Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 

Pachetul Discovery în HD.

- - - - -
  • Please log in to reply
338 replies to this topic

#217
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,228
  • Înscris: 22.02.2017
Il asteptam pe unicul d.l iZet cu screenshoturi.

#218
novo_

novo_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,264
  • Înscris: 30.03.2019
Stai linistit ca nu se gasesc chiar atat de repede streamuri Posted Image dar cine stie...

View Postjohnnycrush, on 15 ianuarie 2021 - 13:47, said:

A aparut TLC Balkans HD pe satelitul Astra 4A de la 4.8° East
Poti sa dai link de la site-ul unde apare, te rog?

Edited by novotab51, 15 January 2021 - 14:27.


#219
jytouip

jytouip

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 690
  • Înscris: 18.07.2019
Acum sa vedem cine il baga in grila

#220
johnnycrush

johnnycrush

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,070
  • Înscris: 26.12.2017

View Postnovotab51, on 15 ianuarie 2021 - 14:24, said:

Stai linistit ca nu se gasesc chiar atat de repede streamuri Posted Image dar cine stie...
Poti sa dai link de la site-ul unde apare, te rog?
https://www.flysat.c...stra4a-ses5.php

View Postronuquet, on 15 ianuarie 2021 - 14:20, said:

Il asteptam pe unicul d.l iZet cu screenshoturi.
NU vor fi screenshoturi prea devreme. Este codat Viaccess, nu se deschide, deci nici piratii nu-l pot prelua deocamdata.
Sanse sa apara ilegal,pe streamuri, sunt ca altcineva sa-l preia cu tot cu subtitrari. Greu de tot...

View Postjytouip, on 15 ianuarie 2021 - 14:29, said:

Acum sa vedem cine il baga in grila
Sa-nceapa pariurile. Eu zic Vodafone va fi primul si Digi ultimul, dupa vreo 2-3 ani, din lipsa de spatiu :)

Edited by johnnycrush, 15 January 2021 - 14:39.


#221
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,408
  • Înscris: 06.11.2014

View Postronuquet, on 15 ianuarie 2021 - 14:20, said:

Il asteptam pe unicul d.l iZet cu screenshoturi.

De data asta voi spune "Pas", ca nu mai am timp de cautari de stream. Mai ales ca nu e un post care sa ma intereseze.

Edited by iZet, 15 January 2021 - 15:23.


#222
johnnycrush

johnnycrush

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,070
  • Înscris: 26.12.2017
Vulpea cand n-ajunge la struguri, se duce la... mall Posted Image

#223
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,408
  • Înscris: 06.11.2014
Eh, nu e chiar asa. Am alte preferinte pe partea de posturi tv, le prefer pe alea 4K. Ca, deh, cand aveam tv FHD, era una, acum, cu tv 4K, parca vreau mai mult de la imagine. :)

#224
Mitixo8294

Mitixo8294

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 21.12.2020
Cred că DTX și Food Network s-ar putea să închidă în curând.

#225
novo_

novo_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,264
  • Înscris: 30.03.2019
Eu zic ca doar DTX. Probabil nu-i asta topicul potrivit pentru speculatii dar cred ca o sa mai tina Food Network, sau cel puțin o sa se inchida dupa DTX.

#226
Mitixo8294

Mitixo8294

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 21.12.2020
Înainte ca Discovery World să închidă, difuza numai reluări. Nu știu din ce an difuzează Discovery World doar reluări înainte să închidă, dar atunci cred că era doar singurul canal Discovery din Europa care emite 4:3 înainte să închidă. Canalul nu mai este disponibil în România din 2017, chiar 3-4 ani înainte să închidă.

#227
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,833
  • Înscris: 06.11.2018

Moartea lui Maradona, subiectul unui documentar la Discovery. Se vede în weekend


Attached File  whatkilledmaradona_s000_16x9_tb730.jpg   58.49K   1 downloads
Moartea lui Maradona face subiectul unui documentar la Discovery. Producția, care reconstituie moartea fostului mare fotbalist Diego Maradona, se vede duminică, 24 ianuarie, de la ora 23:00.

Maradona a decedat la vârsta de 60 de ani pe finalul lunii noiembrie 2020, după ce a suferit o insuficiență cardiacă. În cadrul documentarului sunt prezentate evenimentele fostului sportiv din afara terenului, cum ar fi dependența sa de droguri sau stilul său de viață dezordonat.

Copilăria sa, trăită în sărăcie, l-a dezavantajat, iar în ciuda talentului său de pe teren vizibil încă din perioada junioratului, Maradona a depins de tratamente care l-au ajutat să-și dezvolte fizicul. Tinerețea sa a fost presărată de intervenții medicale constante.

De-a lungul vieții sale faima pe care a căpătat-o la Napoli l-a făcut să arate semne de dependență de alcool și cocaină, precum și de medicamente.

O autopsie preliminară raportată îndelung în presa din Argentina a relevat un edem pulmonar cauzat de o insuficiență cardiacă, însă o viață întreagă petrecută sub presiune și dependență, precum și abuzul la care a fost supus corpul său au contribuit la decesul lui Maradona.

Jon Smith, primul „super-agent” al fotbalului, care l-a reprezentat pe Maradona; Fernando Signorini, fostul antrenor al lui Maradona; și Giuseppe Bruscolotti, fostul căpitan al lui Napoli și coechipier al lui Maradona, vor povesti cele mai importante evenimente din viața fostului mare fotbalist.
Sursa: https://www.paginade...oarte-maradona/

#228
CABLE MAN

CABLE MAN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,857
  • Înscris: 11.01.2006
DISCOVERY ID ,in afara de ORANGE TV Romania,mai are subtitrare in limba romana pe vreun satelit,chiar si varianta SD?

Edited by CABLE MAN, 22 January 2021 - 14:39.


#229
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,228
  • Înscris: 22.02.2017
Nu.

#230
johnnycrush

johnnycrush

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,070
  • Înscris: 26.12.2017
da
https://www.flysat.c...stra4a-ses5.php
https://www.flysat.com/1west.php

Edited by johnnycrush, 22 January 2021 - 17:19.


#231
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,833
  • Înscris: 06.11.2018
La Ines IPTV acum tot pachetul este in HD, de ieri a intrat si ultimul canal ramas in SD adica Discovery Channel HD.

TLC HD pana acum inafara de Ines IPTV nu a mai intrat la nimeni, probabil dupa cateva luni sau ani o sa intre si la alti operatori.

#232
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,833
  • Înscris: 06.11.2018

În premieră la TLC, de Ziua Îndrăgostiților: „Băiatul mamei”


Miniseria de tip reality, de 8 episoade a câte 42 de minute, „Băiatul mamei', în original „I Love a Mama’s Boy' (2020), își propune să răspundă la (vechea) întrebare: ce se întâmplă când o femeie se îndrăgostește de un tip care are o mamă mult prea implicată în viața lui?

De duminică 14 februarie, de la ora 21.00, în miniseria de la TLC „Băiatul mamei', patru tinere luptă pentru a deveni prima doamnă în viața bărbatului lor și speră că băieții acestor mame vor tăia în cele din urmă cordonul ombilical.

Când te vezi cu un tip care încă e exagerat de mult „băiatul mamei', asta e mama tuturor problemelor – după cum ne dezvăluie această miniserie! Dacă iubitul tău încă se lasă răsfățat de mama lui excesiv de protectoare, ăsta riscă să fie începutul unei crize romantice serioase. Ce se poate întâmpla așadar, când intri într-un triunghi sentimental cu mama iubitului tău? Programul urmărește patru tinere care concurează pentru sentimentele „jumătăților' lor cu mamele respectivilor, care nu fac niciodată lucrurile doar pe jumătate. De la pasiuni fierbinți care se răcesc când locuiești cu iubitul tău și mama lui, până la conflicte cu mame dominatoare, care îți deturnează planurile de nuntă, apar tot felul de momente dificile, care oscilează de la „stânjenitor' la „de-a dreptul catastrofal'. Vor reuși aceste femei să devină primele doamne din viața bărbatului lor și, în final, să taie cordonul ombilical care încă îi leagă pe acești băieți de mamele lor?

Din 14 februarie, în fiecare duminică, de la ora 21.00, TLC va difuza primele trei (din cele opt) episoade al miniseriei „Băiatul mamei'. Vor fi pe post: episodul 1 – „Fetele mele minunate' (în care trei femei concurează cu mamele iubiților lor, pentru afecțiunea acestora), episodul 2 – „Tu nu ești invitată!' (în care Matt vrea să-și petreacă Ziua Îndrăgostiților cu mama lui) și episodul 3 – „Nu mă lăsa așa!' (în care Emily se supără fiindcă Shekeb o lasă baltă ca să se ducă la mama lui).

Sursa: https://tvmania.ro/i...mei-283506.html

#233
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,408
  • Înscris: 06.11.2014

View Postronuquet, on 15 ianuarie 2021 - 14:20, said:

Il asteptam pe unicul d.l iZet cu screenshoturi.

Mi-a luat ceva vreme sa gasesc un stream :))

Attached Files



#234
johnnycrush

johnnycrush

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,070
  • Înscris: 26.12.2017
Pai parca nu-ti placea, cum de l-ai cautat?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate