Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!
 Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...
 Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...
 Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Ce abonamente aveți?

Cat ar costa acest poster, se poa...
 

Cel mai bun antivirus free?

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
218 răspunsuri în acest subiect

#19
cristiantel

cristiantel

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 698
  • Înscris: 22.07.2005

View Postsqryn, on Feb 7 2007, 12:55, said:

bitdefender 8, poti sa il descarci online de pe siteul lor, are si update free
Foarte bun la scanare, dar, din păcate, are numai scanare manuală.

Avira mi se pare cel mai bun până acum, dar mai sunt și altele pe care nu le-am testat.

Editat de cristiantel, 14 februarie 2007 - 21:59.


#20
Nexus11

Nexus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.797
  • Înscris: 19.06.2005
Ca antivirus free sustin si eu Avira

#21
ph46aby

ph46aby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 31
  • Înscris: 27.03.2007
avira e ok !mi-a gasit mereu virusi ce alte programe nu le detectau

#22
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.302
  • Înscris: 14.02.2007
Avira :coolspeak: .

#23
easycom_uk

easycom_uk

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 645
  • Înscris: 05.04.2007
Deci oameni buni.... Inca nu v-ati prins ca virusii nu-s ceva cu ce sa va jucati? A scris unul aici ca nu foloseste nici un antivirus ca se crede utilizator bun, si stie ce sa nu acceseze. Hai ma.... ca doar nu esti Dumnezeu. Iti garantez personal ca daca ai internet ti-e plin calculatorul cu virusi.
Hai sa fim seriosi... Antivirusul nu s-ar fi inventat daca nu ar fi fost nevoie de el.
Nu va mai plangeti ca nu gasiti antivirus bun si free, ca este. Se numeste Avast. Avira e mic copil pe langa asta. Avira iti va opri doar 70% din virusi si asta fiindca se cred deja prea buni, insa nu-s. AVAST insa e un antivirus free, in plus primesti si licenta pe gratis, update zilnic automat, cateodata chiar de 2 sau 3 ori pe zi. Si ca o chestie ca sa vedeti ca nu vorbesc prostii, reteaua nationala de telefonie si intrnet, numita ROMTELECOM, foloseste AVAST, deci....o fi ceva de capul lui, ha?

#24
easycom_uk

easycom_uk

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 645
  • Înscris: 05.04.2007

View PostantinVidia, on Apr 4 2007, 11:17, said:

Avira :coolspeak: .

Zici ca Avira e cool?? O fi pana te trezesti cu 10 troieni pe comp.... Incearca Avast. O sa vezi ca este ceva mai bun decat AVIRA.

#25
easycom_uk

easycom_uk

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 645
  • Înscris: 05.04.2007

View PostCătălin, on Jul 31 2002, 18:56, said:

Ati incercat AntiVir Personal Edition  ?
E nemtesc, foarte des updatat si pare OK !  :OK:

Iti zic eu....doar pare... ca nu e. De fapt nu mai e, ca a fost bun, mai demult. Propune data viitoare Avast. Incearca-l prima data sa nu zici ca te fraieresc.

#26
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.302
  • Înscris: 14.02.2007

View Posteasycom_uk, on Apr 5 2007, 12:56, said:

Zici ca Avira e cool?? O fi pana te trezesti cu 10 troieni pe comp.... Incearca Avast. O sa vezi ca este ceva mai bun decat AVIRA.

Eu folosesc NOD32, Avira a fost sugestia mea pentru un antivirus free.

#27
easycom_uk

easycom_uk

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 645
  • Înscris: 05.04.2007

View PostantinVidia, on Apr 6 2007, 07:16, said:

Eu folosesc NOD32, Avira a fost sugestia mea pentru un antivirus free.

iti zic eu ca Avast bate si NOD-ul tau...

#28
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.302
  • Înscris: 14.02.2007

View Posteasycom_uk, on Apr 6 2007, 15:25, said:

iti zic eu ca Avast bate si NOD-ul tau...

Avast ala free e mai bun ca NOD32! Hai ca asta e buna  :lol: . Asta nu o cred nici mort.  Nici Avast Professional Edition nu e mai bun ca NOD32 , vezi si tu comparativele din Februarie 2007  sau din tot anul 2006 . Nu zic ca NOD32 e cel mai bun antivirus, dar in toate testele este peste Avast.

Editat de antinVidia, 06 aprilie 2007 - 14:40.


#29
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.922
  • Înscris: 25.04.2006
Destul offtopic cu NOD 32-ul, ca e din alta categorie. Avastul e de departe cel mai bun antivirus free.

#30
Nexus11

Nexus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.797
  • Înscris: 19.06.2005

View PostantinVidia, on Apr 6 2007, 15:40, said:

Avast ala free e mai bun ca NOD32! Hai ca asta e buna  :lol: . Asta nu o cred nici mort.  Nici Avast Professional Edition nu e mai bun ca NOD32 , vezi si tu comparativele din Februarie 2007  sau din tot anul 2006 . Nu zic ca NOD32 e cel mai bun antivirus, dar in toate testele este peste Avast.

Sunt bune comparativele astea?? Din cate arata la cele mai noi ma refer.Avira e cam cel mai tare din parcare :) Peste Nod si Kaspersky.

#31
Ossiriss

Ossiriss

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.274
  • Înscris: 26.02.2005

View PostNexus11, on Apr 6 2007, 17:41, said:

Sunt bune comparativele astea?? Din cate arata la cele mai noi ma refer.Avira e cam cel mai tare din parcare :) Peste Nod si Kaspersky.

Acela nu este rezultatul. Ceea ce arata linkual acela este "The following products were used in the last comparative (with best possible settings)" atat. Pentru rezultat mai cautati ;)

#32
easycom_uk

easycom_uk

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 645
  • Înscris: 05.04.2007

View PostNexus11, on Apr 6 2007, 18:41, said:

Sunt bune comparativele astea?? Din cate arata la cele mai noi ma refer.Avira e cam cel mai tare din parcare :) Peste Nod si Kaspersky.

AVIRA nu e bun, si cu asta basta! Iti pot dovedi oricand. Mai lasati naibii umbreluta rosie...sau ma rog...dc aveti chef de virusi... go ahead...enjoy!

#33
Nexus11

Nexus11

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.797
  • Înscris: 19.06.2005

View Posteasycom_uk, on Apr 7 2007, 12:25, said:

AVIRA nu e bun, si cu asta basta! Iti pot dovedi oricand. Mai lasati naibii umbreluta rosie...sau ma rog...dc aveti chef de virusi... go ahead...enjoy!

Nu stiu cat de bun sau nebun :) este Avira dar daca incerci sa imi spui ca avastul e mai tare atunci sigur visezi.

#34
usa94

usa94

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 67
  • Înscris: 07.04.2007
Si free si pt Vista gasesc in afara de avg?

#35
cristiantel

cristiantel

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 698
  • Înscris: 22.07.2005

View Posteasycom_uk, on Apr 7 2007, 12:25, said:

AVIRA nu e bun, si cu asta basta! Iti pot dovedi oricand. Mai lasati naibii umbreluta rosie...sau ma rog...dc aveti chef de virusi... go ahead...enjoy!
Ai o bază solidă când faci astfel de afirmații? Că de afirmații subiective e plin forumul.

#36
pykko

pykko

    I love, therefore I am

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.229
  • Înscris: 10.02.2006

View Posteasycom_uk, on Apr 5 2007, 12:54, said:

Deci oameni buni.... Inca nu v-ati prins ca virusii nu-s ceva cu ce sa va jucati? A scris unul aici ca nu foloseste nici un antivirus ca se crede utilizator bun, si stie ce sa nu acceseze. Hai ma.... ca doar nu esti Dumnezeu. Iti garantez personal ca daca ai internet ti-e plin calculatorul cu virusi.
Hai sa fim seriosi... Antivirusul nu s-ar fi inventat daca nu ar fi fost nevoie de el.
Nu va mai plangeti ca nu gasiti antivirus bun si free, ca este. Se numeste Avast. Avira e mic copil pe langa asta. Avira iti va opri doar 70% din virusi si asta fiindca se cred deja prea buni, insa nu-s. AVAST insa e un antivirus free, in plus primesti si licenta pe gratis, update zilnic automat, cateodata chiar de 2 sau 3 ori pe zi. Si ca o chestie ca sa vedeti ca nu vorbesc prostii, reteaua nationala de telefonie si intrnet, numita ROMTELECOM, foloseste AVAST, deci....o fi ceva de capul lui, ha?
Pe ce te bazezi tu spunand ca Avast este mai bun decat Avira ? Uite-te la orice test serios: Av-test.org (http://www.pcwelt.de...6097/index.html , http://www.pcwelt.de...6097/index.html ) sau www.av-comparatives.org (ultimele teste). Crezi ca AntiVir a iesit acolo pe primul loc pe degeaba?
Ca Romtelecom foloseste Avast nu are nici o relevanta, nu cred ca sunt ei experti in securitate. :)

Editat de pykko, 08 aprilie 2007 - 16:06.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate