Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 

Onyria Claros Beach (fost Carpe Diem Claros)

- - - - -
  • Please log in to reply
634 replies to this topic

#19
calin_oana

calin_oana

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 05.05.2007

View Postjohn23, on 5th February 2010, 19:35, said:

Am auzit ca hotelul este in curs de vanzare...
Oare noii proprietari vor pastra calitatea serviciilor de anul trecut?
de unde ai astfel de informatii?ma gandesc ca nu au de gand sa-l ingroape cu servicii proaste,dimpotriva ar trebui sa ridice standardele noii proprietari,ma gandesc ca nu vor o afacere de-o vara cei care baga milioane de euro in asa ceva!

#20
john23

john23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 12.11.2007

View Postcalin_oana, on 5th February 2010, 21:50, said:

de unde ai astfel de informatii?ma gandesc ca nu au de gand sa-l ingroape cu servicii proaste,dimpotriva ar trebui sa ridice standardele noii proprietari,ma gandesc ca nu vor o afacere de-o vara cei care baga milioane de euro in asa ceva!
Informatiile le am de la o mica agentie de turism cu care colaborez de 2 ani, care le are de la partenerul turc

#21
oztan

oztan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,274
  • Înscris: 25.12.2006

View Postcriss_65, on 29th January 2010, 19:14, said:

despre CDC s-a mai scris cel putin in 3 topuri..... eficienta in a "centraliza" informatie e maxima!

+1

Din pacate sa  schimbati multe  reguli  aica in forum,  

Si  eu  am  nevoie  informatie  despre  CDC   dar  nu   stiu unde  caut ...

Cine  are  oferta   buna  pentru  septembrie  PM  please.

Primul lucru  important confortul  piticul  meu ( 3 anisor )   :)

#22
oztan

oztan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,274
  • Înscris: 25.12.2006
http://www.carpediem...m/en/index.html

vorbim de  aceasta  hotel ?   Asta  nu cred  ca  in Kusadasi ,  undeva  40  de  km  spre   izmir ,   in OZDERE

de ce  asa  populer  aica  nu  intelegi ,    a  fost  cineva ?   recomanda  pentru  copil de  3  ani  ?

#23
sabigeo

sabigeo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 01.01.2008

View Postoztan, on 9th February 2010, 15:15, said:

http://www.carpediem...m/en/index.html

vorbim de  aceasta  hotel ?   Asta  nu cred  ca  in Kusadasi ,  undeva  40  de  km  spre   izmir ,   in OZDERE

de ce  asa  populer  aica  nu  intelegi ,    a  fost  cineva ?   recomanda  pentru  copil de  3  ani  ?

Pentru copil este destul de bun. Iar hotelul este nou, deschis anul trecut.
Sunt care au fost si poti vedea pe alt site parerile celor care au fost acolo.

#24
calin_oana

calin_oana

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 05.05.2007

View Postoztan, on 9th February 2010, 15:15, said:

http://www.carpediem...m/en/index.html

vorbim de  aceasta  hotel ?   Asta  nu cred  ca  in Kusadasi ,  undeva  40  de  km  spre   izmir ,   in OZDERE

de ce  asa  populer  aica  nu  intelegi ,    a  fost  cineva ?   recomanda  pentru  copil de  3  ani  ?
Buna ,da intradevar este foarte bun pt pitici de 3 ani! De ce?..........pt ca au un spatiu mare de joaca,pt ca au o multime de topogane,pt ca piscinele pt copii sunt aproape pe plaja, are o plaja cu nisip si nu cu pietricele,are intrare lina in mare numai buna pt un pici de 3 ani sa se joace la malul marii,anul trecut au fost prieteni de-ai nostrii cu 2 pici de 2 ani si au fost incintati  de mancare,fructe si inghetate pt copii.Cand ai un pici de 3 ani nu cred ca te intereseaza prea mult vizitele in Kusadasi.Si nu in ultimul rand anul acesta are preturi foarte bune pt facilitatile pe care le ofera.

#25
Ingerik

Ingerik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 31.10.2005
pt cei care au fost la acest hotel si au stat la bgw se poate pune o poza cu GARDEN VILLA LAND VIEW ?! stiu ca se afla la parter ... dar cat de intunecate sunt
iar cei care au dat sticle de vin la receptie ca semn de buna pace si intelegere, pur si simplu le-ati trantit pe tejghea asa...?!

Edited by Ingerik, 10 February 2010 - 10:39.


#26
oztan

oztan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,274
  • Înscris: 25.12.2006
Am  primit  o  oferta  pt  CDC  super  nu  pot  sa  spun  de la cine  nu vrau sa  fac  reclame. Dar  patronul agentie  spune  ca ,  anul aceasta  aceasta  hotel   cel mai bun vandut  pachetul.  si  o  sa  fie  UAI , anul trecut  a  fost  cateva  lipsa  la  hotel  ,  
Recomand  aceast a hotel  cu  caldura ......

#27
john23

john23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 12.11.2007

View Postoztan, on 10th February 2010, 14:53, said:

Am  primit  o  oferta  pt  CDC  super  nu  pot  sa  spun  de la cine  nu vrau sa  fac  reclame. Dar  patronul agentie  spune  ca ,  anul aceasta  aceasta  hotel   cel mai bun vandut  pachetul.  si  o  sa  fie  UAI , anul trecut  a  fost  cateva  lipsa  la  hotel  ,  
Recomand  aceast a hotel  cu  caldura ......
Vreau si eu, te rog, numele agentiei!

#28
oztan

oztan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,274
  • Înscris: 25.12.2006

View Postjohn23, on 10th February 2010, 14:59, said:

Vreau si eu, te rog, numele agentiei!

ai PM , check  it

#29
Ingerik

Ingerik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 31.10.2005
dar detalii despre sejur poti sa ne spui? pret / nr persoane / perioada / tipul cazarii

eu am optat pt:  444 Eur / 2adulti / 19.06~26.06.2010 / garden villa / transport individual

este o agentie din Ro, dar fara sediu in Bucuresti
... am corespondat prim e-mail, unde am primit contractul, urmand sa primesc  si voucherul dupa ce achit si diferenta!
restul voi vedea la fata locului cand ajung, daca chiar agentia este serioasa

Edited by Ingerik, 10 February 2010 - 15:23.


#30
oztan

oztan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,274
  • Înscris: 25.12.2006

View PostIngerik, on 10th February 2010, 15:12, said:

dar detalii despre sejur poti sa ne spui? pret / nr persoane / perioada / tipul cazarii

eu am optat pt:  444 Eur / 2adulti / 19.06~26.06.2010 / garden villa / transport individual

este o agentie din Ro, dar fara sediu in Bucuresti
... am corespondat prim e-mail, unde am primit contractul, urmand sa primesc  si voucherul dupa ce achit si diferenta!
restul voi vedea la fata locului cand ajung, daca chiar agentia este serioasa

nu cred ca  correct ce  preti  am  primit, Pt  ca  este  o oferta  special   :)

#31
zugry

zugry

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,441
  • Înscris: 27.04.2007
@ oztan si @ ingerik: dati-mi si mie pe PM numele agentiei, perioada si pretul, va rog

Care e diferenta la CDC intre AI si UAI?

#32
criss_65

criss_65

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,349
  • Înscris: 07.05.2007
pt 'Ingerik'
uite poze din family room de la bunaglow: dormitorul, baia, vederea catre mare (partial sea view):

vinul il dai la recepti pus intr-o punga pt cadouri atunci cand ii dai pasaportul si voucherul. la pasaport eu am mai pus 20 euro.... ii spui ca ai un cadou pt el din romania: un vin bun....

Attached Files



#33
dcr

dcr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,020
  • Înscris: 01.05.2004

View Postcriss_65, on 10th February 2010, 18:25, said:

vinul il dai la recepti pus intr-o punga pt cadouri atunci cand ii dai pasaportul si voucherul. la pasaport eu am mai pus 20 euro.... ii spui ca ai un cadou pt el din romania: un vin bun....

Adica sa-i dau 20 euro ca sa poata sa bea vinul ala! Nu mai scapam noi de balcanismele astea.... Bacsis (ca tot suntem in Turcia!) se da dupa primirea unui serviciu, nu inainte, asa se cheama mita!

Edited by dcr, 10 February 2010 - 19:04.


#34
katysanda

katysanda

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 10.02.2008

View Postcriss_65, on 10th February 2010, 18:25, said:

pt 'Ingerik'
uite poze din family room de la bunaglow: dormitorul, baia, vederea catre mare (partial sea view):

vinul il dai la recepti pus intr-o punga pt cadouri atunci cand ii dai pasaportul si voucherul. la pasaport eu am mai pus 20 euro.... ii spui ca ai un cadou pt el din romania: un vin bun....


Cam ce distanta este intre bungalow si hotel? Noi suntem 2 familii si una are un copil de 13 ani si ne cazeaza in hotel si cealalta are copilul 4 ani si il cazeaza in bungalow.

#35
criss_65

criss_65

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,349
  • Înscris: 07.05.2007
pt dcr'
nu te obliga nimeni sa dai ceva....
o seara buna,






pt 'katysanda'
distanta nu este f mare dar este in panta! sfatul meu este ca familia care copilul de 4 ani sa se cazeze in main building pt ca are lift direct din hotel in aleile care merg la piscina sau la mare. daca copilul nu are nici un fel de problema in a urca/cobori scari sau vor merge doar cu masinutele hotelului (facand comanda in prealabil sau asteptandu-le in "statie") atunci si bungalowul este super ok!
o seara buna,

#36
katysanda

katysanda

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 10.02.2008

View Postcriss_65, on 10th February 2010, 19:29, said:

pt dcr'
nu te obliga nimeni sa dai ceva....
o seara buna,






pt 'katysanda'
distanta nu este f mare dar este in panta! sfatul meu este ca familia care copilul de 4 ani sa se cazeze in main building pt ca are lift direct din hotel in aleile care merg la piscina sau la mare. daca copilul nu are nici un fel de problema in a urca/cobori scari sau vor merge doar cu masinutele hotelului (facand comanda in prealabil sau asteptandu-le in "statie") atunci si bungalowul este super ok!
o seara buna,

Multumesc mult pentru raspuns.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate