Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?
 Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...
 Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...
 Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...
 

Probleme cu garantia unui HDD Seagate Barracuda 1 Tera

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
aplesea

aplesea

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.07.2005
Buna ziua .
Sint unul din numerosii ghinionisti care au luat componente IT de la SHOPIX, care a dat faliment si firma ce importa IT, Click Univers a disparut de pe fata pamintului.
Puteti sa imi spuneti unde as putea face garantia unui HDD Seagate Barracuda 7200 ce a crapat din motiv de firmware?

Cu Multimiri Anticipate Aurel Plesea

#2
Sebiko

Sebiko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 978
  • Înscris: 01.12.2003

View Postaplesea, on 5th February 2010, 12:37, said:

Buna ziua .
Sint unul din numerosii ghinionisti care au luat componente IT de la SHOPIX, care a dat faliment si firma ce importa IT, Click Univers a disparut de pe fata pamintului.
Puteti sa imi spuneti unde as putea face garantia unui HDD Seagate Barracuda 7200 ce a crapat din motiv de firmware?

Cu Multimiri Anticipate Aurel Plesea

Probabil ca ar trebui sa le scrii celor de la seagate. In fapt si importatorul la fel ar fi facut. Trebuie sa existe un service pe europa... daca nu ma insel, la budapesta parca. Dar scrie-le. Io am avut probleme cu un canon powershot A70 care nu mai scotea poze ci covorase violet (SIC! ;) ), a sunat la Canon Romania, m-au trimis la Chris Serv (parca) si mi l-au facut gratis (m-a costat doar transportul) fiind o problema de senzor desprins.... care afecta tot lotul. ia vezi, poate modelul tau are probleme de firmware... poate te ajuta ei... (desi pe site-ul oficial http://www.seagate.c...b...t_&_africa/ nu indica decit Franta, Germania si UK)
La noi un distribuitor era www.asbis.ro  Try...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate