Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Optiune internet mobil pe EDGE

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
alecsandrius

alecsandrius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,607
  • Înscris: 26.04.2006
Daca e vre-un angajat pe aici , din moment ce tot s-a dat drumul la Edge destul de extins poate se gandeste vre-o optiune de internet la un pret decen , realist (nu cat costa acum) ..... sunt multi care au cosmote ,  si pentru 1-3 euro (eventual gratuit pe segmentul business pentru a contracara 3G deja existent de la concurenta si care in mare masura il au pt date cei care au voce de la cosmote  ) ar activa o optiune , pentru ceva navigare , mail sau mess ar merge fara probleme, mai ales in afara oraselor mari. 

#2
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Daca vrei sa fii mereu conectat la internet pe mobil, activeaza extraoptiunea web'n'walk si cu doar 2,99 euro lunar, fara TVA (3,55 euro lunar, TVA inclus) ai acces nelimitat de pe mobilul tau la portalul web'n'walk si la paginile de web favorite.

http://www.webnwalk....e_webnwalk.html

#3
Speedo

Speedo

    Super Moderator

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 9,061
  • Înscris: 26.11.2001
Da, am observat si eu simbolul de EDGE pe telefon.

Trebuie vazut ce inseamna trafic nelimitat, totusi.

#4
SuperMelon

SuperMelon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,458
  • Înscris: 23.06.2009
Prietene la noi în românia trafic nelimitat este egal cu trafic fără limite sau cu intri până vrei tu pe web.

#5
alecsandrius

alecsandrius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,607
  • Înscris: 26.04.2006

View Postdanutz1, on 12th January 2010, 14:51, said:

Daca vrei sa fii mereu conectat la internet pe mobil, activeaza extraoptiunea web'n'walk si cu doar 2,99 euro lunar, fara TVA (3,55 euro lunar, TVA inclus) ai acces nelimitat de pe mobilul tau la portalul web'n'walk si la paginile de web favorite.

http://www.webnwalk....e_webnwalk.html


cred ca nu ai inteles propunerea mea ....

#6
SuperMelon

SuperMelon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,458
  • Înscris: 23.06.2009

View Postalecsandrius, on 12th January 2010, 22:07, said:

cred ca nu ai inteles propunerea mea ....

Pai cu webnwalk poti sa faci tot ce ai exprimat tu in primul post.

#7
alecsandrius

alecsandrius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,607
  • Înscris: 26.04.2006

View PostSuperMelon, on 12th January 2010, 21:36, said:

Pai cu webnwalk poti sa faci tot ce ai exprimat tu in primul post.


webnwalk impune niste limitari, nici nu prea e functional (vezi topicull dedicat cate plangeri sunt)....in schimb pe gprs (mai nou edge) se misca chiar ok (cel putin la mine ), problema e pretul, aici ar trebui umblat , niste optiuni cum  sunt la orange , intre 100 si 500 Mb....

#8
SuperMelon

SuperMelon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,458
  • Înscris: 23.06.2009

View Postalecsandrius, on 13th January 2010, 00:58, said:

webnwalk impune niste limitari, nici nu prea e functional (vezi topicull dedicat cate plangeri sunt)....in schimb pe gprs (mai nou edge) se misca chiar ok (cel putin la mine ), problema e pretul, aici ar trebui umblat , niste optiuni cum  sunt la orange , intre 100 si 500 Mb....

Pai iti zic eu cum merge la mine web`n`walk nu asculta plangerile; merge abosulut perfect fara nici o restrictie, incarca chiar si paginile web foarte repede si le va incarca mult mai repede dupa ce va disparea gratuitatea serviciului. Deci sfatul meu: ia webnwalk. (e destul de ieftin)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate