatii "oficiale" mergi pe site la nokia ;)

P.S se spune "nu ma lua la bascalie" nu la "bascaleala"...tu ala care scrii "chear", ok ?

si tu ar trebui sa postezi in limba romana, daca o cunosti, sau sa taci.

#32
Steauaboy95s

Steauaboy95s

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,162
  • Înscris: 01.10.2009
Si cine esti tu? Sunt si eu curios..nu de alta :D Iar "amice" e o forma de adresare pe forum...daca nu-ti convine pune-ti in semnatura: Nu ma luati cu "amice, prietene, etc"

2. Parerea lui stokarit_s (caci asta i-a fost userul) a fost si este in continuare una detasata de realitate...pt el "cei al lui e mai bun" (vezi posturile din sfaturi achizitii unde "WM e the best" doar pe perioada cand a avut el HTC Diamond)
Fa-i si lui un topic, cine te opreste? Eu fac pariu ca o sa ramana E73 ca telefon :)
Daca's informatii inutile, cine te pune sa le citesti?

Acum m-am facut si eu inteles (sper)

View Postdaveflp, on 24th March 2010, 21:37, said:

''Amice'': 1. Nu iti sunt amic! Te rog nu ma mai lua la bascaleala ca nu ai habar cine sunt eu, si in calitate de moderator, ar trebui sa dai exemplu membrilor prin vorbirea ta.

2. (Pentru a sustine parerea lui Just_Cavalli despre topicul asta.)

Informatii noi is si alea despre nokia C6, sa ii fac si lui un topic ? Hai ca... poate ne hotaram care telefon sta in dreptul pozelor alea.
Nu ma deranjeaza faptul ca ai deschis acest thread, ma deranjeaza ca nu recunosti ca postezi informatii inutile si fara nici un fel de suport clar si verosimil, si continui sa ne privesti de sus, cu dispret si batjocora pe cei care te dezaprobam!

Acum m-am facut inteles ?


#33
daveflp

daveflp

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 04.08.2008

View Postspare-me, on 24th March 2010, 22:22, said:

nu...
n-ai facut altceva decat sa aberezi.

scopul unui topic despre un telefon nu e sa prezinte lansarea sa verosimila pentru ca nu suntem un site oficial.

e o discutie pur si simplu. ca tu preferi sa dezaprobi, e parerea ta, dar te rog sa te referi al telefon, nu la mine

doi la mana, cine te impiedica sa faci un topic despre C6 ?! eu ?!
fa, ca nu e pe bani.

e o simpla discutie, asta nu pricepi tu.

nu sunt informatii inutile ci sunt discutii, pe un "forum de discutii"...asta e problema.

daca vrei informatii "oficiale" mergi pe site la nokia ;)

P.S se spune "nu ma lua la bascalie" nu la "bascaleala"...tu ala care scrii "chear", ok ?

si tu ar trebui sa postezi in limba romana, daca o cunosti, sau sa taci.


Tu mai mult de atat, de a incerca sa ma faci in vreun fel sa ma simt prost prin corectarile tale de doi bani, nu poti, drept ii ?
Mai deschide vreo enspe mii de astfel de topicuri in continuare. Sustine-o tot pe a ta, nu te lasa, dai inainte, tu esti cel mai tare.
O sa ma opresc aici, pentru ca nu are rost cu unu ca tine.

Edited by daveflp, 24 March 2010 - 22:38.


#34
Steauaboy95s

Steauaboy95s

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,162
  • Înscris: 01.10.2009
Ca nu are rost cu unu ca el sau pt ca numai ai idei "briliante" de a le posta pe forum? :lol:
Scz de offtopic...nu ma pot abtine :lol:

#35
daveflp

daveflp

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 04.08.2008

View PostSteauaboy95s, on 24th March 2010, 22:39, said:

Ca nu are rost cu unu ca el sau pt ca numai ai idei "briliante" de a le posta pe forum? :lol:
Scz de offtopic...nu ma pot abtine :lol:

Tu esti un fel de pupincurist sa inteleg.  :rolleyes: ok.
M-am oprit acum!

''Scz de offtopic...nu ma pot abtine''

Edited by daveflp, 24 March 2010 - 22:44.


#36
Steauaboy95s

Steauaboy95s

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,162
  • Înscris: 01.10.2009
Nu ma cheama Boc, dar poate tu esti ruda cu Antonescu ^_^

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate