Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Onyria Claros Beach (fost Carpe Diem Claros)

- - - - -
  • Please log in to reply
634 replies to this topic

#1
LILIELI

LILIELI

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 21.04.2008
Carpe Diem Claros
CINE ARE POZE RUGAM ATASARE

#2
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Lilieli draga

De ce nu deschizi subiectul unde sunt toate cu Kusadasi? Fara suparare dar asa o sa fie pe aici o dezordine totala.

#3
daidai

daidai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 27.04.2007

View Postkoder, on 29th January 2010, 09:22, said:

Lilieli draga

De ce nu deschizi subiectul unde sunt toate cu Kusadasi? Fara suparare dar asa o sa fie pe aici o dezordine totala.

Koder fara suparare E LIBER LA DESCHIS ORICE ACUM...asa vor administratorii forumului.

O sa avem topicuri de genul: iulie in Kusadasi,august in Kusadasi.....,sau luni in Istanbul,marti ..si tot asa .  

E foarte simplu, daca ti se da dreptul de ce sa stai sa mai citesti, sa cauti ...deschizi repede un topic si poate poate ai noroc. Ai observat ca in general cei care deschid topicuri total aiurea sunt persoane care au cateva postari facute...asta insemna ca nu stau prea mult pe forum si nu-i intereseaza cate subiecte se deschid, ii intereseaza sa-si vada ei interesul.

Bv e foarte tare asa!!!!

#4
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005

View Postdaidai, on 29th January 2010, 10:19, said:

Koder fara suparare E LIBER LA DESCHIS ORICE ACUM...asa vor administratorii forumului.

O sa avem topicuri de genul: iulie in Kusadasi,august in Kusadasi.....,sau luni in Istanbul,marti ..si tot asa .  

E foarte simplu, daca ti se da dreptul de ce sa stai sa mai citesti, sa cauti ...deschizi repede un topic si poate poate ai noroc. Ai observat ca in general cei care deschid topicuri total aiurea sunt persoane care au cateva postari facute...asta insemna ca nu stau prea mult pe forum si nu-i intereseaza cate subiecte se deschid, ii intereseaza sa-si vada ei interesul.

Bv e foarte tare asa!!!!

Nu am nimic cu intrebarea despre hotel e super ok si e bine sa intrebi insa o sa fie aici o harababura...Hmm

#5
daidai

daidai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 27.04.2007

View Postkoder, on 29th January 2010, 13:56, said:

Nu am nimic cu intrebarea despre hotel e super ok si e bine sa intrebi insa o sa fie aici o harababura...Hmm
La harababura aia ma refeream si eu ...oricum nu esti tu vinovat de alegerile altora .

#6
cristianford

cristianford

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 07.06.2009
Cine merge la Carpe Diem Claros, in perioada 04-12.06, 8 nopti, cladirea principala, land view 600euro/cam./sejur, sau la Sealight, sea view, in aceeasi perioada, 580euro/cam./sejur

#7
criss_65

criss_65

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,349
  • Înscris: 07.05.2007
despre CDC s-a mai scris cel putin in 3 topuri..... eficienta in a "centraliza" informatie e maxima!

#8
dcr

dcr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,009
  • Înscris: 01.05.2004

View Postcristianford, on 29th January 2010, 19:04, said:

Cine merge la Carpe Diem Claros, in perioada 04-12.06, 8 nopti, cladirea principala, land view 600euro/cam./sejur, sau la Sealight, sea view, in aceeasi perioada, 580euro/cam./sejur

Eu as vrea dar de pe 13 - 17 iunie, tot 8 zile si cu un copil de 14 ani la Carpe Diem. Am inteles ca pana la 14.99 ani este gratuit pentru ei.
Stie cineva cum sunt camerele? As vrea una cu un dormitor separat.
De unde ai oferta respectiva, ca vreau si eu!

Edited by dcr, 29 January 2010 - 20:00.


#9
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006

View Postcriss_65, on 29th January 2010, 19:14, said:

despre CDC s-a mai scris cel putin in 3 topuri..... eficienta in a "centraliza" informatie e maxima!
Nu te mai obosi criss , in noua forma a forumului softpedia trebuie sa raspunzi de 3 ori pe zi in 5 topicuri acelasi lucru:frust:
Nimeni nu se va mai obosi sa caute ceva , e mai simplu sa faca un nou topic cum vrea stapanirea si sa asteapte de la "fraieri" raspunsuri.
Sunt curios daca este doar o chestie de trafic , adica banuti (lucru' pe care l-as intelege, dar macar sa ne spuna " fratilor asa castigam mai multi bani deci trebuie sa faceti asa" ) sau e doar o hotarare luata aiurea de un cap sec care nu are nici o legatura cu treaba asta.

#10
daidai

daidai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 27.04.2007

View PostANDOX, on 30th January 2010, 00:29, said:

Nu te mai obosi criss , in noua forma a forumului softpedia trebuie sa raspunzi de 3 ori pe zi in 5 topicuri acelasi lucru:frust:
Nimeni nu se va mai obosi sa caute ceva , e mai simplu sa faca un nou topic cum vrea stapanirea si sa asteapte de la "fraieri" raspunsuri.
Sunt curios daca este doar o chestie de trafic , adica banuti (lucru' pe care l-as intelege, dar macar sa ne spuna " fratilor asa castigam mai multi bani deci trebuie sa faceti asa" ) sau e doar o hotarare luata aiurea de un cap sec care nu are nici o legatura cu treaba asta.
Ahhh ce bine ai spus ...am orgasm acum ;)   :coolspeak: ....jos palaria

#11
cristianford

cristianford

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 07.06.2009

View Postdcr, on 29th January 2010, 20:59, said:

Eu as vrea dar de pe 13 - 17 iunie, tot 8 zile si cu un copil de 14 ani la Carpe Diem. Am inteles ca pana la 14.99 ani este gratuit pentru ei.
Stie cineva cum sunt camerele? As vrea una cu un dormitor separat.
De unde ai oferta respectiva, ca vreau si eu!

Eu am gasit pentru copil reducere pana la 11 ani. Daca vrei da-mi un mesaj pe PM si-ti dau mai multe detalii. S-ar putea ca dupa 13.06. sa fie un pic mai scump. Astept un mesaj de la tine.

#12
calin_oana

calin_oana

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 05.05.2007

View Postdcr, on 29th January 2010, 19:59, said:

Eu as vrea dar de pe 13 - 17 iunie, tot 8 zile si cu un copil de 14 ani la Carpe Diem. Am inteles ca pana la 14.99 ani este gratuit pentru ei.
Stie cineva cum sunt camerele? As vrea una cu un dormitor separat.
De unde ai oferta respectiva, ca vreau si eu!
cam 880 de euro te costa 8 nopti in perioada respectiva camera family cu 2 dormitoare la vile.

#13
megh

megh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 27.08.2007
sa inteleg ca nu e voie sa dai linkul exact unde se poate face o rezervare la respectivul pret?
se considera reclama sau de ce?

#14
calin_oana

calin_oana

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 05.05.2007

View Postmegh, on 2nd February 2010, 16:56, said:

sa inteleg ca nu e voie sa dai linkul exact unde se poate face o rezervare la respectivul pret?
se considera reclama sau de ce?
asa se spune ca e reclama,numele agentiilor pe privat

#15
leonmaximilian

leonmaximilian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 17.06.2008

View Postdcr, on 29th January 2010, 19:59, said:

Eu as vrea dar de pe 13 - 17 iunie, tot 8 zile si cu un copil de 14 ani la Carpe Diem. Am inteles ca pana la 14.99 ani este gratuit pentru ei.
Stie cineva cum sunt camerele? As vrea una cu un dormitor separat.
De unde ai oferta respectiva, ca vreau si eu!

Merg eu 2 adulti si 1 copil de 13 ani din 14-21.06.2010 cu 632 euro. Da-mi un PM maine.

#16
miculpeste

miculpeste

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 09.03.2008
Am primit o oferta 21-30 iunie 2010 (9 nopti), 2 adulti si un copil de 13 ani - 885 euro (sau 942 camera cu vedere partiala  la mare). Asta a fost cea mai buna si am trimis la câteva agentii, chiar si de afara.

#17
calin_oana

calin_oana

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 05.05.2007

View Postmiculpeste, on 3rd February 2010, 23:08, said:

Am primit o oferta 21-30 iunie 2010 (9 nopti), 2 adulti si un copil de 13 ani - 885 euro (sau 942 camera cu vedere partiala  la mare). Asta a fost cea mai buna si am trimis la câteva agentii, chiar si de afara.
fOARTE BUNA OFERTA DACA E VORBA DE MAIN BUILDING

#18
john23

john23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 12.11.2007
Am auzit ca hotelul este in curs de vanzare...
Oare noii proprietari vor pastra calitatea serviciilor de anul trecut?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate