Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 

Cosmote internet mobil prepay

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
Lawww

Lawww

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.02.2010
Salut. Am activat si eu de curand optiunea pt internet mobil pe un telefon (sony ericsson w800i)
Intrebarea mea ,pt cei care au activat aceasta optiune de pe o cartela, este urmatoarea:
Cu cat va taxeaza pe voi pentru o ora de stat pe messenger (shmessenger) ? (conversatii medii, nu o ora in continuu)
Am citit pe forumuri ca unele persoane au stat cate o ora, doua, doar cu cativa centi (pana in 10) si au vorbit destul.
Se poate sa fie ceva de la telefonul meu? pentru ca ultima oara cand am intrat doar am pus cuiva o intrebare (cateva cuvinte) si atat. nu mi-a raspuns si am stat in total vreo 3 minute. pentru astea 3 minute am fost taxat cu 5 centi. alte dati la fel, pt cateva minute si cateva replici schimbate 5-6 centi. Asa este taxarea normala si ce-am citit pe alte forumuri sa fi fost aberatii? :D Sau mai trebuie sa fac eu anumite setari?

Edited by Lawww, 23 February 2010 - 16:26.


#2
Byloriz

Byloriz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 21.02.2010
Activezi serviciul webnwalk si ai browsing nelimitat si shmessenger pentru 2,99 euro pe luna + TVA.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate