Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz
 EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost
 De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice
 Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea
 

Teparii din romania

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
cris19782001

cris19782001

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.12.2009
Buna ziua,

Va invit sa participati alaturi de mine la crearea unei baze de date, ce se doreste a deveni cea mai mare din Romania. Acest lucru este posibil, si va prinde contur numai cu concursul dumneavoastra.
Sunt convinsa ca fiecare si-a luat o teapa :confuzzled: . Hai sa ne tinem la curent reciproc. Visit My Website

Va multumesc anticipat :thumbup:

#2
imobiliaratzeapa

imobiliaratzeapa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.12.2009
Am semnat cu tzeparii de la Imobiliara SRL un antecontract acum 2 ani pentru un apartament pe strada Cameliei. Le-am dat 15% din valoarea apartamentului avans. Mi-au promis ca se apuca la inceputul lui 2008. Dupa lalaieli care au inclus si schimbarea proiectului, am ajuns la ultimul termen de finalizare pe care il primisem de la ei, respectiv sfarsitul anului 2009. In momentul asta, cand lucrarea trebuia sa fie gata, nici nu au terminat de sapat fundatia si ma ameninta ca daca nu semnez un act aditional prin care sa prelungim cu inca 18 luni termenul de predare, imi pierd toti banii pe care i-am dat.

Daca sunteti unul dintre cei patiti, va rog contactati-ma la
[email protected]

#3
kelthuzad

kelthuzad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 16.12.2009
Te salut, aplaud aceasta initiativa, e prima data cand aud asa ceva. Insa nu stiu ce efecte va avea. Eu unul mi-am pierdut increderea in tot ceea ce inseamna COMERT ELECTRONIC/LICITATII ONLINE IN ROMANIA. NU voi mai apela la asa ceva. Chiar acum ceva timp vorbeam cu un profesor din Norvegia, cand i-am spus ca sunt din Romania mi-a spus doua cuvinte" gipsy/beggers". Nu stiu ce sa mai zic, tara asta se duce tot pe rapa. Atata timp nu am putut plati pe paypal din cauza nesimtitilor astora ca imi vine sa le...firar sa fie. Sa nu mai zic de Ebay. Vrei ca om cinstit sa-ti cumperi si tu ceva de pe Ebay, de unde frate...din cauza nesimtitilor astora cu 2 clase care se cred mari soldati electronici avem noi de suferit.
Ce pot sa-ti spun, mult succes iar cei care inca mai apeleaza la serviciile mentionate mai sus in Romania, aveti grija. Mare mare mare grija!  :nonobad:

#4
vladdy99

vladdy99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,034
  • Înscris: 03.05.2006
Pai nu vad care ar fi problema in a cumpara de pe ebay :) Cat timp nu sunt tot romanasi de ai nostri ?

Din cate stiu prin PayPal se pot face "Plati".

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate