Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 

Iarba dintre pomi

- - - - -
  • Please log in to reply
306 replies to this topic

#307
c-daniel

c-daniel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,052
  • Înscris: 28.05.2014

View Posteureur, on 19 februarie 2010 - 12:45, said:

Asa ca eu o cosesc si o pun la macerat, si am in fiecare an 2-3 mc de compost pentru gradina de legume.
Ma scuzati ca deviez de la subiect, eventual continui in privat, dar puteti sa imi explicati putin metoda? Terenul meu are 1.200 metri, din care produc iarba/ceva buruieni pe vreo 700-800 metri, si de anul asta nu mai am cui sa io dau (vecinul nu o mai vrea) si decat sa stau sa se usuce si sa ii dau foc, mai bine o convertesc in compost. Multumesc frumos.

View Posteureur, on 19 februarie 2010 - 13:43, said:

Reteta si masina de fabricat compost sunt simple:
..........
De mirosit practic nu miroase (ma rog, daca rascolesti in el miroase a plante putrede) dar arata nu prea comercial, asa ca l-am pus undeva in fundul gradinii, mai ascuns privirilor.
Gata am aflat, multumesc frumos.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate